Stolnotenisové súťaže v regióne
Žilina – Stolnotenisové súťaže v regióne pokračovali ďalšími zápasmi. Na čele najlepších v jednotlivých súťažiach po prvej časti sú Kľak, Freiwald a Šeliga.
4. liga
Výsledky 14. kola: BCI Žilina – Čad-ca C 11:7, Snežnica – Stránske 12:6,
Radoľa – Centrum Žilina D 17.1, Centrum Žilina E – Višňové B 7:11,
Bytča C – Strečno 14:4, Divina – Centrum Žilina F 11:7.
1. Snežnica 14 13 0 1 182:70 40
2. Višňové 14 12 0 2 177:75 38
3. BCI 14 11 0 3 166:86 36
4. Čadca C 14 10 0 4 177:75 34
5. Radoľa D 14 9 0 5 151:101 32
6. Centrum E 14 8 0 6 141:111 30
7. Centrum F 14 5 0 9 111:141 24
8. Divina 14 4 1 9 106:146 23
9. Bytča C 14 4 0 10 86:166 22
10. Centrum D 14 4 0 10 72:180 22
11. Stránske C 14 2 0 12 73:179 18
12. Strečno 14 1 1 12 70:182 17
Poradie úspešnosti hráčov po prvej polovici: 1. J. Kľak – 95,35 percenta, 2. Š. Rajčan – 94,12, 3. Š. Kováčik – 88,64, 4. Ľ. Juráš – 88,37, 5. A. Kupka – 82, 58, 6. M. Babík – 80,00, 7. M. Kubalík – 78,95, 8. L. Vojtyla – 75,00, 9. D. Ďuratný – 73,17, 10. A. Šustek – 71,88.
5. liga
Výsledky 15. kola: Tento Žilina – Višňové 7:11, Snežnica – Čadca D 3:15, Tepláreň Žilina B – Zákopčie 9:9, Trnové – Tepláreň Žilina A 4:14, Centrum Žilina G – Čadca E 13:5.
1. Čadca D 15 12 2 1 187:83 41
2. Zákopčie 15 12 1 2 180:90 40
3. Snežnica B 15 12 0 3 180:90 39
4. Tepláreň B 15 9 3 3 157:113 36
5. Čadca E 15 9 1 5 143:127 34
6. Tepláreň A 15 8 3 4 165:105 34
7. Višňové C 15 4 2 9 115:155 25
8. Centrum G 15 4 1 10 95:175 24
9. Trnové 15 2 3 11 96:174 23
10. Radoľa E 14 4 0 10 92:160 22
11. Čierne 14 3 1 10 109:143 21
12. Tento 15 1 2 12 83:187 19
Poradie úspešnosti hráčov po prvej polovici: 1. A. Freiwald – 100,00, 2. M. Kubalík – 92,50, 3. B. Brath – 85,71, 4. M. Směťák ml. – 84,09, 5. V. Kucko – 82,50, 6. S. Ukrop – 81,25, 7. A. Krško – 81,08, 8. L. Ležíková – 80,65, 9. M. Rajčan – 75,00, 10. T. Matúš – 72,73.
6. liga
Poradie úspešnosti hráčov po prvej polovici: 1. J. Šeliga – 95,24, 2. R. Kysucký – 90,32, 3. J. Jaroš – 90,00, 4. R. Čulák – 83,33, 5. J. Melichač – 81,25, 6. A. Rybárik – 75,00, 7. M. Markuš – 75,00, 8. J. Haviar – 71,88, 9. P. Markuš – 68,42, 10. M. Adamov – 65,00.
Majstrovstvá okresov
V športovej hale Centrum sa uskutočnili majstrovstvá okresov Žilina a Kysucké Nové Mesto. Najúspešnejší na nich boli stolní tenisti z Kovo Stránske.
Výsledky – dvojhra mužov: 1. O. Škopec, 2. R. Valuch st. (obaja Kovo Stránske), 3. V. Říha, 4. P. Krajčí (obaja Centrum Žilina), 5. M. Šeliga st. (Teplička nad Váhom), 6. P. Kucko, 7. Ing. T. Kucko (Centrum Žilina), 8. Roman Jurík (Kovo Stránske), štvorhra mužov: 1. O. Škopec – M. Matiašovský, 2. R. Valuch st. –
R. Jurík (všetci Kovo Stránske), 3. V. Říha – P. Krajčí (Centrum Žilina), 4. Ing. T. Kucko (Centrum Žilina) – P. Horvát (ŠKZ Žilina – Radoľa).(ii)