Muži
1. liga
1. Žilina 36 21 7 8 69:31 70
2. Petržalka 36 20 7 9 49:32 67
3. Slovan 36 19 6 11 60:42 63
4. Trnava 36 15 11 10 55:47 56
5. Púchov 36 14 8 14 46:47 50
6. Inter 36 12 7 17 48:58 43
7. Dubnica 36 12 7 17 41:52 43
8. Ružomberok 36 12 6 18 45:60 42
9. Trenčín 36 11 5 20 48:69 38
10. Košice 36 6 12 18 41:64 30
* Majstrom Slovenska sa stala Žilina, Petržalka bude hrať Pohár UEFA, rovnako ako Púchov. S ligou sa rozlúčili Košice.
2. liga
1. B. Bystrica 30 21 6 3 53:18 69
2. Ličartovce 30 19 4 7 59:33 61
3. Senec 30 18 5 7 48:27 59
4. R. Sobota 30 16 8 6 51:34 26
5. Podbrezová 30 13 9 8 45:24 48
6. Topoľčany 30 12 8 10 45:25 44
7. Dubová 30 12 6 12 41:52 42
8. D. Streda 30 11 8 11 39:40 41
9. Prešov 30 11 6 13 40:37 39
10. Senica 30 11 6 13 29:37 39
11. Humenné 30 11 6 13 30:42 39
12. Nitra 30 11 5 14 36:29 38
13. Čaňa 30 8 5 17 32:59 29
14. Slovan B 30 7 6 17 33:51 27
15. Devín 30 6 6 18 37:65 24
16. V. Leváre 30 3 6 21 20:65 15
* Do prvej ligy postupuje Banská Bystrica, so súťažou sa lúčia Čaňa, Slovan Bratislava B, Devín a Veľké Leváre.
Mládež
Dorast - starší
1. liga
1. Dubnica 14 10 1 3 33:11 34
2. Ružomberok 14 8 5 1 28:11 32
3. Prešov 14 6 3 5 20:15 23
4. Inter 14 6 3 5 20:17 22
5. Slovan 14 5 4 5 11:12 21
6. Košice 14 4 2 8 16:31 15
7. Žilina 14 2 4 8 8:21 10
8. Trenčín 14 2 4 8 8:26 10
Dorast - mladší
1. liga
1. Žilina 14 7 5 2 26:14 29
2. Nitra 14 7 5 2 26:16 27
3. Ružomberok 14 8 1 5 27:18 25
4. B. Bystrica 14 6 3 5 20:22 23
5. Dubnica 14 6 3 5 18:20 21
6. Slovan 14 3 4 7 17:22 16
7. Prešov 14 3 3 8 12:22 13
8. Trnava 14 3 2 9 18:30 13
Žiaci – starší
1. liga Stred
1. Ružomberok 30 21 6 3 79:15 69
2. Žilina 30 20 6 4 71:15 66
3. Podbrezová 30 19 3 8 57:35 60
4. B. Bystrica 30 16 5 9 56:46 53
5. Čadca 30 14 10 6 57:29 52
6. R. Sobota 30 13 8 9 48:37 47
7. Podlavice 30 14 3 13 45:51 45
8. L. Mikuláš 30 11 9 10 52:48 42
9. Lučenec 30 11 8 11 44:38 41
10. Revúca 30 12 4 14 52:48 40
11. Krásno 30 11 4 15 62:72 37
12. Martin 30 11 2 17 57:61 35
13. Zvolen 30 10 4 16 40:65 34
14. Žiar n. Hr. 30 6 4 20 31:68 22
15. Dlhá 30 6 1 23 31:91 19
16. Námestovo 30 5 3 22 34:97 18
Žiaci – mladší
1. liga Stred
1. Žilina 29 26 2 1 149:16 80
2. Podbrezová 30 23 5 2 90:29 74
3. Podlavice 30 19 4 7 69:33 61
4. Martin 30 17 6 7 81:37 57
5. R. Sobota 30 18 2 10 67:49 56
6. Ružomberok 30 16 4 10 68:36 52
7. Žiar n. Hr. 30 15 6 9 56:27 51
8. L. Mikuláš 30 14 6 10 59:44 48
9. Revúca 30 13 5 12 54:37 44
10. Lučenec 30 12 5 13 48:48 41
11. B. Bystrica 30 10 6 14 46:65 36
12. Zvolen 29 9 2 18 39:76 29
13. Námestovo 29 6 3 20 25:83 21
14. Dlhá 30 4 4 22 12:91 16
15. Čadca 29 2 3 24 16:86 9
16. Krásno 30 2 1 27 9:131 7
Ženy
1. liga
1. Žiar n. Hr. 14 12 2 0 70:14 42
2. Slovan 14 9 3 2 27:8 33
3. V. Krtíš 14 7 3 4 29:16 28
4. Nitra 14 7 3 4 32:15 26
5. Žilina 14 3 5 6 18:45 17
6. M. Dvorníky 14 4 2 8 20:32 15
7. Košice 14 3 1 10 8:31 12
8. Čadca 13 1 1 12 5:50 4
* Bonifikácia po jesennej časti: Žiar nad Hronom, Veľký Krtíš – 4 body, Slovan, Žilina – 3 body, Nitra, Košice – 2 body, Malé Dvorníky – 1 bod, Čadca – 0 bodov.
Žiačky
1. liga
1. Slovan 12 10 2 0 61:6 32
2. Košice 12 10 1 1 82:7 31
3. Žiar n. Hr. 12 6 2 4 22:25 20
4. Žilina 12 6 1 5 40:14 19
5. Čadca 12 4 2 6 27:27 14
6. M. Dvorníky 12 2 0 10 9:55 6
7. V. Krtíš 12 0 0 12 1:108 0
Stredoslovenský
futbalový zväz
Dospelí
3. liga Stred
1. Žiar n. Hr. 30 21 7 2 93:18 70
2. T. Teplice 30 21 6 3 63:19 69
3. Kremnička 30 16 8 6 54:26 56
4. Tomášovce 30 15 8 7 57:35 53
5. K. Liesk. 30 13 6 11 43:47 45
6. Podbr. B 30 11 9 10 42:28 42
7. Žilina B 30 12 4 14 48:58 40
8. Lučenec 30 10 7 13 41:52 37
9. D. Hričov 30 11 4 15 44:67 37
10. Bytča 30 10 6 14 37:44 36
11. L. Mikuláš 30 10 6 14 42:59 36
12. Rakytovce 30 10 4 16 43:60 34
13. Ružomb. B 30 9 6 15 33:48 33
14. Čadca 30 8 7 15 35:58 31
15. K. N. M. 30 8 6 16 35:59 30
16. Selce 30 6 4 20 42:74 22
* Do druhej futbalovej ligy postupuje Žiar nad Hronom, so súťažou sa lúčia posledné Selce.
4. liga Sever
1. Martin 26 18 2 6 57:22 56
2. Lisková 26 16 4 6 46:25 52
3. Krásno 26 13 4 9 46:38 43
4. Diviaky 26 10 6 10 40:35 36
5. Tvrdošín 26 10 6 10 35:35 36
6. D. Kubín 26 10 6 10 46:49 36
7. Valča 26 11 3 12 37:42 36
8. Trebostovo 26 11 3 12 31:41 36
9. Stráňavy 26 11 1 4 39:32 34
10. L.Hrádok 26 10 7 9 34:37 34
11. Bánová 26 7 4 13 34:39 31
12. Námestovo 26 9 3 13 29:39 31
13. Istebné 26 7 5 13 33:37 29
14. Čierne 26 8 2 16 24:60 26
* Do III. futbalovej ligy Stred postupuje Martin, so súťažou sa lúči Čierne. Liptovskému Hrádku boli odpočítané tri body.
5. liga skupina A
1. Rudinská 26 17 1 8 54:32 52
2. Skalité 26 17 0 9 48:39 51
3. L. Lúčka 26 16 2 8 61:25 50
4. Strečno 26 16 2 8 47:30 50
5. Teplička 26 12 6 8 31:22 42
6. Predmier 26 12 4 10 43:36 40
7. Belá 26 11 6 9 46:35 39
8. Raková 26 9 8 9 33:33 35
9. Rajec 26 10 5 11 39:40 35
10. Varín 26 10 2 14 34:34 32
11. St. Bystrica 26 8 6 12 24:45 30
12. K. N. M.. B 26 8 5 13 31:44 29
13. Trnové 26 6 4 16 28:52 22
14. N. Lúčka 26 3 3 20 22:74 12
* Do IV. futbalovej ligy Sever postupuje Rudinská, so súťažou sa lúčia Trnové a Nezbudská Lúčka.
Mládež
Dorast – starší
3. liga
1. Podbrezová 30 25 3 2 89:15 78
2. Žilina B 30 20 7 3 77:12 67
3. Podlavice 30 17 7 6 87:29 58
4. L. Mikuláš 30 17 3 10 79:60 54
5. Ružomb. B 30 16 3 11 75:58 51
6. D. Kubín 30 14 6 10 54:45 48
7. Dubová 30 13 5 12 58:53 44
8. Bánová 30 14 4 12 46:48 46
9. Lučenec 30 13 4 13 56:67 43
10. Námestovo 30 11 2 17 51:62 35
11. Radvaň B 30 9 6 15 50:63 33
12. Brezno 30 10 2 18 40:81 32
13. Istebné 30 9 2 16 46:84 29
14. N. Baňa 30 9 4 17 55:84 31
15. Krásno 30 7 5 18 45:66 26
16. Dudince 30 3 3 24 33:114 12
Dorast – mladší
3. liga
1. Žilina B 30 27 1 2 149:15 82
2. Ružomb. B 30 23 5 2 96:13 74
3. Lučenec 30 20 6 4 94:20 66
4. L. Mikuláš 30 21 3 6 88:26 66
5. Podbrezová 30 20 3 7 86:24 63
6. Námestovo 30 17 3 10 56:45 54
7. Podlavice 30 14 7 9 66:34 49
8. Dubová 30 14 1 15 46:59 43
9. Bánová 30 13 3 14 38:67 42
10. Radvaň B 30 8 8 14 45:54 32
11. D. Kubín 30 8 4 18 38:64 28
12. Istebné 30 6 5 19 25:81 23
13. N. Baňa 30 6 4 20 37:104 22
14. Brezno 30 5 2 23 26:92 17
15. Krásno 30 6 2 22 24:95 20
16. Dudince 30 3 1 26 16:137 10
Dorast
4. liga Sever
1. K. N. M. 26 20 3 3 86:24 63
2. Štiavnik 26 1 4 6 87:42 52
3. Strečno 26 15 5 6 89:46 50
4. Lisková 26 14 3 9 68:43 45
5. Bytča 26 11 6 9 56:44 39
6. Rudina 26 11 4 11 57:46 37
7. Zuberec 26 10 4 12 50:56 34
8. L. Hrádok 26 9 6 11 34:45 33
9. Rosina 26 9 3 14 58:78 30
10. T. Teplice 26 8 5 13 50:62 29
11. Rajec 26 8 5 13 40:79 29
12. Stráňavy 26 7 7 12 36:65 28
13. Predmier 26 9 0 17 36:77 27
14. Palúdzka 26 5 5 16 44:87 20
Dorast
5. liga skupina A
1. D. Hričov 26 19 3 4 73:17 60
2. K. Liesk. 26 17 6 3 67:26 57
3. Teplička 26 14 3 9 42:51 45
4. Svrčinovec 26 13 3 10 57:35 42
5. Radoľa 26 13 3 10 55:39 42
6. Skalité 26 11 4 11 37:48 37
7. Bytčica 26 10 5 11 53:51 35
8. K. Poruba 26 11 2 13 47:51 35
9. Belá 26 10 3 13 45:52 33
10. Divina 26 8 7 11 44:49 31
11. Vysoká 26 8 5 13 44:60 29
12. Raková 26 8 4 14 40:58 28
13. Zborov 26 17 3 16 28:52 24
14. R. Teplice 26 6 3 17 31:74 21
Žiaci - starší
2. liga Sever
1. Ružomb. B 26 23 1 2 100:15 70
2. Žilina B 26 22 2 2 171:13 68
3. Belá 26 19 4 3 111:19 61
4. Martin B 26 16 2 8 85:33 50
5. Trstená 26 14 5 7 57:38 47
6. D. Kubín 26 11 7 8 66:55 40
7. K. N. M. 26 12 2 12 76:49 38
8. Istebné 26 9 5 12 36:62 32
9. Sučany 26 9 4 13 25:70 31
10. Raková 26 7 7 12 38:60 28
11. K. Liesk. 26 4 7 15 29:96 19
12. Bánová 26 3 3 20 25:98 12
13. Radoľa 26 3 3 20 18:160 12
15. Z. Poruba 26 3 2 21 16:85 11
Žiaci – starší
3. liga Sever
1. Nižná 22 16 2 4 66:24 50
2. Skalité 22 13 2 7 46:28 41
3. Zborov 22 12 4 6 54:31 40
4. Závodie 22 11 3 8 51:35 36
5. Čierne 22 10 6 6 41:32 36
6. Svrčinovec 22 9 7 6 39:33 34
7. L. Hrádok 22 9 4 9 35:30 31
8. Rabča 22 7 6 9 35:33 27
9. Turzovka 22 8 1 13 31:53 25
10. Makov 22 7 4 11 32:58 25
11. Bytča 22 5 6 11 27:38 21
12. Tvrdošín 22 2 1 19 28:90 7
Žiaci – mladší
3. liga Sever
1. Čierne 22 21 1 0 103:12 64
2. Svrčinovec 22 14 3 5 63:33 45
3. Skalité 22 14 3 5 41:15 45
4. Makov 22 14 2 6 82:31 44
5. Nižná 22 10 4 8 36:47 34
6. Bytča 22 9 2 11 33:48 29
7. Závodie 22 8 3 11 51:55 27
8. L. Hrádok 22 7 4 11 38:43 25
9. Turzovka 22 7 3 12 27:54 24
10. Rabča 22 6 2 14 34:49 20
11. Zborov 22 5 3 14 28:49 18
12. Tvrdošín 22 1 2 19 14:114 5
Oblastný futbalový zväz Žilina
Dospelí
1. trieda
1. Rosina 26 19 3 4 66:30 60
2. Bytčica 26 17 6 3 55:28 54
3. R. Teplice 26 14 5 7 58:37 47
4. Turie 26 10 8 8 58:52 38
5. Kotešová 26 11 5 10 47:48 38
6. Hrabové 26 10 3 13 30:40 33
7. Bytča B 26 10 3 13 38:59 33
8. Bánová B 26 10 2 14 43:42 32
9. Zbyňov 26 7 10 9 43:43 31
10. Dlhé Pole 26 9 6 11 46:49 30
11. Višňové 26 7 8 11 47:49 29
12. Zádubnie 26 9 2 15 49:68 29
13. Terchová 26 8 6 12 39:44 27
14. Hvozdnica 26 5 5 16 23:53 20
* Bytčici, Dlhému Poľu a Terchovej boli odpočítané tri body.
2. trieda
1. Hlboké 26 20 1 5 74:36 61
2. Fačkov 26 16 3 7 61:42 51
3. K. Lúčka 26 14 4 8 59:35 46
4. H. Podhradie 26 13 5 8 66:48 44
5. K. Poruba 26 11 5 10 55:46 38
6. Závodie 26 11 4 11 55:41 37
7. P. Chlmec 26 10 6 10 49:41 36
8. Rašov 26 10 6 10 47:47 36
9. Krasňany 26 10 6 10 46:48 36
10. Štiavnik 26 10 4 12 52:43 34
11. Podhorie 26 9 2 15 45:63 29
12. Hôrky 26 7 4 15 43:78 25
13. Kunerad 26 5 7 14 29:66 22
14. Stráža 26 6 3 17 30:74 21
* Stráži boli odpočítané tri body.
3. trieda skupina A
1. Lietava 18 13 3 2 40:9 42
2. Stránske 18 11 1 6 55:25 34
3. Bitarová 18 8 6 4 35:23 30
4. Nededza 18 9 1 8 38:34 28
5. D. Tižina 18 8 3 7 29:27 33
6. Zástranie 18 8 2 8 32:31 26
7. Jasenové 18 6 4 8 26:28 22
8. Brodno 18 5 3 10 18:34 18
9. Mojš 18 4 3 11 21:37 15
10. Zádubnie B 18 4 2 12 24:61 14
3. trieda skupina B
1. H. Hričov 16 11 4 1 38:14 37
2. Divinka 16 10 5 1 42:10 35
3. Jablonové 16 10 1 5 34:16 31
4. Súľov 16 8 3 5 39:27 27
5. V. Rovné 16 5 2 9 37:37 17
6. Ovčiarsko 16 5 2 9 22:44 17
7. Kolárovice 16 4 3 9 25:44 15
8. Divina 16 4 2 10 15:33 14
9. Petrovice 16 3 2 11 19:46 11
Mládež
Dorast
1. trieda
1. Závodie 24 18 3 3 96:32 57
2. Mojš 24 15 3 6 61:33 48
3. Varín 24 15 2 7 70:36 47
4. Trnové 24 13 5 6 51:31 44
5. Kotešová 24 13 4 7 52:30 43
6. V. Rovné 24 10 1 13 49:63 31
7. Hôrky 24 8 5 11 56:58 29
8. Hrabové 24 8 5 11 40:51 29
9. Kunerad 24 9 1 14 51:56 28
10. Višňové 24 8 4 12 33:38 28
11. Krasňany 24 8 1 15 39:74 25
12. Turie 24 6 4 14 29:76 22
13. Lietavaa 24 6 0 18 23:72 18
2. trieda
1. Podhorie 16 12 0 4 68:26 36
2. Zbyňov 16 10 2 4 40:26 32
3. Hlboké 16 8 3 5 43:35 27
4. Rašov 16 6 5 5 22:35 23
5. Zadubnie 16 7 1 8 46:42 22
6. P. Chlmec 16 6 4 6 39:56 22
7. Nededza 16 5 2 9 30:36 17
8. Stráža 16 5 2 9 31:31 17
9.H. Hričov 16 2 3 11 14:46 9
Žiaci
1. trieda
1. Teplička 22 19 2 1 87:18 59
2. Terchová 22 15 2 5 71:24 47
3. Rajec 22 13 3 6 76:21 42
4. Petrovice 22 13 3 6 71:26 42
5. Belá 22 13 2 7 92:29 41
6. Hôrky 22 12 2 8 71:34 38
7. Predmier 22 10 4 8 36:35 34
8. Mojš 22 10 1 11 47:66 31
9. K. Poruba 22 8 0 14 53:67 24
10. Višňové 22 5 0 17 22:85 15
11. Divinka 22 2 1 19 9:111 7
12. D. Pole 22 2 0 20 10:129 6
II. trieda skupina A
1. Turie 14 10 1 3 43:21 31
2. R. Teplice 14 9 3 2 36:18 30
3. Stránske 14 7 1 6 28:24 22
4. Trnové 14 6 2 6 23:27 20
5. Zbyňov 14 6 1 7 22:26 19
6. Ďurčina 14 4 1 9 22:34 13
7. Fčkov 14 2 5 7 16:28 11
8. Lietava 14 3 2 9 21:39 11
II. trieda skupina B
1. K. Lúčka 14 10 2 2 37:7 32
2. Nededza 14 9 2 3 48:20 29
3. Brezany 14 9 1 4 48:33 28
4. Gbeľany 14 8 1 5 37:15 25
5. Zádubnie 14 6 0 8 32:38 18
6. Bitarová 14 5 1 8 30:45 16
7. Krasňany 14 3 2 9 16:37 11
8. N. Lúčka 14 1 1 12 6:59 4
II. trieda skupina V
1. Jablonové 14 12 0 2 70:11 36
2. Hvozdnica 14 11 0 3 55:14 33
3. Kotešová 14 11 0 3 45:14 33
4. Hrabové 14 8 0 6 33:46 24
5. H. Podhradie 14 4 1 9 17:50 13
6. Hlboké 14 4 0 10 20:43 12
7. Rašov 14 2 2 10 12:51 8
8. Súľov 14 2 1 11 15:38 7
Mladší žiaci
1. Štiavnik 20 16 3 1 96:22 51
2. Žilina A 20 14 3 3 90:19 45
3. Žilina B 20 14 2 4 68:33 44
4. Teplička 20 13 0 7 101:34 39
5. Bytčica 20 12 1 7 49:28 37
6. Belá 20 9 3 8 53:52 30
7. Stráňavy 20 7 2 11 51:64 23
8. Závodie 20 6 3 11 37:61 21
9. K. Poruba 20 5 1 14 32:76 16
10. Nededza 20 4 0 16 13:108 12
11. R. Teplice 20 1 0 19 8:121 3
(lh, mg)