Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie futbalových súťaží ligového ročníka 2002/2003

Počas budúceho víkendu sa v regióne rozbehne nová

futbalová sezóna. Do futbalových súťaží sa zapoja aj futbalové kluby mužov z regiónu, ktoré hrajú v súťažiach organizovaných Stredoslovenským futbalovým zväzom a Oblastným futbalovým zväzom.

Stredoslovenský futbalový zväz

III. liga Stred

1. FK Čadca

2. ŠK Aqua Turčianske Teplice

3. Slovan Tomášovce

4. FK 85 Rakytovce

5. ŽP Šport Podbrezová B

6. ŠK ZSNP Žiar nad Hronom

7. REaMOS Kysucký Lieskovec

8. ŠK Selce

9. ŠK Dolný Hričov

10. MŠK SCP Ružomberok B

Skryť Vypnúť reklamu

11. LAFC Lučenec

12. ŠK Kremnička

13. MŠK Žilina B

14. Kinex Bytča

15. Tatran VA Liptovský Mikuláš

16. MŠK Kysucké Nové Mesto

* Výnimky: Turčianske Teplice, Čadca, Žiar nad Hronom, Liptovský Mikuláš – sobota, úradný hrací čas, Ružomberok B – nedeľa o 10.30 h, ihrisko Ľubochňa, Žilina B – nedeľa o 10.30, ihrisko Strážov, Podbrezová B – ihrisko Valaská.

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30 h: Čadca – Kysucké Nové Mesto, Turčianske Teplice – Liptovský Mikuláš, Tomášovce – Bytča, Rakytovce – Žilina B, Podbrezová B – Kremnička, Žiar nad Hronom – Lučenec, Kysucký Lieskovec – Ružomberok B, Selce – Dolný Hričov.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Kysucké Nové Mesto – Dolný Hričov, Ružomberok B – Selce, Lučenec – Kysucký Lieskovec, Kremnička – Žiar nad Hronom, Žilina B – Podbrezová B, Bytča – Rakytovce, Liptovský Mikuláš – Tomášovce, Čadca – Turčianske Teplice.

Skryť Vypnúť reklamu

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Turčianske Teplice – Kysucké Nové Mesto, Tomášovce – Čadca, Rakytovce – Liptovský Mikuláš, Podbrezová B – Bytča, Žiar nad Hronom – Žilina B, Kysucký Lieskovec – Kremnička, Selce – Lučenec, Dolný Hričov – Ružomberok B.

4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Kysucké Nové Mesto – Ružomberok B, Lučenec – Dolný Hričov, Kremnička – Selce, Žilina B – Kysucký Lieskovec, Bytča – Žiar nad Hronom, Liptovský Mikuláš – Podbrezová B, Čadca - Rakytovce, Turčianske Teplice - Tomášovce.

15. kolo – štvrtok 29. augusta o 16.00 h: Selce – Kysucké Nové Mesto, Dolný Hričov – Kysucký Lieskovec, Ružomberok B – Žiar nad Hronom, Lučenec – Podbrezová B, Kremnička – Rakytovce, Žilina B – Tomášovce, Bytča – Turčianske Teplice, Liptovský Mikuláš – Čadca.

Skryť Vypnúť reklamu

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Tomášovce – Kysucké Nové Mesto, Rakytovce – Turčianske Teplice, Podbrezová B – Čadca, Žiar nad Hronom - Liptovský Mikuláš, Kysucký Lieskovec – Bytča, Selce – Žilina B, Dolný Hričov – Kremnička, Ružomberok B – Lučenec.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Kysucké Nové Mesto – Lučenec, Kremnička – Ružomberok B, Žilina B – Dolný Hričov, Bytča – Selce, Liptovský Mikuláš – Kysucký Lieskovec, Čadca – Žiar nad Hronom, Turčianske Teplice – Podbrezová B, Tomášovce – Rakytovce.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Rakytovce – Kysucké Nové Mesto, Podbrezová B – Tomášovce, Žiar nad Hronom – Turčianske Teplice, Kysucký Lieskovec – Čadca, Selce – Liptovský Mikuláš, Dolný Hričov – Bytča, Ružomberok B – Žilina B, Lučenec – Kremnička.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Kysucké Nové Mesto – Kremnička, Žilina B – Lučenec, Bytča – Ružomberok B, Liptovský Mikuláš – Dolný Hričov, Čadca – Selce, Turčianske Teplice – Kysucký Lieskovec, Tomášovce – Žiar nad Hronom, Rakytovce – Podbrezová B.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Podbrezová B – Kysucké Nové Mesto, Žiar nad Hronom – Rakytovce, Kysucký Lieskovec – Tomášovce, Selce – Turčianske Teplice, Dolný Hričov – Čadca, Ružomberok B – Liptovský Mikuláš, Lučenec – Bytča, Kremnička – Žilina B.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Kysucké Nové Mesto – Žilina B, Bytča – Kremnička, Liptovský Mikuláš – Lučenec, Čadca – Ružomberok B, Turčianske Teplice – Dolný Hričov, Tomášovce – Selce, Rakytovce – Kysucký Lieskovec, Podbrezová B – Žiar nad Hronom.

11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30 h: Žiar nad Hronom – Kysucké Nové Mesto, Kysucký Lieskovec – Podbrezová B, Selce – Rakytovce. Dolný Hričov – Tomášovce, Ružomberok B – Turčianske Teplice, Lučenec – Čadca, Kremnička – Liptovský Mikuláš, Žilina B – Bytča.

12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Kysucké Nové Mesto – Bytča, Liptovský Mikuláš – Žilina B, Čadca – Kremnička, Turčianske Teplice – Lučenec, Tomášovce – Ružomberok B, Rakytovce – Dolný Hričov, Podbrezová B – Selce, Žiar nad Hronom – Kysucký Lieskovec.

13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00 h: Kysucký Lieskovec – Kysucké Nové Mesto, Selce – Žiar ad Hronom, Dolný Hričov – Podbrezová B, Ružomberok B – Rakytovce, Lučenec – Tomášovce, Kremnička – Turčianske Teplice, Žilina B – Čadca, Bytča – Liptovský Mikuláš.

14. kolo – nedeľa 3. novembra o 13.30 h: Kysucké Nové Mesto – Liptovský Mikuláš, Čadca – Bytča, Turčianske Teplice – Žilina B, Tomášovce – Kremnička, Rakytovce - Lučenec, Podbrezová B – Ružomberok B, Žiar nad Hronom – Dolný Hričov, Kysucký Lieskovec – Selce.

IV. liga Sever

1. ŠKF ZŤS VTJ Martin

2. MFK Dolný Kubín

3. ŠK Čierne

4. Baník Stráňavy

5. ŠK Tvrdošín

6. Tatran Krásno nad Kysucou

7. MŠK Námestovo

8. Dynamo Diviaky

9. OFZ Istebné

10. FK Trebostovo

11. Jednota Bánová

12. Družstevník Valča

13. OŠK Lisková

14. Tesla Liptovský Hrádok

* Výnimka: Martin – nedeľa, ihrisko Belá – Dulice.

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30 h: Martin – Liptovský Hrádok, Dolný Kubín – Lisková, Čierne – Valča, Stráňavy – Bánová, Tvrdošín – Trebostovo, Krásno nad Kysucou – Istebné, Námestovo – Diviaky.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Liptovský Hrádok – Diviaky, Istebné – Námestovo, Trebostovo – Krásno nad Kysucou, Bánová – Tvrdošín, Valča – Stráňavy, Lisková – Čierne, Martin – Dolný Kubín.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Dolný Kubín – Liptovský Hrádok, Čierne – Martin, Stráňavy – Lisková, Tvrdošín – Valča, Krásno nad Kysucou – Bánová, Námestovo – Trebostovo, Diviaky – Istebné.

4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Liptovský Hrádok – Istebné, Trebostovo – Diviaky, Bánová – Námestovo, Valča – Krásno nad Kysucou, Lisková – Tvrdošín, Martin – Stráňavy, Dolný Kubín – Čierne.

5. kolo - nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Čierne – Liptovský Hrádok, Stráňavy – Dolný Kubín, Tvrdošín – Martin, Krásno nad Kysucou – Lisková, Námestovo – Valča, Diviaky – Bánová, Istebné – Trebostovo.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Liptovský Hrádok – Trebostovo, Bánová – Istebné, Valča – Diviaky, Lisková – Námestovo, Martin – Krásno nad Kysucou, Dolný Kubín – Tvrdošín, Čierne – Stráňavy.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Stráňavy – Liptovský Hrádok, Tvrdošín – Čierne, Krásno nad Kysucou – Dolný Kubín, Námestovo – Martin, Diviaky – Lisková, Istebné – Valča, Trebostovo – Bánová.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Stráňavy – Liptovský Hrádok, Tvrdošín – Čierne, Krásno nad Kysucou – Dolný Kubín, Námestovo – Martin, Diviaky – Lisková, Istebné – Valča, Trebostovo – Bánová.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Tvrdošín – Liptovský Hrádok, Krásno nad Kysucou – Stráňavy, Námestovo – Čierne, Diviaky – Dolný Kubín, Istebné – Martin, Trebostovo – Lisková, Bánová – Valča.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Liptovský Hrádok – Valča, Lisková – Bánová, Martin – Trebostovo, Dolný Kubín – Istebné, Čierne – Diviaky, Stráňavy – Námestovo, Tvrdošín – Krásno nad Kysucou.

11. kolo – 13. októbra o 14.30 h: Krásno nad Kysucou – Liptovský Hrádok, Námestovo – Tvrdošín, Diviaky – Stráňavy, Istebné – Čierne, Trebostovo – Dolný Kubín, Bánová – Martin, Valča – Lisková.

12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Liptovský Hrádok – Lisková, Martin – Valča, Dolný Kubín – Bánová, Čierne – Trebostovo, Stráňavy – Istebné, Tvrdošín – Diviaky, Krásno nad Kysucou – Námestovo.

13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00 h: Námestovo – Liptovský Hrádok, Diviaky – Krásno nad Kysucou, Istebné – Tvrdošín, Trebostovo – Stráňavy, Bánová – Čierne, Valča – Dolný Kubín, Lisková – Martin.

V. liga

Skupina A

1. FK Istrobanka Rajec

2. Slovan Rudinská

3. Pokrok Strará Bystrica

4. Považan Nezbudská Lúčka

5. Fatran Varín

6. FK Polom Raková

7. Slovan Skalité

8. Cementáreň Lietavská Lúčka

9. MŠK Kysucké Nové Mesto

10. FK Predmier

11. FK Strečno

12. ŠK Belá

13. Družstevník Teplička nad Váhom

14. Trnové

* Výnimka: Kysucké Nové Mesto B – sobota, úradný hrací čas, ihrisko Povina.

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16. 30 h: Rajec – Trnové, Rudinská – Teplička nad Váhom, Stará Bystrica – Belá, Nezbudská Lúčka – Strečno, Varín – Predmier, Raková – Kysucké Nové Mesto B, Skalité – Lietavská Lúčka.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Trnové – Lietavská Lúčka, kysucké Nové Mesto B – Skalité, Predmier – Raková, Strečno – Varín, Belá – Nezbudská Lúčka, Teplička nad Váhom – Stará Bystrica, Rajec – Rudinská.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Rudinská – Trnové, Stará Bystrica – Rajec, Nezbudská Lúčka - Teplička nad Váhom, Varín – Belá, Raková – Belá, raková – Strečno, Skalité – Predmier, Lietavská Lúčka – Kysucké Nové Mesto B.

4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Trnové – Kysucké Nové Mesto B, Predmier – Lietavská Lúčka, Strečno – Skalité, Belá – Raková, Teplička nad Váhom – Varín, Rajec – Nezbudská Lúčka, Rudinská – Stará Bystrica.

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Stará Bystrica – Trnové, nezbudská Lúčka – Rudinská, Varín – Rajec, Raková – Teplička nad Váhom, Skalité – Belá, Lietavská Lúčka – Strečno, Kysucké Nové Mesto B –Predmier.

6. kolo – nedeľa 8. septembr ao 15.30 h: Trnové – Predmier, Strečno – kysucké Nové Mesto B, Belá – Lietavská Lúčka, Teplička nad Váhom – Skalité, Rajec – Raková, Rudinská – Varín, Stará bystrica – Nezbudská Lúčka.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Nezbudská Lúčka – Trnové, Varín – Stará Bystrica, Raková – Rudinská, Skalité – Rajec, Lietavská Lúčka – Teplička nad Váhom, Kysucké Nové Mesto B – Belá, Predmier – Strečno.

8. kolo - nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Trnové – Strečno, Belá – Predmier, Teplička nad Váhom – Kysucké Nové Mesto B, Rajec- Lietavská Lúčka, Rudinská – Skalitíé, Stará Bystrica – Raková, Nezbudská Lúčka – Varín.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Varín – Trnové, Raková – Nezbudská Lúčka, Skalité – Stará Bystrica, Lietavská Lúčka – Rudinská, Kysucké Nové Mesto B – Rajec, Predmier – Teplička nad Váhom, Strečno – Belá.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Trnové – Belá, Teplička nad Váhom – Strečno, Rajec – Predmier, Rudinská – Kysucké Nové Mesto B, Stará Bystrica – Lietavská Lúčka, Nezbudská Lúčka – Skalité, Varín – Raková.

11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30 h: Raková – Trnové, Skalité – Varín, Lietavská Lúčka – Nezbudská Lúčka, Kysucké Nové Mesot B – Stará Bystrica, Predmier – Rudinská, Strečno – Rajec, Belá – Teplička nad Váhom.

12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Trnové – Teplička nad Váhom, Rajec – Belá, Rudinská – Strečno, Stará Bystrica – Predmier, Nezbudská Lúčka – Kysucké Nové Mesto B, Varín – Lietavská Lúčka, Raková – Skalité.

13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00 h: Skalité – Trnové, Lietavská Lúčka –Raková, Kysucké Nové Mesto B – Varín, Predmier – Nezbudská Lúčka, Strečno – Stará Bystrica, Belá – Rudinská, Teplička nad Váhom – Rajec.

Oblastný futbalový zväz Žilina

I. trieda

1. Tatran Bytčica

2. Hviezda Zádubnie

3. FK Terchová

4. VTJ Rajecké Teplice–Konská

5. Kinex Bytča B

6. Družstevník Rosina

7. Družstevník Kotešová

8. Tatran Hrabové

9. TJ Hvozdnica

10. Družstevník Turie

11. TJ Višňové

12. TJ Bánová B–Brezany

13. Družstevník Dlhé Pole

14. Družstevník Zbyňov

* Výnimky: Bytča B, Bánová B–Brezany – sobota, úradný hrací čas.

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30 h: Bytčica – Zbyňov, Zadubnie – Dlhé Pole, Terchová – Bánová B-Brezany, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Višňové, Bytča B – Turie, Rosina – Hvozdnica, Kotešová – Hrabové.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Zbyňov – Hrabové, Hvozdnica - Kotešová, Turie – Rosina, Višňové – Bytča B, Bánová B-Brezany – VTJ Rajecké Teplice- Konská, Dlhé Pole – Terchová, Bytčica – Zádubnie.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Zádubnie – Zbyňov, Terchová – Bytčica, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Dlhé Pole, Bytča B – Bánová B-Brezany, Rosina – Višňové, Kotešová – Turie, Hrabové – Hvozdnica.

4. kolo - nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Zbyňov – Hvozdnica, Turie – Hrabové, Višňové – Kotešová, Bánová B-Brezany – Rosina, Dlhé Pole – Bytča B, Bytčica – VTJ Rajecké Teplice-Konská, Zádubnie – Terchová.

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Terchová – Zbyňov, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Zádubnie, Bytča B – Bytčica, Rosina – Dlhé Pole, Kotešová – Bánová B-Brezany, Hrabové – Višňové, Hvozdnica – Turie.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Zbyňov – Turie, Višňové – Hvozdnica, Bánová B-Brezany – Hrabové, Dlhé Pole – Kotešová, Bytčica – Rosina, Zádubnie – Bytča B, Terchová – VTJ Rajecké Teplice-Konská.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: VTJ Rajecké Teplice-Konská – Zbyňov, Bytča B – Terchová, Rosina – Zádubnie, Kotešová – Bytčica, Hrabové – Dlhé Pole, Hvozdnica – Bánová B-Brezany, Turie – Višňové.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Zbyňov – Višňové, Bánová B-Brezany – Turie, Dlhé Pole – Hvozdnica, Bytčica – Hrabové, Zádubnie – Kotešová, Terchová – Rosina, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Bytča B.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Bytča B – Zbyňov, Rosina – VTJ Rajecké Teplice-Konská, Kotešová – Terchová, Hrabové – Zádubnie, Hvozdnica – Bytčica, Turie – Dlhé Pole, Višňové – Bánová B-Brezany.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Zbyňov – Bánová B-Brezany, Dlhé Pole – Višňové, Bytčica – Turie, Zádubnie – Hvozdnica, Terchová – Hrabové, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Kotešová, Bytča B – Rosina.

11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30 h: Rosina – Zbyňov, Kotešová – Bytča B, Hrabové – VTJ Rajecké Teplice-Konská, Hvozdnica – Terchová, Turie – Zádubnie, Višňové – Bytčica, Bánová B-Brezany – Dlhé Pole.

12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Zbyňov – Dlhé Pole, Bytčica – Bánová B-Brezany, Zádubnie – Višňové, Terchová – Turie, VTJ Rajecké Teplice-Konská – Hvozdnica, Bytča B – Hrabové, Rosina – Kotešová.

13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00 h: Kotešová – Zbyňov, Hrabové – Rosina, Hvozdnica – Bytča B, Turie – VTJ Rajecké Teplice-Konská, Višňové – Terchová, Bánová B-Brezany – Zádubnie, Dlhé Pole – Bytčica.

II. trieda

1. TJ Fačkov

2. TJ Kotrčina Lúčka

3. Partizán Kunerad

4. Juventus Závodie

5. TJ Považský Chlmec

6. ŠK Podhorie

7. ŠK Rašov

8. TJ Hlboké

9. Stráža

10. ŠM Kamenná Poruba

11. Fatran Krasňany

12. Družstevník Hôrky

13. ŠK Štiavnik

14. Družstevník Hričovské Podhradie

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30 h: Fačkov – Hričovské Podhradie, Kotrčina Lúčka – Štiavnik, Kunerad – Hôrky, Závodie – Krasňany, Považský Chlmec – Kamenná Poruba, Podhorie – Stráža, Rašov – Hlboké.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Hričovské Podhradie – Hlboké, Stráža – Rašov, Kamenná Poruba – Podhorie, Krasňany – Považský Chlmec, Hôrky – Závodie, Štiavnik – Kunerad, Fačkov – Kotrčina Lúčka.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Kotrčina Lúčka – Hričovské Podhradie, Kunerad – Fačkov, Závodie – Štiavnik, Považský Chlmec – Hôrky, Podhorie – Krasňany, Rašov – Kamenná Poruba, Hlboké – Stráža.

4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Hričovské Podhradie – Stráža, Kamenná Poruba – Hlboké, Krasňany – Rašov, Hôrky – Podhorie, Štiavnik – Považský Chlmec, Fačkov – Závodie, Kotrčina Lúčka – Kunerad.

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Kunerad – Hričovské Podhradie, Závodie – Kotrčiná Lúčka, Považský Chlmec – Fačkov, Podhorie – Štiavnik, Rašov – Hôrky, Hlboké – Krasňany, Stráža – Kamenná Poruba.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Hričovské Podhradie – Kamenná Poruba, Krasňany – Stráža, Hôrky – Hlboké, Štiavnik – Rašov, Fačkov – Podhorie, Kotrčiná Lúčka – Považský Chlmec, Kunerad – Závodie.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Závodie – Hričovské Podhradie, Považský Chlmec – Kunerad, Podhorie – Kotrčina Lúčka, Rašov – Fačkov, Hlboké – Štiavnik, Stráža – Hôrky, Kamenná Poruba – Krasňany.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Hričovské Podhradie – Krasňany, Hôrky – Kamenná Poruba, Štiavnik – Stráža, Fačkov – Hlboké, Kotrčina Lúčka – Rašov, Kunerad – Podhorie, Závodie – Považský Chlmec.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Považský Chlmec – Hričovské Podhradie, Podhorie – Závodie, Rašov – Kunerad, Hlboké – Kotrčina Lúčka, Stráža – Fačkov, Kamenná Poruba – Štiavnik, Krasňany – Hôrky.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Hričovské Podhradie – Hôrky, Štiavnik – Krasňany, Fačkov – Kamenná Poruba, Kotrčina Lúčka – Stráža, Kunerad – Hlboké, Závodie – Rašov, Považský Chlmec – Podhorie.

11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30 h: Podhorie – Hričovské Podhradie, Rašov – Považský Chlmec, Hlboké – Závodie, Stráža – Kunerad, Kamenná Poruba – Kotrčina Lúčka, Krasňany – Fačkov, Hôrky – Štiavnik.

12. kolo – nedeľa 20. októbra o 14.00 h: Hričovské Podhradie – Štiavnik, Fačkov – Hôrky, Kotrčina Lúčka – Krasňany, Kunerad – Kamenná Poruba, Závodie – Stráža, Považský Chlmec – Hlboké, Podhorie – Rašov.

13. kolo – nedeľa 27. októbra o 14.00 h: Rašov – Hričovské Podhradie, Hlboké – Podhorie, Stráža – Považský Chlmec, Kamenná Poruba – Závodie, Krasňany – Kunerad, Hôrky – Kotrčina Lúčka, Štiavnik – Fačkov.

III. trieda

Skupina A

1. Straník Zástranie

2. ŠK Gbeľany

3. TJ Nededza

4. Dolná Tižina

5. Rozvoj Mojš

6. Družstevník Bitarová

7. Stránske

8. Zádubnie B

9. RTJ Brodno

10. ŠK Lietava

11. Zornička Jasenové

12. Fatran Varín B-Budatín

* Výnimka: Varín B-Budatín - sobota, úradný hrací čas.

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30 h: Zástranie – Varín B-Budatín, Gbeľany – Jasenové, Nededza – Lietava, Dolná Tižina – Brodno, Mojš – Zádubnie B, Bitarová – Stránske.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Varín B-Budatín – Stránske, Zádubnie – Bitarová, Brodno – Mojš, Lietava – Dolná Tižina, Jasenové – Nededza, Zástranie – Gbeľany.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Gbeľany – Varín B-Budatín, Nededza – Zástranie, Dolná Tižina – Jasenové, Mojš – Lietava, Bitarová – Brodno, Stránske – Zádubnie B.

4. kolo - nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Varín B-Budatín – Zádubnie B, Brodno – Stránske, Lietava – Bitarová, Jasenové – Mojš, Zástranie – Dolná Tižina, Gbeľany – Nededza.

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Nededza – Varín B-Budatín, Dolná Tižina – Gbeľany, Mojš – Zástranie, Bitarová – Jasenové, Stránske – Lietava, Zádubnie B – Brodno.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Varín B-Budatín – Brodno, Lietava – Zádubnie B, Jasenové – Stránske, Zástranie – Bitarová, Gbeľany – Mojš, Nededza – Dolná Tižina.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Dolná Tižina – Varín B-Budatín, Mojš – Nededza, Bitarová – Gbeľany, Stránske – Zástranie, Zádubnie B – Jasenové, Brodno – Lietava.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Varín B-Budatín – Lietava, Jasenové – Brodno, Zástranie – Zádubnie B, Gbeľany – Stránske, Nededza – Bitarová, Dolná Tižina – Mojš.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Mojš – Varín B-Budatín, Bitarová – Dolná Tižina, Stránske – Nededza, Zádubnie B – Gbeľany, Brodno – Zástranie, Lietava – Jasenové.

10. kolo – nedeľa 6. októbra o 14.30 h: Varín B-Budatín – Jasenové, Zástranie – Lietava, Gbeľany – Brodno, Nededza – Zádubnie B, Dolná Tižina – Stránske, Mojš – Bitarová.

11. kolo – nedeľa 13. októbra o 14.30 h: Bitarová – Varín B-Budatín, Stránske – Mojš, Zádubnie B – Dolná Tižina, Brodno – Nededza, Lietava – Gbeľany, Jasenové – Zástranie.

III. trieda

Skupina B

1. Partizán Súľov

2. TJ Horný Hričov

3. Štart Veľké Rovné

4. TJ Divinka

5. voľný žreb

6. TJ Ovčiarsko

7. ŠK Petrovice

8. TJ Kolárovice

9. TJ Jablonové

10. FK Divina

1. kolo – nedeľa 4. augusta o 16.30: Súľov – Divina, Horný Hričov – Jablonové, Veľké Rovné – Kolárovice, Divinka – Petrovice, Ovčiarsko – voľný žreb.

2. kolo – nedeľa 11. augusta o 16.30 h: Divina – Ovčiarsko, Petrovice – voľný žreb, Kolárovice – Divinka, Jablonové – Veľké Rovné, Súľov – Horný Hričov.

3. kolo – nedeľa 18. augusta o 16.00 h: Horný Hričov – Divina, Veľké Rovné – Súľov, Divinka – Jablonové, Kolárovice – voľný žreb, Ovčiarsko – Petrovice.

4. kolo – nedeľa 25. augusta o 16.00 h: Divina – Petrovice, Kolárovice – Ovčiarsko, Jablonové – voľný žreb, Súľov – Divinka, Horný Hričov – Veľké Rovné.

5. kolo – nedeľa 1. septembra o 15.30 h: Veľké Rovné – Divina, Divinka – Horný Hričov, Súľov – voľný žreb, Ovčiarsko – Jablonové, Petrovice – Kolárovice.

6. kolo – nedeľa 8. septembra o 15.30 h: Divina – Kolárovice, Jablonové – Petrovice, Súľov – Ovčiarsko, Horný Hričov – voľný žreb, Veľké Rovné – Divinka.

7. kolo – nedeľa 15. septembra o 15.30 h: Divinka – Divina, Veľké Rovné – voľný žreb, Ovčiarsko – Horný Hričov, Petrovice – Súľov, Kolárovice – Jablnové.

8. kolo – nedeľa 22. septembra o 15.00 h: Divina – Jablonové, Súľov – Kolárovice, Horný Hričov – Petrovice, Veľké Rovné – Ovčiarsko, Divinka – voľný žreb.

9. kolo – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Divina – voľný žreb, Ovčiarsko – Divinka, Petrovice – Veľké Rovné, Kolárovice – Horný Hričov, Jablonové – Súľov.

(lh)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  3. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  6. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  7. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  8. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  9. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  10. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 23 580
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 13 576
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 885
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 9 543
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 527
  6. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 718
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 455
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 427
  9. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 413
  10. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 308
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Mesto Žilina bude počas víkendu testovať. Zdravotníci dostanú 15 eur za hodinu

V termíne od 18. do 26. januára sa bude na celom území Slovenska realizovať skríningové testovanie na ochorenie COVID-19.

Ilustračné foto.
Hokejisti Žiliny na ilustračnom zábere.

KUNERAD: Nielen zámok, ale aj park. Noví majitelia chystajú údržbu zelene

Plánujú tiež vytvoriť architektonickú štúdiu parku.

Zámok Kunerád po zakonzervovaní

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

Už ste čítali?