Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Hokejové výsledky v Hričovskom Podhradí, Fačkove a v Krasňanoch

2. trieda Oblastného futbalového zväzu Žilina N

2. trieda Oblastného futbalového zväzu Žilina

Niektoré výskledky ohromili aj nás a mysleli sme si, že v Hričovskom Podhradí, vo Fačkove a v Krasňanoch sa hral hokej. Hlboké si vysokým víťazstvom v Krasňanoch upevnilo svoje postavenie na čele tabuľky, Štiavnik si zasa vylepšil skóre a posunul sa o dve miesta vyššie. Kontumáciou skončil zápas Stráže v Kamennej Porube.

Hričovské Podhradie – Kunerad 9:1 (5:1)

Góly: František Kahák 3 (jeden z pokutového kopu), Pavol Kahák 2, Škvaridlo, Randík, Rakučák – Tichý.

Súper od začiatku pôsobil odovzdaným dojmom, domáci hrali svoju kombinačnú hru a zápas vyhrali rozdielom triedy.

Hričovské Podhradie: Vančík – Lasička, Rakučák, Puchoň, Vladimír Randa, Pavol Kahák, Sobola, Škvaridlo, Randík, Jozef Randa, František Kahák, striedal Fuček.

Kunerad: Svrčík – Peter Tuhý, Remenec, Ladislav Dolník, Michal Tuhý, Prieložný, Kazimír, Kavecký, Jozef Dolník, Fašánek, Veselý, striedal Peter Dolník.

Kotrčina Lúčka – Závodie 4:2 (2:1)

Góly: Žabka 3, Juraj Bielik – Hruboška, Brezovský.

Dvaja hráči videli v zápase červené karty za nešportové správanie. Brankár domácich Trnovec, ktorého potom v bránke vystriedal Orieščík, z hosťujúceho mužstva to bol zasa Gamboš. Prvý gól strelili hostia, domáci vyrovnali a pridali aj druhý gól. V 2. polčase však hráči Závodia už tlak domácich nezvládli. Pochvalu si zaslúži rozhodca Gaňa (čiaroví neprišli), ktorí zápas zvládol na výbornú.

Kotrčina Lúčka: Trnovec – Káčerík, Jašurek, Slúčik, Orieščík, Šmehýl, Žabka, KOpas, Bielik, Mikolaj, Martinček, striedal Maček.

Závodie: Trnka – Židel, Sekerka, Špánik, Židek, Mitringa, Brezovský, Pecko, Gamboš, Hruboška, Sedliaček, striedali Jančík a Mišúr.

Fačkov- Považský Chlmec 6:1 (4:1)

Góly: Juraj Bielik, Rasťo Galia, Tomáš Hollý, Dušan Hollý, Vlastimil Bielik, Vríčan – Andreáš.

Na ťažkom teréne sa hral dobrý futbal. Po vzájomnom oťukávaní otvorili skóre domáci a prvý polčas vyhrali suverénne 4:1. V druhom už len kontrolovali hru a po výbornom výkone doviedli zápas do víťazného konca. Uznanie patrí aj súperom z Považského Chlmca, ktorí bojovali až do samého konca, kvalitný bol i výkon rozhodcov Mintála a Masára.

Fačkov: Klinec – Juraj Mikula, Jozef Mikula, Rasťo Galia, Rajčan, Dušan Hollý, Miloš Vríčan, Juraj Bielik, Tomáš Hollý, Marián Hollý, Vlastimil Bielik, striedal Ľuboš Galia.

Štiavnik – Podhorie 3:0 (3:0)

Góly: František Podolan 3.

V 1. polčase boli domáci jasne lepším mužstvom s množstvom nevyužitých šancí. Súper sa len bránil. Po prestávke sa domáci uspokojili s víťazstvom a výkon z 1. polčasu už nezopakovali. Škoda niekoľkých zbytočných, tvrdých zákrokov na oboch stranách.

Štiavnik: Harvanec – Frolo, Sedala, Kuciak, Machciník, Kušan, Gašperec, Jozef Podolan, František Podolan, Gajdoš, Červenec, striedali Šutara a Ryliak.

Hôrky – Rašov 2:2 (0:2)

Góly: Židek, Kováčik – Lacko 2.

Po dvoch hrubých chybách domácej obrany vyhrávali hostia už v 15. minúte rozdielom dvoch gólov. Neskôr domáci začali tlačiť, vypracovali si niekoľko gólových šancí, ale nedokázali ich využiť. V 2. polčase nastúpili domáci akoby vymenení a vyrovnali na 2:2. V 70. minúte bolo stretnutie na 20 minút prerušené, kvôli ošetrovaniu brankára hostí, ktorého napokon musela odviezť sanitka.

Hôrky: Hollý – Mandúch, Špánik, Šmárik, Michalovič, Kačiak, Suja, Pallo, Drdák, Sagan, Židek, striedali Kováčik a Laš.

Krasňany – Hlboké 1:6 (1:4)

Góly: Chabada – Hoferica 2, Adamov, Slavomír Konečný, Puchoň, Hôrečný.

Hostia z Hlbokého dali za prvých 15 minút zápasu 4 góly a to v podstate rozhodlo o všetkom.

Krasňany: Franek – Vrábel, Jozef Mariáš, Dávidík, Chabada, Martinický, Bielka, Tomáš Mariáš, Comorek, Bela, Zaťko.

Hlboké: Kutnár – Daniel Konečný, Pavlík, Slavomír Konečný, Hôrečný, Adamov, Pinčík, Vladimír Konečný, Puchoň, Hoferica, Mikuš, striedali Remeš, Blaško a Sikeľ.

Kamenná Poruba – Stráža 3:0

(kontumačne)

Do Kamennej Poruby pricestovalo len sedem hráčov Stráže, ale hrať sa začalo. Keď sa jeden z nich zranil za stavu 2:0, odstúpili a stretnutie sa skončilo.

14. Stráža 15 3 3 9 17:42 12

Dohrávka 15. kola – štvrtok 1. mája o 16.30 h: Hlboké – Hričovské Podhradie (Beháň, Kúdelka, Sobola), Rašov – Stráža (Kozina, Mikurda, Ondrušík), Podhorie – Kamenná Poruba (Skukálek, Bugala, Vanák, Baláž), Považský Chlmec – Krasňany (Lemeš, Lietavec, Škvaridlo), Závodie – Hôrky (Zachar, Taraba ml., Martinec st., Rujbr), Kunerad – Štiavnik (Mintál, Charbulia, Matejčík), Kotrčina Lúčka – Fačkov (Cinko, Gašpierik, Skotnický).

Program 19. kola – nedeľa 4. mája o 16.30 h: Kamenná Poruba – Hričovské Podhradie (Masár, Bronček, Kubirita), Stráža – Krasňany (Krupík, Beháň, Rujbr), Hlboké – Hôrky (Mackovčin, Sluka, Taraba ml), Rašov – Štiavnik (Lokaj, Charbuliak, Sklenár), Podhorie – Fačkov (V. Dubovec, Šottník), Považský Chlmec – Kotrčina Lúčka (Knapec, Martinec st.), Závodie – Kunerad (Taraba st., Škvaridlo, Matejčík, Pekara).(bč)

1. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 956

Koronavírus Žilinský kraj: Pred odbernými miestami sa tvoria rady (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.