sochStriedavé výkony a výsledky mladých hokejistov
Hetrik dorastenca Požára by sa zišiel v oboch zápasoch
Žilina – Mládežnícke kolektívy Mestského hokejového klubu ŠKP Žilina odohrali v uplynulom týždni desať zápasov. Po striedavých výkonov dosiahli aj striedavé výsledky. Po sobotňajšom víťazstve dorastencov sa očakávalo aj víťazstvo s Piešťanmi. Žlto – zelení však prehrali, najmä zásluhou slabšej druhej tretiny, najtesnejším rozdielom.
Juniori
Ružinov – Žilina 3:3.
Trnava – Zvolen B 7:1, Považská Bystrica – Detva 6:1, Nové Zámky – Trenčín B 3:3, Senica mala voľno.
1. Trnava 17 15 1 1 117:34 31
2. Žilina 17 12 2 3 88:47 24
3. P. Bystrica 17 9 3 5 84:60 21
4. Trenčín B 16 7 3 6 76:59 17
5. Senica 15 7 1 7 61:62 15
6. Ružinov 17 6 1 10 60:81 13
7. N. Zámky 16 4 3 9 44:78 11
8. Zvolen B 16 4 0 12 36:85 8
9. Detva 17 3 0 14 44:104 6
* Žiline za víťazstvo v nedohranom stretnutí v Detve dva body neboli priznané, obom tímom po skončení základnej časti súťaže odpočítajú dva body.
Žilina – Považská Bystrica 4:2 (3:1,
1:0, 0:1), Luhový 2, Minčák, Melicherčík.
Žilina: Urdák, Kršiak – Ladiver, Puček, Senko, Zlevský, Agricola, Janíček, Miškovič – Melicherčík, Minčák, Uram – Luhový, Galbavý, Cingel – Ondruš, Blažek, Kvasnička – Kasák, Tomašec.
Program – 21. kolo – streda 20. novembra: Nové Zámky – Žilina, 22. kolo - sobota 23. novembra: Žilina – Trenčín B.
Dorast
1. Žilina 16 14 0 2 126:40 28
2. Trnava 16 13 2 1 105:39 28
3. P. Bystrica 16 12 2 2 91:36 26
4. Piešťany 16 10 3 3 95:46 23
5. Prievidza 16 11 0 5 107:52 22
6. Humenné 16 9 3 4 75:49 21
7. ŠK Zvolen 16 9 3 4 72:62 21
8. Kežmarok 16 8 0 8 65:45 16
9. Detva 16 7 1 8 56:61 15
10. Hoba 16 7 0 9 76:92 14
11. Ružinov B 16 6 1 9 65:73 13
12. D. Kubín 16 5 3 8 37:60 13
13. Nitra B 16 5 2 9 36:73 12
14. Michalovce 16 3 3 10 43:74 9
15. HKm Zv B 16 3 0 13 28:74 9
16. Trebišov 16 2 1 13 53:115 5
17. Levice 16 0 0 16 28:137 0
Žilina – Považská Bystrica 7:1 (0:1, 2:0, 5:0), Požár 3, S. Janísek 2, Beniač, Koštek.
Žilina: Winkler (Chovanec) – R. Sotolár, Sekáč, P. Sotolár, Chobot, Glovniak, Brezáni, Ratulovský – Kosa, S. Janísek, Melicherčík – Červený, Drevenák, Koštek – Beniač, Požár, Prášil – Kubovčík, Brun, Kuric. V nedeľňajšom zápase nastúpili Hriadel a Kasák.
Žilina – Piešťany 3:4 (1:0, 1:4, 1:1),
Koštek 2, Drevenák.
Program – 21. kolo – sobota 23. novembra: Trnava – Žilina, 22. kolo - nedeľa 24. novembra: Nitra – Žilina.
Starší žiaci
9. ŠHT
Zvolen – Žilina 7:1, Drevenák.
Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín 6:2, Banská Bystrica – Prievidza 6:2, Dubnica- Detva 4:1, Martin – P. Bystrica 9:2.
1. B. Bystrica 13 10 2 1 73:29 22
2. Martin 13 8 3 2 81:45 19
3. Zvolen 13 9 1 3 67:31 19
4. Žilina 13 7 3 3 58:43 17
5. P. Bystrica 13 6 2 5 50:53 14
6. Dubnica 13 7 0 6 43:55 14
7. L. Mikuláš 13 5 3 5 53:46 13
8. Detva 13 2 1 10 28:60 5
9. Prievidza 13 2 0 11 32:76 4
10. D. Kubín 13 1 1 11 28:75 3
Žilina – Martin 3:7 (0:4, 0:2, 3:1), Maťus 2, Hriadel.
Žilina: Sapieta (33. Kaščák) – Beniač, Beňo, Čavrk, Ďurajka, Dúbravík, Hartel, Krčula, Kubala – Valášek, Drevenák, Chochul – Ftorek, Hriadel, Hulka – Maťus, Mičian, Fuljer – Chovanec, Straka, Majtán.
8. ŠHT
Zvolen – Žilina 7:7 (4:4, 1:1, 2:2), Jurga 2, Kubala, Kuna, Čavrk, Dubovec, Straka.
Žilina: Stračiak, Schnidler – Majchrák, Krčula, Hrvol, Kubala, beniač – Čavrk, Jurga, Chovanec – Dubovec, Majtaník, Melicherčík – Ftorek, Kuna, Kujan – Straka.
Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín 15:0, Banská Bystrica – Prievidza 8:2, Dubnica- Detva 4:1, Martin – P. Bystrica 2:4.
1. L. Mikuláš 13 10 1 2 85:26 21
2. Martin 13 10 0 3 59:31 20
3. Dubnica 13 9 1 3 70:47 19
4. Zvolen 13 7 4 2 72:42 18
5. P. Bystrica 13 7 3 3 62:46 17
6. Žilina 13 5 2 6 39:49 12
7. Detva 13 5 1 7 40:43 11
8. B. Bystrica 13 1 0 12 19:74 2
9. Prievidza 13 1 0 12 19:74 2
10. D. Kubín 13 0 1 12 25:105 1
Žilina – Martin 0:3 (0:1, 0:0, 0:2)
Žilina: Čerňan, Schnidler – Franek, Majchrák, Valášek, Hrvol, Krčula, Kubala, Holáň Mati – Majtaník, Jurga, Čavrk, Melicherčík, Straka, Kujan, Kuna, Dubovec, Lalinský, Januš, Frankl.
Program 15. kola - sobota 23. novembra. Žilina – Dubnica nad Váhom.
Mladší žiaci
7. ŠHT
Žilina – Zvolen 3:2 (1:1, 1:1, 1:0), Petný, Linet, Majtán.
Žilina: Chovanec, Rzeszosto – Ďurina, Marčiš, Počinek, Chovan, Kriváček, Kľučka, Štaffen, Lobo – Kalianko, Petný, Majtan – Kubiš, Rosenberg, Baláž – Maťko, Linet, Buňo – Kuchár.
Dolný Kubín – Liptovský Mikuláš 3:8, Prievidza – Banská Bystrica 2:3, Detva – Dubnica 1:11, Považská Bystrica – Martin 5:2.
1. B. Bystrica 13 9 3 1 55:34 21
2. Žilina 13 8 4 1 58:29 20
3. Dubnica 13 8 1 4 74:42 17
4. Martin 13 8 1 4 76:46 17
5. Zvolen 13 7 3 3 64:40 17
6. P. Bystrica 13 4 4 5 52:54 12
7. Prievidza 13 5 0 8 64:56 10
8. L. Mikuláš 13 5 0 8 59:53 10
9. D. Kubín 13 2 0 11 25:78 4
10. Detva 13 1 0 12 15:110 2
Martin – Žilina 0:2 (0:0, 0:1, 0:1), Buňo, Kubiš.
Žilina: Chovanec, Rzeszoto – Marčiš, Ďurina, Počinek, Chovan, Kriváček, Kľučka, Lobo, Štaffen – Kalianko, Petný, Majtán – Kubiš, Rosenberg, Baláž – Sýrny, Linet, Buňo – Maťko, Gábor, Kuchár.
6. ŠHT
Žilina – Zvolen 1:3 (0:2, 0:1, 1:0),
Matis.
Žilina: Adámek, Tichý – Šoška, Vojtyla, Toviš, Cesnek, Martin Leško, Masár, Marek Leško, Kubjatko – Židek, Migát, Matis – Tvrdý, Staník, Bielik – Struhárik, Tomaščík, Jesenský – Juríček, Dubovec, Kubík – Čičala.
Dolný Kubín – Liptovský Mikuláš 1:15, Prievidza – Banská Bystrica 0:5, Detva – Dubnica 0:7, Považská Bystrica – Martin 4:6.
1. P. Bystrica 13 12 0 1 77:30 24
2. L. Mikuláš 13 10 2 1 93:32 22
3. Zvolen 13 8 3 2 77:20 19
4. Martin 13 7 2 4 76:50 16
5. B. Bystrica 13 7 1 5 65:47 15
6. Žilina 13 6 1 6 54:44 13
7. Dubnica 13 5 0 8 71:64 10
8. Detva 13 2 1 10 31:82 5
9. Prievidza 13 2 0 11 39:84 4
10. D. Kubín 13 1 0 12 13:143 2
Program 15. kola – sobota 23. novembra: Dubnica nad Váhom – Žilina.
5. ŠHT
Ružomberok – Žilina 2:12 (1:5,
0:2, 1:5), Dendis 2, Ďurina, Hrivík, Cingel, Konštiak po 2, Rendek, Kloska.
Žilina: Franček, Sapieta – Macek, Niník, Grill, Majrenka, Ševčík, Akantis, Vrábel, Pazderník – Cingel, Ďurina, Dendis, Loydl, Hrivík, Chovanec, Rendek, Ďurica, Konštiak, Jaráb, Peterka, Kloska.
Považská Bystrica – Žilina 0:13 (0:6, 0:1, 0:6), Cingel 4, Konštiak 3, Hrivík 2, Gril, Lodyl, Chovanec, Rendek po 1.
Žilina: Franček, Sapieta – Macek, Niník, Gril, Marejnka, Ševčík, Akantis – Cingel, Ďurina, Dendis, Loydl, Hrivík, Chovanec, Rendek, Ďurica, Konštiak.(lh)