Starší dorast
3. liga
Námestovo – Krásno nad Kysucou 1:4, Brezno – Dudince 3:0, kont., Radvaň B – Liptovský Mikuláš 0:2, Dubová – Istebné 3:2, Bánová – Nová Baňa 5:3, Žilina B – Lučenec 3:0, Ružomberok B – Dolný Kubín 0:2, Podlavice – Podbrezová 0:0.
1. Podbrezová 26 22 3 1 75:8 69
2. Žilina B 26 18 5 3 70:10 59
3. Podlavice 26 15 6 5 83:27 51
4. Ružomb. B 26 15 2 9 67:50 47
5. D. Kubín 26 13 5 8 46:39 44
6. L.Mikuláš 26 13 3 10 65:56 42
7. Bánová 26 12 4 10 39:38 40
8. Dubová 26 11 5 10 52:41 38
9. Lučenec 26 10 4 12 41:59 34
10. Námestovo 26 10 2 14 42:49 32
11. Radvaň B 26 9 4 13 47:52 31
12. Brezno 26 10 1 15 34:64 31
13. Istebné 26 9 0 17 43:75 27
14. Krásno 26 6 5 15 37:56 23
15. N. Baňa 26 6 4 16 41:80 22
16. Dudince 26 1 3 22 25:103 6
Mladší dorast
3. liga
Námestovo – Krásno nad Kysucou 7:1, Brezno – Dudince 5:0, Radvaň B – Liptovský Mikuláš 0:2, Dubová – Istebné 2:1, Bánová – Nová Baňa 2:1, Žilina B – Lučenec 2:1, Ružomberok B – Dolný Kubín 5:1, Podlavice – Podbrezová 1:2.
1. Žilina B 26 25 0 1 143::10 75
2. Ružomb. B 26 22 4 0 92:10 70
3. L. Mikuláš 26 17 3 6 73:25 54
4. Lučenec 26 16 6 4 67:20 54
5. Podbrezová 26 17 2 7 72:22 53
6. Námestovo 26 16 3 7 53:35 51
7. Podlavice 26 11 6 9 60:33 39
8. Bánová 26 12 3 11 35:50 39
9. Dubová 26 12 1 13 39:44 37
10. D. Kubín 26 8 3 15 34:55 27
11. Radvaň B 26 6 7 13 39:48 25
12. N. Baňa 26 5 4 17 30:92 19
13. Brezno 26 5 2 19 25:78 17
14. Istebné 26 4 5 17 18:76 17
15. Krásno 26 5 2 19 18:83 17
16. Dudince 26 1 1 24 9:126 4
Program 29. kola: Ružomberok B – Námestovo, Podlavice – Žilina B, Podbrezová - Bánová, Dolný Kubín – Dubová, Lučenec – Radvaň B, Nová Baňa – Brezno, Istebné – Krásno nad Kysucou, Liptovský Mikuláš – Dudince.
Dorast
4. liga Sever
Liptovský Mikuláš – Palúdzka – Bytča 2:2, Strečno – Lisková 3:1, Predmier – Rajec 1:0, Liptovský Hrádok – Rudina 1:1, Turčianske Teplice – Štiavnik 1:5, Zuberec – Stráňavy 3:2, Rosina – Kysucké Nové Mesto 0:3.
1. K. N. Mesto 22 17 2 3 74:21 53
2. Štiavnik 23 14 4 5 74:36 46
3. Strečno 23 13 5 5 76:38 44
4. Lisková 23 12 3 8 57:34 39
5. Bytča 23 10 5 8 49:39 35
6. Rudina 23 9 4 10 44:41 31
7. L. Hrádok 23 9 4 10 32:40 31
8. Zuberec 23 9 3 11 43:48 30
9. T. Teplice 23 8 5 10 49:54 29
10. Rosina 23 8 3 12 55:68 27
11. Rajec 23 7 5 11 34:62 26
12. Stráňavy 22 6 5 11 31:60 23
13. Palúdzka 21 5 4 12 34:65 19
14. Predmier 23 6 0 17 26:72 18
Program 24. kola: Lisková – Bytča, Liptovský Mikuláš Palúdzka – Rajec, Strečno – Rudina, Predmier – Štiavnik, Liptovský hrádok – Stráňavy, Turčianske Teplice – kysucké Nové Mesto, Zuberec – Rosina.
Dorast
5. liga skupina B
Belá – Divina 5:0, Radoľa – Teplička nad Váhom 2:3, Kamenná Poruba – Bytčica 6:2, Vysoká nad Kysucou – Zborov 5:2, Dolný Hričov – Svrčinovec 1:0, Kysucký Lieskovec – Rajecké Teplice Konská 3:1, Raková – Skalité 3:0.
1. D. Hričov 23 16 3 4 58:14 51
2. K. Liesk. 23 15 5 3 57:23 50
3. Radoľa 23 13 3 7 55:35 42
4. Svrčinovec 23 11 3 9 53:30 36
5. Skalité 22 11 3 8 36:34 36
6. Teplička 22 11 3 8 35:46 36
7. K. Poruba 23 10 1 12 41:45 31
8. Belá 21 9 2 10 37:45 29
9. Bytčica 23 8 4 11 47:48 28
10. Raková 23 8 4 11 39:46 28
11. Divina 23 7 6 10 38:44 27
12. Vysoká 23 7 4 12 39:58 25
13. R. Teplice 23 6 2 15 27:63 20
14.. Zborov 23 4 3 16 21:52 15
Starší žiaci
2. liga Sever
Sučany – Závažná Poruba 3:0, Kysucké Nové Mesto – Ružomberok B 0:3, Istebné – Dolný Kubín 0:2, Kysucký Lieskovec – Martin B 0:0.
1. D. Kubín 23 23 0 0 115:6 69
2. Žilina B 23 16 2 5 60:18 50
3. Belá 23 14 4 4 51:18 46
4. Radoľa 23 13 4 6 33:25 43
5. Ružomb. B 23 12 2 9 64:28 38
6. Istebné 23 11 4 8 33:32 37
7. Z. Poruba 23 7 5 11 30:56 26
8. Martin B 23 8 2 13 26:59 26
9. K. Liesk. 23 7 4 12 29:60 25
10. K. N. M. 23 7 3 12 32:38 24
11. Trstená 23 6 5 12 33:50 23
12. Raková 23 6 3 14 20:60 21
13. Sučany 23 4 4 15 12:39 16
14. Bánová 23 4 4 15 18:67 16
Mladší žiaci
2. liga Sever
Sučany – Závažná Poruba 1:0, Kkysucké Nové Mesto – Ružomberok B 0:5, Istebné – Dolný Kubín 1:5, Žilina B – Raková 11:0, Belá – Bánová.
1. Žilina B 23 20 2 1 159:10 62
2. Ružomb. B 23 20 1 2 81:15 61
3. Belá 22 16 4 2 101:15 52
4. Martin B 22 12 2 8 70:32 38
5. Trstená 21 10 5 6 48:34 35
6. K. N. M. 20 11 1 8 70:40 34
7. D. .Kubín 23 9 6 8 54:53 33
8. Istebné 23 8 5 10 35:57 29
9. Sučany 23 8 4 10 20:51 28
10. Raková 23 6 7 10 26:55 25
11. K. Liesk. 23 2 7 13 21:83 13
12. Radoľa 23 3 3 16 18:133 12
13. Z. Poruba 23 3 2 18 15:77 11
14. Bánová 23 2 3 18 20:83 9
Starší žiaci
3. liga Sever
Nižná – Rabča 5:0, Tvrdošín – Skalité 2:4, Turzovka – Makov 1:5, Žilina Závodie – Zborov nad Bystricou 2:2, Liptovský Hrádok – Svrčinovec 1:1.
1. Nižná 18 14 2 3 58:23 44
2. Skalité 19 13 2 4 44:19 41
3. Závodie 18 10 3 5 46:25 33
4. Svrčinovec 18 8 6 4 34:27 30
5. Zborov 18 8 4 7 44:34 28
6. Čierne 18 7 5 6 30:31 26
7. Tuzovka 18 8 1 10 31:41 25
8. L. Hrádok 18 7 3 9 28:29 24
9. Rabča 19 6 5 8 31:30 23
10. Makov 19 5 4 10 25:51 19
11. Bytča 18 5 2 11 25:36 17
12. Tvrdošín 19 2 1 16 27:77 7
Mladší žiaci
3. liga Sever
Nižná – Rabča 1:2, Tvrdošín – Skalité 0:3, Turzovka – Makov 0:5, Žilina Závodie – Zborov nad Bystricou 2:0, Liptovský Hrádok – Svrčinovec 3:3.
1. Čierne 18 17 1 0 71:11 52
2. Makov 19 13 2 4 74:27 41
3. Skalité 19 11 3 5 35:15 36
4. Svrčinovec 17 10 3 4 46:26 33
5. Nižná 19 9 4 6 32:35 31
6. Závodie 18 7 3 8 44:40 24
7. Bytča 18 7 2 9 26:41 23
8. Turzovka 19 6 3 10 25:38 21
9. Rabča 19 6 2 11 31:42 20
10. L. Hrádok 19 5 4 10 30:37 19
11. Zborov 18 4 2 12 19:42 14
12. Tvrdošín 19 1 1 17 11:90 4
Žiaci
4. liga skupina A
Stráňavy – Rudinská 12:0, Veľké Rovné – Strečno 3:3, Dolný Hričov – Vysoká nad Kysucou 0:2, Štiavnik – Lietavská Lúčka 1:0, Rosina – Bytčica 0:4, Varín – Staškov 0:3.(lh)
1. Staškov 19 16 3 0 81:13 51
2. Strečno 19 13 3 3 56:20 42
3. Štiavnik 19 11 2 6 50:20 35
4. Vysoká 19 11 2 6 58:42 35
5. V. Rovné 19 10 4 5 43:24 34
6. Varín 19 9 2 8 51:36 29
7. L. Lúčka 19 8 3 8 48:32 27
8. Bytčica 19 7 2 10 52:74 23
9. D. Hričov 19 6 3 10 31:42 21
10. Stráňavy 19 4 4 11 37:55 16
11. Rosina 19 2 5 12 24:57 11
12. Rudinská 19 0 1 18 10:126 1