Na chvoste sa ocitli Kolárovice

III. trieda skupina B ObFZ v Žiline Žilina - Líd

III. trieda skupina B ObFZ v Žiline

Žilina - Líder tabuľky z Horného Hričova remizoval vo Veľkom Rovnom a jeho prenasledovateľ z Divinky víťazstvom 4:2 nad Súľovom stiahol náskok na dva body. Na opačnom konci tabuľky si výhrou 3:0 v Petroviciach pomohla Divina, ktorá sa odpútala z dna tabuľky. Tam sa ocitla dvojica osembodových susedov Petrovice a Kolárovice, ktoré však majú jeden zápas k dobru.

Petrovice – Divina

0:3 (0:0)

Ovčiarsko – Kolárovice

1:0 (0:0)

65. Blaško

Ovčiarsko: Novotný – Krajči, Galbavý, D. Rašovec, Nekoranec, Blaško, Marek, A. Rašovec, Čilík, Uhliarik, Vršanský.

Kolárovice: Hrobárik – Tatala, Galič, Kuso, Dvorák, Šebeňa, Drbúl, Šefrana, Bugala, Ďurošinec.

Rozhodoval Vanák, ŽK Tatala, 50 divákov.

Domáci si počas zápasu udržiavali mierny tlak, ktorý im nakoniec zabezpečil šťastné víťazstvo. Dalo by sa povedať, že vyhral šťastnejší.

Divinka – Súľov

4:2 (1:1)

Góly: 30. a 55. Holeša, 70. a 75. Hložný

Divinka: Puškár - D. Matejčík, Slovák, Lokaj, Mortada, Lalik, A. Kuba, J. Korista, Gaštan, Holeša, Hložný.

Rozhodoval Šupej, 100 divákov.

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte prekvapujúcim gólom. Divinka vyrovnala z pokutového kopu

v 30. minúte gólom Holešu. Začiatok zápasu teda patril hosťom, ale domáci postupne preberali taktovku do vlastných rúk a v druhom polčase jasne dominovali.

Veľké Rovné – Horný Hričov

0:0

Veľké Rovné: T. Šedivý – A. Šmúrik (50. krigovský) Ovčík, Kováčik, Mišút, Ninis, Hroš, Frolo, Škorvan (80. Lago), Ovseník, P. Šedivý. Hričov: Uhrík – Bobula, Vydra, Eichler, Barták, Krško, Káčer, Morciš, Horňák, Králik, Ďuriník.

Rozhodoval Oravec, ŽK: Mišút, 50 divákov.

V prvom polčase mali domáci prevahu, ale nepremenili dve gólové príležitosti. V druhom polčase sa hra vyrovnala a hostia nastrelili brvno. Výsledok je nakoniec spravodlivý.

9. Kolárovice 10 2 2 6 10:20 8

Program 14. kola – nedeľa 11. mája o 16.30 h: Divina – Veľké Rovné (Melo, Dobroň), Horný Hričov – Divinka (Kováč, Zachar, ObFZ, Pekara), Jablonové – Ovčiarsko (Šottník, Mikurda), Kolárovice – Petrovice (Martinec st., Tarač).