Športovo technická komisia
Predseda Libor Kolibáč, zasadnutie 15. 5. 2003, zápisnica č. 26.
210. ŠTK schvaľuje výsledky majstrovských futbalových zápasov (MFS) 16. a 20. kola I. a II. triedy, 12. a 16. kola III. triedy skupiny A a 10. a 14. kola III. triedy skupiny B.
I. trieda – 16. kolo: Zbyňov - Zádubnie 5:1,
Bytčica - Terchová 1:0, Dlhé Pole – Rajecké Teplice - Konská 2:1, Bánová B - Brezany - Bytča B 7:0, Višňové - Rosina 2:2, Turie - Kotešová 2:1,
Hvozdnica - Hrabové 0:1, 20. kolo: Zbyňov – Rajecké Teplice-Konská 1:1, Terchová - Bytča B 2:1, Zádubnie - Rosina 1:3, Bytčica - Kotešová 3:0, Dlhé Pole - Hrabové 1:0, Bánová B-Brezany - Hvozdnica 3:0 kont., Višňové - Turie 0:0.
II. trieda - 16. kolo: Hričovské Podhradie - Kotrč.Lúčka 2:0, Fačkov - Kunerad 3:0, Štiavnik - Závodie 2:0, Hôrky - Pov.Chlmec 1:1, Krasňany - Podhorie 1:0, Kamenná Poruba - Rašov 3:1,
Stráža - Hlboké 0:3, 20. kolo: Hričovské Podhradie - Závodie 2:0, Kunerad - Pov.Chlmec 0:0, Kotrč.Lúčka - Podhorie 1:0, Fačkov - Rašov 2:1, Štiavnik - Hlboké 1:2, Hôrky - Stráža 6:2, Krasňany - Kamenná Poruba 3:2.
III. trieda skupina A - 12. kolo: Lietava - Nededza 3:0, Brodno - Dolná Tižina 0:1, Zádubnie - Mojš 1:0, Stránske - Bitarová 3:0, 16.kolo: Gbeľany - Dolná Tižina 0:3 kont., Zástranie - Mojš 1:0,
Jasenové - Bitarová 1:3, Lietava - Stránske 2:0, Brodno - Zádubnie 3:3.
III. trieda skupina B - 10. kolo: Divina - Súľov 0:2, Jablonové - Horný Hričov 2:3, Kolárovice - Veľké Rovné 2:13, Petrovice - Divinka 0:4,
14. kolo: Divinka - Veľké Rovné 2:0, Horný Hričov - Divinka 1:1, Jablonové - Ovčiarsko 6:0,
Kolárovice - Petrovice 4:1.
211. ŠTK schvaľuje výsledok MFS 18. kola II. triedy Hôrky - Rašov 2:2 a MFS 19. kola I. triedy Turie - Zbyňov 2:2.
212. ŠTK žiada DK o potrestanie TJ Kunerad, Stráža, Hrič.Podhradie za opakovaný neskorý príchod na MFS.
213. ŠTK kontumuje MFS I. triedy 15. kola Zádubnie - Bytčica na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Zádubnie, SP čl. 100, bod b, c, d. Po skončení súťažného ročníka sa mužstvu TJ Bytčica odpočítajú 3 body.
214. ŠTK upozorňuje TJ Krasňany na skoré vypisovanie zápisu o stretnutí.
215. ŠTK žiada DK o potrestanie hlavného usporiadateľa TJ Zádubnie Antona Hoštáka za nedostavenie sa na zasadnutie ŠTK.
216. ŠTK upozorňuje TJ Divinka, Ovčiarsko a Gbeľany na skorý príchod na MFS.
217. ŠTK predvoláva na zasadnutie 22.5.2003 o 15.30 h DZ Jána Hrubošku.
218. ŠTK predvoláva na zasadnutie 22. 5. 2003 o 16.30 h z MFS III. tr. sk. A 12. kola Jasenové - Gbeľany rozhodcu Pavla Knapca, AR1 Jána Vaškoviča, za TJ Jasenové hlavného usporiadateľa Ferdinanda Miškovského Kľače 98, kapitána Miroslava Čerňanského 620602, za TJ Gbeľany kapitána mužstva Branislava Szabadosa RP 790831.
219. ŠTK žiada predložiť originál potvrdenia o ostaršení hráča Miloša Uhríka, Horný Hričov, RP 860111 do 21. 5. 2003.
220. ŠTK kontumuje MFS III. tr. sk. A 16. kolo Gbeľany - Dolná Tižina 0:3 a priznáva 3 body v prospech TJ Dolná Tižina, SP čl. 100, písm. b a súčasne žiada DK o potrestanie TJ Gbeľany za nenastúpenie na MFS - neospravedlnené.
221. ŠTK kontumuje MFS 20.kola Bánová B-Brezany - Hvozdnica 3:0 v prospech TJ Bánová B-Brezany, SP čl. 100, písm. b a súčasne žiada DK o potrestanie TJ Hvozdnica za nenastúpenie na MFS - neospravedlnené.
222. ŠTK schvaľuje obsadenie DZ na MFS 17. a 18. 5. 2003.
223. ŠTK námietku kapitána domácich z MFS 10. kola Jablonové - Horný Hričov postupuje na DK.
224. ŠTK ruší bod 203 ÚS č. 25 a nariaďuje odohrať MFS 13. kola I. triedy Bánová B-Brezany - Zádubnie dňa 6. 6. 2003 v ÚHČ (piatok). Súčasne žiadame KR o delegovanie rozhodcu.
Disciplinárna komisia
Predseda Milan Meliš, zasadnutie 15.5.2003, zápisnica č. 22.
318. ČIČKA Pavol, Jablonové 730126, 6 MFS nepodmienečne od 9. 5. 2003, DP príl. 1 3/b.
319. DODEK Anton, Jablonové, 740406, 1 MFS nepodmienečne od 9. 5. 2003 DP príl. 1 4/a.
320. MARČIŠ Dušan, Horný Hričov, 720803, 2 MFS N od 16. 5. 2003, DP príl. 1 4/a.
321. DK ruší pôvodné znenie zápisnice č. 20/288. Nové znenie - DK trestá FK Štiavnik pokarhaním podľa DP príl. 2 1/a. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk
322. Zastavenie činnosti na 1 MFS za 4 ŽK: od 9. 5. 2003 - Jaroslav GAŠKO, Višňové - dorast, 850531, Peter GAJDOŠÍK, Terchová, 760910, Marian DUBOVEC, Bytčica, 810406, Stanislav LACKO, Rašov, 760615. Od 16. 5. 2003 - Andrej DLHOPOLČEK, Varín - dorast, 850305, Pavol LABUDA, Višňové, 710919.
323. NEPREJEDNANÉ: MANGA Vladimír, Turie, 771212, MACHYNA Dušan, Turie, 790729, CHRACHALA Rastislav, Stránske, 750327, GABČÍK Ľubomír, Stránske, 760124 - chýbajú poplatky za ŽK, DÁVIDÍK Peter, Jasenové, 720804, FAŠANOK Ľubomír, Stránske 770123, RYBANSKÝ Michal, Hrabové-žiak, 891231, ČURAJ Radoslav, Divinka, 780226 - chýbajú poplatky za ČK.
324. KLIEŠTIK Jozef, Lietava, zákaz výkonu funkcie vedúceho mužstva - mládež na 4 MFS N od 9.5.2003, DP príl. 1 3/b.
325. HRABOVSKÝ Vojtech, Hrabové, 811104? 1 mesiac podmienečne od 9. 5. do 8. 8. 2003, DP príl. 1 9-1/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk.
326. HROBÁRIK Ľubomír, Hrabové 731016, zákaz výkonu funkcie kapitána mužstva nepodmienečne na 1 mesiac od 16. 5. 2003, DP príl. 1 90-2/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk.
327. SEDLÁK Ján, Hrabové, zákaz výkonu funkcie vedúceho mužstva na 1 mesiac N od 16.5.2003, DP príl. 1 9-2/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk.
328. DK na návrh KM trestá FK Zádubnie - dorast a FK Nezb.Lúčka - žiaci peňažnou pokutou 200 Sk, DP, príl. 2, 2/b. Za prejednanie zaplatiť 200 Sk.
329. DK trestá TJ Jasenové uzatvorením ihriska nepodmienečne od 16. 5. 2003 do vyriešenia prípadu, doma vyžrebované MFS odohrať vo vzdialenosti nad 5 km od Jasenového. FK nahlási náhradnú hraciu plochu do 16. 5. 2003 do 12.00 h na sekretariát ObFZ v Žiline.
330. DK trestá FK Jablonové peňažnou pokutou 1 000 Sk.
a uzatvorením ihriska nepúodmienečne na 2 MFS od 16. 5. 2003. Doma vyžrebované MFS odohrať vo vzdialenosti nad 5 km od Jablonového. FK nahlási náhradnú hraciu plochu do 16. 5. 2003 do 12.00 h. na sekretariát ObFZ v Žiline. DK súčasne nariaďuje zvýšiť usporiadateľskú službu na 10 členov, DP príl. 2 1/b. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk
331. ĎURIŠ Peter, Bytčica, 760727, 7 mesiacov N od 2. 5. 2003, DP príl. 1 3/b + 6 3/a.
332. DK trestá FK Bytčica peňažnou pokutou 2 500 Sk a zastavením činnosti na 1 MFS N, DP príl. 2 1/d. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk.
333. DUBOVEC Miroslav, Bytčica, zákaz výkonu funkcie vedúceho mužstva na 4 MFS N, od 2. 5. 2003, DP príl. 1 3/b. Za prejednanie zaplatiť 150 Sk.
Komisia mládeže
Predseda Vladimír Krajčí, zasadnutie 14. 5. 2003, zápisnica č. 24.
171. KM schvaľuje výsledky MFS odohratých v dňoch 8., 10. a 11. 5. 2003:
Dorast
I. trieda: Veľké Rovné - Lietava 5:1, Zástranie - Kunerad 6:4, Krasňany - Závodie 0:5,
Varín - Hôrky 3:1, Višňové - Mojš 4:1, Turie - Kotešová 3:2, Trnové - Hrabové 2:2, Veľké Rovné - Závodie 0:2, Kunerad - Hôrky 6:3, Lietava - Mojš 2:3, Zástranie - Kotešová 1:8 kont., Krasňany - Hrabové 3:0, Varín - Trnové 5:3, Višňové - Turie 2:1.
II. trieda: Stráža - Zádubnie 3:0 kont., Horný Hričov - Pov.Chlmec - chýba zápis, Nededza - Hlboké 1:7, Zbyňov - Podhorie 3:1 Stráža - Rašov 5:0, Pov.Chlmec - Hlboké 4:4, Zádubnie - Podhorie 4:0, Horný Hričov - Zbyňov 0:2.
Žiaci
I. trieda: Teplička - Rajec 3:0, Dlhé Pole - Divinka 0:2, Kamenná Poruba - Belá - chýba zápis, Višňové - Mojš 0:1, Terchová - Hôrky 1:0, Petrovice - Predmier 0:1 Teplička - Belá 4:2, Divinka - Mojš - chýba zápis, Rajec - Hôrky 1:0, Dlhé Pole - Predmier 0:4, Kamenná Poruba - Petrovice 3:0 kont., Višňové - Terchová 1:6.
II. trieda skupina A: Trnové - Fačkov 3:0 kont., Zbyňov - Ďurčiná 0:3, Turie - Raj.Teplice-Konská 2:3, Stránske - Lietava chýba zápis, Trnové - Raj.Teplice-Konská 0:1, Ďurčiná - Lietava 3:0, Fačkov - Stránske 0:0, Zbyňov - Turie 0:6.
II. trieda skupina B: Nededza - Kotrč.Lúčka 0:0, Zádubnie - Nezb.Lúčka 4:1, Gbeľany - Bitarová 4:0, Krasňany - Brezany 1:3 Nededza - Gbeľany 3:0, Krasňany - Zádubnie O:4, Brezany - Kotrč.Lúčka 1:0, Bitarová - Nezb.Lúčka 3:0 kont.
II. trieda skupina C: Hrič.Podhradie - Súľov 2:0, Jablonové - Hvozdnica 1:3, Hlboké - Rašov 3:0, Hrabové - Kotešová 0:5, Hrič.Podhradie - Rašov 1:0, Hvozdnica - Kotešová 1:0, Súľov - Hrabové 0:2, Jablonové - Hlboké 4:2.
Mladší žiaci: MŠK Žilina B - Stráňavy 2:0,
Štiavnik - Bytčica 1:1, Závodie - Raj.Teplice-Konská 8:1, Nededza - Kamenná Poruba 1:0, Teplička - Belá chýba zápis.
172. KM kontumuje MFS dorastu I. triedy 20.kolo Zástranie - Kotešová a ponecháva v platnosti výsledok dosiahnutý na ihrisku (1:8), podľa SP, čl. 100 e.
173. KM kontumuje MFS dorastu II. triedy 12.kolo Stráža - Zádubnie na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Stráža, podľa SP, čl. 100 b.
174. KM kontumuje MFS žiakov I. triedy 16.kolo Kamenná Poruba - Petrovice na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Kamenná Poruba, podľa SP, čl. 100 b.
175. KM kontumuje MFS žiakov II.tr.sk.A 8.kolo Trnové - Fačkov na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Trnové, podľa SP, čl. 100 b. Ospravedlnenie TJ Petrovice akceptujeme.
176. KM kontumuje MFS žiakov II.tr.sk.B 8.kolo Bitarová - Nezb.Lúčka na 3:0 a priznáva 3 body v prospech TJ Bitarová, podľa SP čl. 100 b.
177. KM žiada DK o potrestanie FK Zádubnie (dorast), Nezb.Lúčka (žiaci) za neospravedlnenú neúčasť na MFS.
178. KM žiada KR o prešetrenie nedoručenia zápisov z MFS I.trieda žiaci Kamenná Poruba - Belá, Divinka - Mojš, II.tr.sk.A Stránske - Lietava, dorast II.tr. Horný Hričov - Pov.Chlmec.
179. KM schvaľuje žiadosť TJ Terchová a nariaďuje odohrať MFS žiakov I. triedy 19. kolo Terchová – Rajec 6. 6. 2003 o 16.30 h. Žiadame KR o delegovanie rozhodcu.
180. KM nariaďuje odohrať MFS dorastu I. triedy 12. kola Závodie - Trnové, Hôrky - Hrabové dňa 6. 6. 2003 o 16.30 h. Žiadame KR o delegovanie rozhodcu.
181. KM nariaďuje odohrať MFS mladších žiakov 9. kolo Belá - Štiavnik 21. 5. 2003 o 16.30 h.
10. kolo 28. 5. 2003 o 16.30 h. - Závodie - Nededza, Štiavnik - Teplička, Stráňavy - Belá,
11. kolo 4. 6. 2003 o 16.30 h. - Kamenná Poruba - Raj. Teplice-Konská, Belá - Bytčica, Teplička - Stráňavy, Nededza – Štiavnik, 14. kolo 11. 6. 2003 o 16.30 - Belá - Kamenná Poruba. KM žiada KR o delegovanie rozhodcu.
182. KM žiada TJ o nahlásenie výsledku z MFS ml.žiakov 15.kolo Belá - MŠK Žilina B a 16. kolo Teplička – Belá.
Proti rozhodnutiam uvedeným v tejto Úradnej správe je možno sa odvolať do 15 dní od jej zverejnenia ! Pokuty a poplatky uvedené v tejto Úradnej správe sú splatné do 15 dní od jej zverejnenia!
Ing. Ľubomír Kadík v. r.,predseda ObFZ
Mgr. Mária Gašková v. r., sekretár ObFZ