Štvrtok, 28. január, 2021 | Meniny má AlfonzKrížovkyKrížovky

Červená pre rozhodcu

V štyroch zápasoch trinásteho kola III. B triedy O

bFZ zvíťazili domáci, doma prehralo jedine Ovčiarsko. Podrobnejšie informácie o zápase Divina-Petrovice sa nám do uzávierky nepodarilo zistiť, výsledok nám poskytli v miestnom pohostinstve.

Horný Hričov-Veľké Rovné 2:1 (1:1).

Góly: Horňák, Jahôdka – Šalmík.

Horný Hričov: Slosarčík – Jahôdka, Marcel Vydra, Rezák, Eichler, Polák, Barták, Marčiš, Horňák, Králik, Rondík, Marián Vydra, Káčer, Bodis, Skupeň.

Veľké Rovné: Frolo – Dušík, Hrankaj, T. Šedivý, J. Šmárik, Bublík, Ninis, Ovčík, Šalmík, Škero, Ovseník, Škorvan, J. Šedivý, A. Šmárik.

Hostia sa ujali vedenia v 20. minúte. Po zahratom priamom kope Šalmík hlavičkou trafil ľavý dolný roh. Domácim sa podarilo vyrovnať asi 5 minút pred koncom polčasu. Horňák sa dobre zorientoval v skrumáži hráčov a lopta skončila v pravom dolnom rohu bránky. Jahôdkov gól v 2. polčase zavŕšil skóre. Zápas bol veľmi nervózny, s množstvom faulov a to všetko „vďaka“ rozhodcovi, ktorý zápas absolútne nezvládol.

Ovčiarsko-Považský Chlmec 1:2 (0:0).

Gól za domácich dal Kotulač. Mužstvo Ovčiarska nastúpilo v zostave Dobroň – Kotulač, Blaško, Nekoranec, Galbavý, Čillík, Vršanský, Laščiak, Sládek, Uhliarik, striedali Rašovec a Klimo. Podľa prvého polčasu to bol vyrovnaný zápas, hostia však hneď na začiatku 2. polčasu dali gól z pokutového kopu a podlomili sebavedomie domácich. Neskôr zvýšili na 0:2. Domácim sa podarilo znížiť skóre až v 87. minúte.

Divina-Petrovice 3:1.

Hôrky B-Súľov 3:1 (0:1).

Za domácich skórovali Chobot a dvakrát Peter Michalovič, za hostí sa presadil Urík. Domáci nastúpili v zostave Rad. Frátrik – Ďurkovský, Lašut, Gír, Michalovič, Holubec, Chvíľa, Chobot, Úkrop, M. Hroza, Róbert Frátrik. V prvom polčase boli jednoznačne lepší hostia o čom svedčí aj výsledok. Po prestávke sa hra domácich výrazne zlepšila a vyústila do strelenia troch gólov a víťazstva.

Kolárovice-Jablonové 2:0 (0:0). Góly: Caránek, Adámek.

Kolarovice: Hájek – Valíček, Dvorák, Kubáň, Bunčo, Caránek, Chobot, Šebeňa, Hruštinec, Adamík, Bugala, stredali Tatala, Kušo a Šefrana.

Jablonové: Sedlák – Krajčí, I. Čička, Hanulík, Galo, Lukačík, L. Husár, J. Čička, P. Husár, Sakala, Tarhaj, stredali J. Čička, M. Čička a Baláž.

I napriek výsledku bol zápas vyrovnaný, domáci mali viac z hry a zvíťazili aj napriek tomu, že Chobot v 52. min. nepremenil pokutový kop.

10. Petrovice 13 3 1 9 21:37 10

Program 13. kola – nedeľa 19. mája o 17.00 h: Veľké Rovné – Kolárovice (Zachar, Peťko – Hanulík), Jablonové – Hôrky B (Lemeš, Štefanides), Súľov – Divina (Ondrušík, Milo), Petrovice Ovčiarsko (Gamboš, Sobola), Považský Chlmec – Horný Hričov (Oravec, Lietavec). (eb)