Jeseň
1. kolo – sobota 19. júla o 18.00 h: Dubnica nad Váhom – Slovan Bratislava, Banská Bystrica – Žilina, Trnava – Ružomberok, Inter Bratislava – Trenčín, nedeľa 20. júla o 10.30 h: Petržalka – Púchov.
2. kolo – sobota 26. júla o 18.00 h: Slovan Bratislava – Trenčín, Ružomberok – Inter Bratislava, Púchov – Trnava, Žilina – Petržalka, Dubnica nad Váhom – Banská Bystrica.
3. kolo – sobota 2. augusta o 17.00 h: Banská Bystrica – Slovan Bratislava, Trnava – Žilina, Inter Bratislava – Púchov, Trenčín – Ružomberok, nedeľa 3. augusta o 10.30 h: Petržalka – Dubnica nad Váhom.
4. kolo – sobota 9. augusta o 17.00 h: Slovan Bratislava – Ružomberok, Púchov – Trenčín, Žilina – Inter Bratislava, Dubnica nad Váhom – Trnava, Banská Bystrica – Petržalka.
5. kolo – sobota 16. augusta o 17.00 h: Trnava – Banská Bystrica, Inter Bratislava – Dubnica nad Váhom, Trenčín – Žilina, Ružomberok – Púchov, nedeľa 17. augusta o 10.30 h: Petržalka – Slovan Bratislava.
6. kolo – sobota 23. augusta o 17.00 h: Slovan Bratislava – Púchov, Žilina – Ružomberok, Dubnica nad Váhom – Trenčín, Banská Bystrica – Inter Bratislava, nedeľa 24. augusta o 10.30 h: Petržalka – Trnava.
7. kolo – sobota 30. augusta o 17.00 h: Trnava – Slovan Bratislava, Inter Bratislava – Petržalka, Trenčín – Banská Bystrica, Ružomberok – Dubnica nad Váhom, Púchov – Žilina.
8. kolo – sobota 13. septembra o 16.00 h: Slovan Bratislava – Žilina, Dubnica nad Váhom – Púchov, Banská Bystrica – Ružomberok, Trnava – Inter Bratislava, nedeľa 14. septembra o 10.30 h: Petržalka – Trenčín.
9. kolo – sobota 20. septembra o 16.00 h: Inter Bratislava – Slovan Bratislava, Trenčín – Trnava, Ružomberok – Petržalka, Púchov – Banská Bystrica, Žilina – Dubnica nad Váhom.
10. kolo – sobota 27. septembra o 15.00 h: Slovan Bratislava – Dubnica nad Váhom, Žilina – Banská Bystrica, Púchov – Petržalka, Ružomberok – Trnava, Trenčín – Inter Bratislava.
11. kolo – sobota 4. októbra o 15.00 h: Trenčín – Slovan Bratislava, Inter Bratislava – Ružomberok, Trnava – Púchov, Banská Bystrica – Dubnica nad Váhom, nedeľa 5. októbra o 10.30 h: Petržalka – Žilina.
12. kolo – sobota 18. októbra o 14.00 h: Slovan Bratislava – Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom – Petržalka, Žilina – Trnava, Púchov – Inter Bratislava, Ružomberok – Trenčín.
13. kolo – sobota 25. októbra o 14.00 h: Ružomberok – Slovan Bratislava, Trenčín – Púchov, Inter Bratislava – Žilina, Trnava – Dubnica nad Váhom, nedeľa 26. októbra o 10.30 h: Petržalka – Banská Bystrica.
14. kolo – sobota 1. novembra o 13.30 h: Slovan Bratislava – Petržalka, Banská Bystrica – Trnava, Dubnica nad Váhom – Inter Bratislava, Žilina – Trenčín, Púchov – Ružomberok.
15. kolo – sobota 8. novembra o 13.30 h: Púchov – Slovan Bratislava, Ružomberok – Žilina, Trenčín – Dubnica nad Váhom, Inter Bratislava – Banská Bystrica, Trnava – Petržalka.
16. kolo – sobota 15. novembra o 13.30 h: Slovan Bratislava – Trnava, Banská Bystrica – Trenčín, Dubnica nad Váhom – Ružomberok, Žilina – Púchov, nedeľa 16. novembra o 10.30 h: Petržalka – Inter Bratislava.
17. kolo – sobota 22. novembra o 13.00 h: Žilina – Slovan Bratislava, Púchov – Dubnica nad Váhom, Ružomberok – Banská Bystrica, Trenčín – Petržalka, Inter Bratislava – Trnava.
18. kolo – sobota 29. novembra o 13.00 h: Slovan Bratislava – Inter Bratislava, Trnava – Trenčín, Banská Bystrica – Púchov, Dubnica nad Váhom – Žilina, nedeľa 30. novembra o 10.30 h: Petržalka – Ružomberok.
Jar
19. kolo – sobota 28. februára o 14.00 h: Dubnica nad Váhom – Slovan Bratislava, Banská Bystrica – Žilina, Trnava – Ružomberok, Inter Bratislava – Trenčín, nedeľa 29. februára o 10.30 h: Petržalka – Púchov.
20. kolo – sobota 6. marca o 14.00 h: Slovan Bratislava – Trenčín, Ružomberok – Inter Bratislava, Púchov – Trnava, Žilina – Petržalka, Dubnica nad Váhom – Banská Bystrica.
21. kolo – sobota 13. marca o 14.30 h: Banská Bystrica – Slovan Bratislava, Trnava – Žilina, Inter Bratislava- Púchov, Trenčín – Ružomberok, nedeľa 14. marca o 10.3é h: Petržalka – Dubnica nad Váhom.
22. kolo – sobota 20. marca o 15.00 h: Slovan Bratislava – Ružomberok Púchov – Trenčín, Žilina – Inter Bratislava, Dubnica nad Váhom – Trnava, Banská Bystrica – Petržalka.
23. kolo – sobota 27. marca o 15.00 h: Trnava – Banská Bystrica, Inter Bratislava – Dubnica nad Váhom, Trenčín – Žilina, Ružomberok – Púchov, nedeľa 28. marca o 10.30 h: Petržalka – Slovan Bratislava.
24. kolo – sobota 3. apríla o 15.30 h: Slovan Bratislava – Púchov, Žilina – Ružomberok, Dubnica nad Váhom – Trenčín, Banská Bystrica – Inter Bratislava, nedeľa 4. apríla o 10.30 h: Petržalka – Trnava.
25. kolo – sobota 10. apríla o 15.30 h: Trnava – Slovan Bratislava, Inter Bratislava – Petržalka, Trenčín – Banská Bystrica, Ružomberok – Dubnica nad Váhom, Púchov – Žilina.
26. kolo – sobota 17. apríla o 16.00 h: Slovan Bratislava – Žilina, Dubnica nad Váhom – Púchov, Banská Bystrica – Ružomberok, Trnava – Inter Bratislava, nedeľa 1á. apríla o 10.30 h: Petržalka – Trenčín.
27. kolo – sobota 24. apríla o 16.00 h: Inter Bratislava – Slovan Bratislava, Trenčín – Trnava, Ružomberok – Petržalka, Púchov – Banská Bystrica, Žilina – Dubnica nad Váhom.
28. kolo – sobota 1. mája o 16.30 h: Slovan Bratislava – Dubnica nad Váhom, Žilina – Banská Bystrica, Púchov –Petržalka, Ružomberok – Trnava, Trenčín – Inter Bratislava.
29. kolo – utorok 11. mája o 16.30 h: Trenčín – Slovan Bratislava, Inter Bratislava – Ružomberok, Trnava – Púchov, Petržalka – Žilina, Banská Bystrica – Dubnica nad Váhom.
30. kolo – sobota 15. mája o 16.30 h: Slovana Bratislava – Banská Bystrica, Dubnica nad Váhom – Petržalka, Žilina – Trnava, Púchov – Inter Bratislava, Ružomberok – Trenčín.
31. kolo – sobota 22. mája o 17.00 h: Ružomberok – Slovan Bratislava, Trenčín – Púchov, Inter Bratislava – Žilina, Trnava – Dubnica nad Váhom, nedeľa 23. máj ao 10.30 h: Petržalka – Banská Bystrica.
32. kolo – utorok 27. mája o 17.00 h: Slovan Bratislava – Petržalka, Banská Bystrica – Trnava, Dubnica nad Váhom – Inter Bratislava, Žilina – Trenčín, Púchov – Ružomberok.
33. kolo – sobota 29. mája o 17.00 h: Púchov – Slovan Bratislava, Ružomberok – Žilina, Trenčín – Dubnica nad Váhom, Inter Bratislava – Banská Bystrica, Trnava – Petržalka.
34. kolo – utorok 1. júna o 17.30 h: Slovan Bratislava – Trnava, Petržalka – Inter Bratislava, Banská Bystrica – Trenčín – Petržalka, Inter Bratislava – Trnava, Žilina – Púchov.
35. kolo – sobota 5. júna o 17.30 h: Žilina – Slovan Bratislava, Púchov – Dubnica nad Váhom, Ružomberok – Banská Bystrica, Trenčín – Petržalka, Inter Bratislava – Trnava.
36. kolo – utorok 8. júna o 17.30 h: Slovan Bratislava – Inter Bratislava, Trnava – Trenčín, Petržalka – Ružomberok, Banská Bystrica – Púchov, Dubnica nad Váhom – Žilina.(lh)