Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Hokejové výsledky v Hričovskom Podhradí, Fačkove a v Krasňanoch

2. trieda Oblastného futbalového zväzu Žilina N

2. trieda Oblastného futbalového zväzu Žilina

Niektoré výskledky ohromili aj nás a mysleli sme si, že v Hričovskom Podhradí, vo Fačkove a v Krasňanoch sa hral hokej. Hlboké si vysokým víťazstvom v Krasňanoch upevnilo svoje postavenie na čele tabuľky, Štiavnik si zasa vylepšil skóre a posunul sa o dve miesta vyššie. Kontumáciou skončil zápas Stráže v Kamennej Porube.

Hričovské Podhradie – Kunerad 9:1 (5:1)

Góly: František Kahák 3 (jeden z pokutového kopu), Pavol Kahák 2, Škvaridlo, Randík, Rakučák – Tichý.

Súper od začiatku pôsobil odovzdaným dojmom, domáci hrali svoju kombinačnú hru a zápas vyhrali rozdielom triedy.

Hričovské Podhradie: Vančík – Lasička, Rakučák, Puchoň, Vladimír Randa, Pavol Kahák, Sobola, Škvaridlo, Randík, Jozef Randa, František Kahák, striedal Fuček.

Kunerad: Svrčík – Peter Tuhý, Remenec, Ladislav Dolník, Michal Tuhý, Prieložný, Kazimír, Kavecký, Jozef Dolník, Fašánek, Veselý, striedal Peter Dolník.

Kotrčina Lúčka – Závodie 4:2 (2:1)

Góly: Žabka 3, Juraj Bielik – Hruboška, Brezovský.

Dvaja hráči videli v zápase červené karty za nešportové správanie. Brankár domácich Trnovec, ktorého potom v bránke vystriedal Orieščík, z hosťujúceho mužstva to bol zasa Gamboš. Prvý gól strelili hostia, domáci vyrovnali a pridali aj druhý gól. V 2. polčase však hráči Závodia už tlak domácich nezvládli. Pochvalu si zaslúži rozhodca Gaňa (čiaroví neprišli), ktorí zápas zvládol na výbornú.

Kotrčina Lúčka: Trnovec – Káčerík, Jašurek, Slúčik, Orieščík, Šmehýl, Žabka, KOpas, Bielik, Mikolaj, Martinček, striedal Maček.

Závodie: Trnka – Židel, Sekerka, Špánik, Židek, Mitringa, Brezovský, Pecko, Gamboš, Hruboška, Sedliaček, striedali Jančík a Mišúr.

Fačkov- Považský Chlmec 6:1 (4:1)

Góly: Juraj Bielik, Rasťo Galia, Tomáš Hollý, Dušan Hollý, Vlastimil Bielik, Vríčan – Andreáš.

Na ťažkom teréne sa hral dobrý futbal. Po vzájomnom oťukávaní otvorili skóre domáci a prvý polčas vyhrali suverénne 4:1. V druhom už len kontrolovali hru a po výbornom výkone doviedli zápas do víťazného konca. Uznanie patrí aj súperom z Považského Chlmca, ktorí bojovali až do samého konca, kvalitný bol i výkon rozhodcov Mintála a Masára.

Fačkov: Klinec – Juraj Mikula, Jozef Mikula, Rasťo Galia, Rajčan, Dušan Hollý, Miloš Vríčan, Juraj Bielik, Tomáš Hollý, Marián Hollý, Vlastimil Bielik, striedal Ľuboš Galia.

Štiavnik – Podhorie 3:0 (3:0)

Góly: František Podolan 3.

V 1. polčase boli domáci jasne lepším mužstvom s množstvom nevyužitých šancí. Súper sa len bránil. Po prestávke sa domáci uspokojili s víťazstvom a výkon z 1. polčasu už nezopakovali. Škoda niekoľkých zbytočných, tvrdých zákrokov na oboch stranách.

Štiavnik: Harvanec – Frolo, Sedala, Kuciak, Machciník, Kušan, Gašperec, Jozef Podolan, František Podolan, Gajdoš, Červenec, striedali Šutara a Ryliak.

Hôrky – Rašov 2:2 (0:2)

Góly: Židek, Kováčik – Lacko 2.

Po dvoch hrubých chybách domácej obrany vyhrávali hostia už v 15. minúte rozdielom dvoch gólov. Neskôr domáci začali tlačiť, vypracovali si niekoľko gólových šancí, ale nedokázali ich využiť. V 2. polčase nastúpili domáci akoby vymenení a vyrovnali na 2:2. V 70. minúte bolo stretnutie na 20 minút prerušené, kvôli ošetrovaniu brankára hostí, ktorého napokon musela odviezť sanitka.

Hôrky: Hollý – Mandúch, Špánik, Šmárik, Michalovič, Kačiak, Suja, Pallo, Drdák, Sagan, Židek, striedali Kováčik a Laš.

Krasňany – Hlboké 1:6 (1:4)

Góly: Chabada – Hoferica 2, Adamov, Slavomír Konečný, Puchoň, Hôrečný.

Hostia z Hlbokého dali za prvých 15 minút zápasu 4 góly a to v podstate rozhodlo o všetkom.

Krasňany: Franek – Vrábel, Jozef Mariáš, Dávidík, Chabada, Martinický, Bielka, Tomáš Mariáš, Comorek, Bela, Zaťko.

Hlboké: Kutnár – Daniel Konečný, Pavlík, Slavomír Konečný, Hôrečný, Adamov, Pinčík, Vladimír Konečný, Puchoň, Hoferica, Mikuš, striedali Remeš, Blaško a Sikeľ.

Kamenná Poruba – Stráža 3:0

(kontumačne)

Do Kamennej Poruby pricestovalo len sedem hráčov Stráže, ale hrať sa začalo. Keď sa jeden z nich zranil za stavu 2:0, odstúpili a stretnutie sa skončilo.

14. Stráža 15 3 3 9 17:42 12

Dohrávka 15. kola – štvrtok 1. mája o 16.30 h: Hlboké – Hričovské Podhradie (Beháň, Kúdelka, Sobola), Rašov – Stráža (Kozina, Mikurda, Ondrušík), Podhorie – Kamenná Poruba (Skukálek, Bugala, Vanák, Baláž), Považský Chlmec – Krasňany (Lemeš, Lietavec, Škvaridlo), Závodie – Hôrky (Zachar, Taraba ml., Martinec st., Rujbr), Kunerad – Štiavnik (Mintál, Charbulia, Matejčík), Kotrčina Lúčka – Fačkov (Cinko, Gašpierik, Skotnický).

Program 19. kola – nedeľa 4. mája o 16.30 h: Kamenná Poruba – Hričovské Podhradie (Masár, Bronček, Kubirita), Stráža – Krasňany (Krupík, Beháň, Rujbr), Hlboké – Hôrky (Mackovčin, Sluka, Taraba ml), Rašov – Štiavnik (Lokaj, Charbuliak, Sklenár), Podhorie – Fačkov (V. Dubovec, Šottník), Považský Chlmec – Kotrčina Lúčka (Knapec, Martinec st.), Závodie – Kunerad (Taraba st., Škvaridlo, Matejčík, Pekara).(bč)

1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 637

Uzávierka bude realizovaná prenosným dopravným značením a náležite poučenými osobami.

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

15 h

Poliaci sú rozmiestnení v okresoch Čadca, Kysucké Nové Mesto, Žilina, Martin, Ružomberok a Tvrdošín.

Testovanie na koronavírus.

Na Slovensku prebieha celoplošné testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Žiline.