Výsledky, tabuľky, program mládežníckych súťaží
j mládežnícke futbalové súťaže v pôsobení Oblastného futbalového zväzu Žilina.
Dorast
I. trieda
Veľké Rovné – Turie 5:1, Hrabové – Divina 3:3, Kunerad – Hlboké, chýbal zápis, Závodie – Bánová B – Brezany 13:0, Hôrky – Kotešová 0:1, Varín – Mojš 7:0, Višňové – Lietava 5:0.
1. Závodie 20 17 0 3 87:20 51
2. Divina 20 15 2 3 58:19 47
3. Varín 20 14 3 3 64:23 45
4. Hrabové 20 13 2 5 70:37 41
5. Kotešová 20 11 2 7 35:28 35
6. Višňové 20 10 1 9 40:29 31
7. V. Rovné 20 9 2 9 37:46 29
8. Hôrky 20 8 1 11 43:42 25
9. Kunerad 19 6 1 12 31:41 19
10. Mojš 20 4 5 11 31:51 17
11. Brezany 20 5 2 13 43:81 17
12. Lietava 20 4 4 12 14:60 16
13. Turie 20 4 2 14 39:71 14
14. Hlboké 19 3 5 11 20:64 14
Program 22. kola – sobota 25. mája o 14.30 h: Varín – Višňové (Bugala, Knapec), nedeľa 26. mája o 14.30 h: Veľké Rovné – Divina (Sluka, Ondrušík), Turie – Hlboké (M. Žiak, Melo), Hrabové – Bánová B – Brezny (Hôrecký, Milo), Kunerad – Kotešová (Šupej, Sobola), Závodie – Mojš (Hrabovský, Šottník – Šupka), Hôrky – Lietava (J. Žiak, Zachar – Sandanus).
II. trieda
Považský Chlmec – Dlhé Pole, Zbýňov – Zádubnie 3:2.
1. Krasňany 11 9 1 1 33:12 28
2. Zástranie 11 9 0 2 46:17 27
3. P. Chlmec 11 4 2 5 35:24 14
4. Zbýňov 11 4 2 5 27:34 14
5. Zádubnie 10 4 1 5 22:31 13
6. Nededza 10 4 0 6 16:33 12
7. N. Lúčka 10 3 0 7 16:24 9
8. D. Pole 10 2 0 8 11:31 6
Program 19. kola - nedeľa 26. mája o 14.30 h: Nezbudská Lúčka – Dlhé Pole (Lemeš, Peťko), Nededza – Zádubnie (Tarač, Zemko), Zbýňov – Krasňany (Gaňa, Mintál).
Žiaci
I. trieda
Višňové – Veľké Rovné 0:2, Kamenná Poruba – Divinka 3:0, Mojš – Dlhé Pole 5:2, Belá B – Súľov 2:0, Podhorie – Teplička nad Váhom 3:1, Terchová – Krasňany, chýba zápis.
1. Belá B 17 14 2 1 78:24 44
2. V. Rovné 17 14 1 2 70:13 43
3. Terchová 16 13 1 2 60:22 40
4. Podhorie 17 10 5 2 43:26 35
5. Teplička 17 10 1 6 55:37 31
6. Mojš 17 6 4 7 38:57 22
7. K. Poruba 17 6 3 8 31:36 21
8. Divinka 17 5 1 11 18:52 16
9. D. Pole 17 3 3 11 23:45 12
10. Súľov 17 2 4 11 20:53 10
11. Krasňany 17 2 3 11 14:46 9
12. Višňové 17 0 4 13 14:53 4
Program 19. kola – nedeľa 26. mája o 10.00 h: Divinka – Veľké Rovné (Knapec), Višňové – Dlhé Pole (M. Rogoň), Kamenná Poruba – Súľov (Oravec), Mojš – Teplička nad Váhom (Milo), Belá B – Krasňany (Mackovčin), Podhorie – Terchová (Lokaj).
II. trieda
Skupina A
Belá C – Hôrky 2:3, Kotrč. Lúčka – Zádubnie 0:4, Bitarová – Gbeľany 4:0.
1. Hôrky 11 11 0 0 60:14 33
2. Nededza 10 7 0 3 40:16 21
3. Belá C 11 6 1 4 57:27 19
4. Bitarová 12 6 1 5 41:25 19
5. Zádubnie 12 6 1 5 31:28 19
6. Brezany 11 4 2 5 28:40 14
7. N. Lúčka 11 3 1 7 16:54 10
8. K. Lúčka 12 2 2 8 25:44 8
9. Gbeľany 12 2 0 10 12:62 6
Program 15. kola - nedeľa 26. mája o 10.00 h: Hôrky – Brezany (Masár), Nededza – Nezbudská Lúčka (Novák), Kotrč. Lúčka – Bitarová (Lemeš), o 12.00 h: Belá C – Zádubnie (Mackovčin).
Skupina B
Lietava – Rajec 1:9, Trnové – Lietavská Svinná 2:5, Jasenové – Turie 0:2, Rajecké Teplice – Konská – Stránske 7:3.
1. Rajec 11 11 0 0 94:4 33
2. L. Svinná 12 10 1 1 67:11 31
3. Zbýňov 11 8 0 3 29:12 24
4. R.T.-Konská 12 5 3 4 45:24 18
5. Turie 12 5 1 6 26:19 16
6. Jasenové 12 5 1 6 29:33 16
7. Trnové 11 2 2 7 13:31 8
8. Stránske 12 1 0 11 22:109 3
9. Lietava 11 0 2 9 8:90 2
Program 15. kola - nedeľa 26. mája o 10.00 h: Zbýňov – Rajec (Rybárik), Lietava – Lietavská Svinná (Kľačanský), Trnové – Stránske (Podhradský), Jasenové – Rajecké Teplice – Konská (Skotnický).
Skupina C
Predmier – Petrovice 5:3, Hričovské Podhradie – Rašov 0:10, Horný Hričov – Hvozdnica, chýba zápis, Kotešová – Petrovice 2:7, Hlboké – Jablonové 1:1, Predmier – Hrabové, chýba zápis.
1. Predmier 12 9 1 2 47:14 28
2. H. Hričov 12 8 3 1 30:13 27
3. Petrovice 13 8 2 3 56:23 26
4. Hrabové 12 6 5 1 28:12 23
5. Hlboké 13 5 3 5 44:25 18
6. Rašov 13 4 3 6 33:20 15
7. Kotešová 13 5 0 8 36:34 15
8. Hvozdnica 12 4 1 7 24:21 13
9. Jablonové 13 3 3 7 23:31 12
10. H. Podhradie13 0 1 12 1:129 1
Program 15. kola – nedeľa 26. mája o 10.00 h: Hvozdnica – rašov (Skukálek), Hričovské Podrahdie – Petrovice (R. Martinec), Horný Hričov – Jablonové (Strna), Kotešová – Hrabové (Charbuliak), Hlboké – Predmier (Vaškovič).
Mladší žiaci
Teplička nad Váhom – Bytčica, chýba zápis, MŠK Žilina B – Bytča 2:1, Nededza – MŠK Žilina A 0:9, Závodie – Štiavnik, chýba zápis.
1. Žilina B 11 9 1 1 81:18 19
2. Bytča 11 6 1 4 45:18 19
3. Štiavnik 10 6 1 3 33:14 19
4. Bytčica 10 5 3 2 30:19 18
5. Žilina A 11 6 0 5 37:27 18
6. Teplička 10 5 0 5 23:17 15
7. Závodie 10 2 0 8 9:63 6
8. Nededza 11 0 0 11 0:0 0
Program 13. kola - sobota 25. mája o 10.00 h: Bytča – Bytčica (Strna), Teplička nad Váhom – MŠK Žilina A (Novák), Nededza – Závodie (R. Martinec), nedeľa 26. mája o 10.00 h: Žilina B – Štiavnik (Rybárik, na umelom trávniku).
Delegovanie rozhodcov na vyššie súťaže
Dorast – IV. liga – 26. mája o 1č.30 h: Štiavnik – Predmier (Vaškovič, A 1).
Starší a mladší žiaci – II. liga – sobota 25. mája o 10.00 a 12.00 h: Belá – Bánová (Lokaj A 2).
Starší žiaci – IV. liga – nedeľa 26. mája o 10.00 h: Strečno – Bytča (Beháň, HR), Dolný Hričov – Stráňavy (Červený, HR), o 15.00 h: Lietavská Lúčka – Štiavnik (Kúdelka, HR).
(mg, lh)