Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Šláger kola pre lígra z Rosiny

22. kolo I. triedy Oblastného futbalového zväzu Ž

22. kolo I. triedy Oblastného futbalového zväzu

Žilina – Športovo–technická komisia Oblastného futbalového zväzu v Žiline na svojom zasadnutí 22. mája opravila bod 198 z Úradnej správy č. 25 a schválila výsledok majstrovského futbalového zápasu 15. kola I. triedy Terchová – Dlhé Pole 3:3. Súčasne schválila výsledky 21. kola: Višňové – Zbyňov 0:2, Turie – Bánová B – Brezany 7:2,

Hvozdnica – Dlhé Pole 1:1, Hrabové – Bytčica 1:2, Kotešová – Zádubnie, chýba zápas, Rosina – Terchová 3:0, Bytča B – Rajecké Teplice – Konská 1:3.

Zbyňov – Bytča B 4:0 (3:0)

Góly: Baďura 2, Jánošík, D. Miškovský

Zbyňov: Moskáľ – Miškovský, R. Urík, M. Urík, Martinka, P. Jánošík, Hazák, Baďura, M. Miškovský, Babčan, Mišiak (60. J. Jánošík).

Bytča B: Kašiak (85. Uriček) – Zábavčík, Melo, Frolo (80. Gärtner), Václavík, Adamov (46. Blaško), Zátek, Ďurana, Paiš, Mitúch, Paták.

Domáci začali tlakom a už v 5. min. dali prvý gól. Už o päť minút pridal druhý gól Jánošík a v 15. min. bolo 3:0 po góle Baďuru. Hostia si za celý zápas vypracovali len jednu šancu, lopta však skončila na žrdi.

Rozhodovali: Charbuliak, Gamboš, ŽK: Mazák, Martinka – Ďurana, 100 divákov.

Rajecké Teplice – Konská – Rosina 2:4 (1:1)

Góly: Orlovský, Blahušiak – Rostáš 2, Kopáč 2.

Rosina: Ďuriš – Hodás, Adamčík, Smieško, Jaššo, Rostáš (80. Lasička), Turský (70. Kudla), Kais, Ondák, Kopáč, Rác (85. Vanoch).

Vo veľmi slušnom a korektne vedenom stretnutí vyhrali hostia po zodpovednom výkone celého mužstva. V prvom polčase sa ujali vedenia, ale domáci pred prestávkou vyrovnali. V druhom polčase zaskočili domácich dva rýchle brejky hostí so zakončením Kopáča. Hostia zvýšili na 4:1 a kontrolovali priebeh stretnutia.

Rozhodovali: Chaban – Hôrecký, V. Žiak, ŽK: Turský, Rostaš, 250 divákov.

Terchová – Kotešová 3:1 (1:1)

Góly: Vantúch, Kováč, Gajdošík - Lacek

Terchová: Závacký – J. Mažgút, Š. Chovanec, Sotolár, Zajac, Jančo (80. Hanuliak), Komačka (75. M. Mažgút), P. Chovanec, Kováč (85. Struharňanský), Vantách, Gajdošík

Kotešová: Žák – Šukala, M. Bujný, Košík, B. Bujný, Galovič, Urban, Tomaník, Macek, Adamík, Hranica.

Domáci začali náporom, ale boli to hostia, ktorí sa ujali vedenia gólom Maceka. Domáci vyrovnali hlavičkou Vantúcha. Druhý polčas zatlačila Terchová hostí a po skrumáži upravil Kováč na 2:1. Potom Gajdošík premenil pokutový kop a zápas sa už iba dohrával.

Rozhodovali: Sluka, Masár, ŽK: Lacek, M. Bujný, 70 divákov.

Zádubnie – Hrabové 4:0 (2:0)

Góly: S. Jankula 2, M. Holeš, P. Belanec.

Zádubnie: Heiser – Gašpierik, Januš, Majerčík, Talafa, Ninich (Neslušan), Sucháň (Frátrik), Belanec, Majer, Jankula, Holeš.

Rozhodovali: Krajči, Šupej,

Bytčica – Hvozdnica 2:0 (1:0)

Hvozdnica: Fekete – Sojčák, Križňan, Radvan M., Jakubík, Majštinik, Kameniar, Martin Hraboš (65. Marián Hraboš), Minárik, Gajdoš, Novák.

Rozhodovali: Beháň, Holeša,

Dlhé Pole – Turie 4:2 (3:2)

Góly: Dzurík 3, Šušlík - Špagľa

Turie: Burák – Chovanec, Malíček, Mičky, Manga, Lonc (75. Machyna), Chupáň, Kúželka, Tandara, Špagľa, Štafen.

V tvrdom zápase bol priebeh vyrovnaný. Útoky sa striedali na oboch stranách a nakoniec sa tešili domáci.

Rozhodovali: Žiak, Milo, ŽK: Mazga, Valíček – Hlavoň, Greško, 100 divákov.

14. Hvozdnica 22 3 5 14 17:45 14

Program 23. kola – sobota 31. mája o 17.00 h: Bánová B – Zbýňov (Charbuliak, Gamboš, Knapec). Nedeľa 1. júna o 17.00 h: Višňové – Dlhé Pole (Bronček, Beháň), Turie – Bytčica (Taraba, Kováč), Hvozdnica – Zádubnie (Kúdelka, Daubrava), Hrabové – Terchová (Gaňa, Chaban), Kotešová – Rajecké Teplice (Orevec, Krupík, Rujbr), Rosina – Bytča B (Gamboš, Bariak, Sikora, Sandanus).