Dorast
3. liga starší dorast
1. Podbrezová 7 7 0 0 27:0 21
2. Ružomb B 6 6 0 0 19:7 18
3. Podlavice 7 5 0 2 22:8 15
4. Žilina B 7 4 1 2 15:4 13
5. Lučenec 7 4 1 2 14:7 13
6. D. Kubín 7 4 1 2 14:8 13
7. Istebné 7 4 0 3 20:18 12
8. Námestovo 7 4 0 3 13:12 12
9. Bánová 7 4 0 3 8:10 12
10. Dubová 6 3 0 3 5:9 9
11. Radvaň B 7 2 2 3 12:10 8
12. L. Mikuláš 7 2 1 4 17:20 7
13. N. Baňa 7 2 0 5 12:28 6
14. Krásno 7 1 0 6 11:23 3
15. Brezno 7 0 0 7 4:26 0
16. Dudince 7 0 0 7 8:31 0
Program 8. kola – sobota 22. septembra: Námestovo – D. Kubín, Podbrezová – Lučenec, Podlavice – N. Baňa, Ružomberok B – Istebné, Žilina B – L. Mikuláš, Bánová – Dudince, Dubová – Krásno, Radvaň B – Brezno.
3. liga mladší dorast
1. Lučenec 7 6 1 0 31:2 19
2. L. Mikuláš 7 6 1 0 22:6 19
3. Žilina B 7 6 0 1 32:4 18
4. Podbrezová 7 6 0 1 15:2 18
5. Ružomb. B 6 5 1 0 22:2 16
6. Podlavice 7 4 2 1 18:4 14
7. Bánová 7 4 2 1 9:8 14
8. Istebné 7 2 2 3 9:21 8
9. Námestovo 7 2 1 4 11:16 7
10. N. Baňa 7 2 1 4 9:18 7
11. Krásno 7 2 0 5 5:20 6
12. D. Kubín 7 1 1 5 10:19 4
13. Radvaň B 7 1 1 5 8:18 4
14. Brezno 7 1 0 6 5:21 3
15. Dubová 6 0 1 5 4:178 1
16. Dudince 7 0 0 7 2:33 0
4. liga Sever
1. K.N.M. 5 5 0 0 21:2 15
2. Štiavnik 6 4 1 1 22:8 13
3. T. Teplice 6 4 1 1 16:7 13
4. Stráňavy 5 3 1 1 6:5 10
5. Rajec 6 3 1 2 9:11 10
6. L. Hrádok 6 3 1 2 9:14 10
7. Lisková 6 3 0 3 15:11 9
8. Bytča 6 2 2 2 9:8 8
9. Strečno 6 2 1 3 21:12 7
10. Rosina 6 2 1 3 19:14 7
11. Zuberec 6 1 1 4 7:20 4
12. Rudina 5 1 0 4 4:13 3
13. Predmier 6 1 0 5 8:21 3
14. Palúdzka 5 1 0 4 5:25 3
Stráňavy – Bytča 0:2 (0:1).
Program 8. kola – nedeľa 22. septembra: Bytča – Strečno, Palúdzka – Predmier, Lisková – L. Hrádok, Rajec – T. Teplice, Rudina – Zuberec, Štiavnik – Rosina, Stráňavy – K. N. Mesto.
5. liga
Skupina A
1. K. Lieskovec 6 5 0 1 22:6 15
2. Bytčica 6 5 0 1 19:8 15
3. Svrčinovec 6 4 0 2 25:6 12
4. Teplička 6 4 0 2 10:11 12
5. D. Hričov 6 3 1 2 19:6 10
6. Radoľa 6 3 1 2 12:12 10
7. Skalité 6 3 0 3 10:9 9
8. Divina 6 2 2 2 12:11 8
9. Zborov 6 2 2 2 8:9 8
10. Raková 6 2 1 3 10:13 7
11. Belá 6 2 0 4 7:11 6
12. K. Poruba 6 1 1 4 3:15 4
13. R. Teplice 6 1 1 4 4:19 4
14. Vysoká 6 0 1 5 6:31 1
Program 8. kola – sobota 22. septembra: Divina – Radoľa, Belá – Kamenná Poruba, Teplička nad Váhom – Vysoká, Bytčica – Dolný Hričov, Zborov – Kysucký Lieskovec, Svrčinovec – Raková, Rajecké Teplice – Skalité.
Žiaci
2. liga
Starší žiaci Sever
1. D. Kubín 6 6 0 0 38:1 18
2. Žilina B 6 6 0 0 26:3 18
3. Ruž. B 6 5 0 1 32:3 18
4. Istebné 6 5 0 1 12:8 15
5. Belá 6 3 1 2 16:8 10
6. Radoa 6 3 1 2 14:11 10
7. K. N. M. 6 2 0 4 13:15 6
8. Martin B 6 2 0 4 5:17 6
9. Trstená 6 1 2 3 6:19 5
10. K. Liesk. 6 1 1 4 8:16 4
11. Suany 6 1 1 4 2:11 4
12. Bánová 6 1 1 4 6:25 4
13. Z. Poruba 6 1 1 4 8:33 4
14. Raková 6 0 2 4 3:19 2
Program: Závažná Poruba – Radoa, Suany, Kysucké Nové Mesto, Trstená – Istebné, Ružomberok B – Žilina B, Dolný Kubín – Kysucký Lieskovec, Raková – Belá, Martin B – Bánová.
Mladší žiaci Sever
1. Žilina B 6 6 0 0 55:1 18
2. Belá 6 5 1 0 42:5 16
3. Ružomb. B 6 5 0 1 19:7 15
4. K. N. M. 6 4 0 2 26:9 12
5. Trstená 6 3 2 1 19:10 11
6. D. Kubín 6 3 2 1 16:13 11
7. Raková 6 3 1 2 7:9 10
8. Suany 6 3 1 2 5:12 10
9. Martin B 6 1 1 4 24:15 4
10. K. Liesk. 6 1 1 4 8:32 4
11. Bánová 6 1 0 5 8:22 3
12. Radoa 6 1 0 5 4:51 3
13. Istebné 6 0 2 4 6:31 2
14. Z. Poruba 6 0 1 5 2:24 1
3. liga
Sever
1. Nižná 4 4 0 0 18:6 12
2. Závodie 4 3 1 0 8:5 10
3. Turzovka 4 3 0 1 11:5 9
4. Svrinovec 4 3 0 1 11:6 9
5. Zborov 4 2 1 1 9:7 7
6. L.Hrádok 4 2 0 2 9:7 6
7. ierne 4 2 0 2 10:15 6
8. Byta 4 1 1 2 9:8 4
9. Raba 4 1 1 2 6:6 4
10. Makov 4 0 2 2 4:8 2
11. Skalité 4 0 0 4 1:8 0
12. Tvrdošín 4 0 0 4 5:20 0
Program: Raba – Tvrdošín, Nižná – Turzovka, Skalité – Závodie, Makov – Byta, Zborov – Liptovský Hrádok, ierne – Svrinovec.
(lh)