Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Futbalové tabuľky po ročníku 2002/2003 z pohľadu tímov regiónu Slovenský futbalový zväz, Bratislava

Muži

1. liga

1. Žilina 36 21 7 8 69:31 70

2. Petržalka 36 20 7 9 49:32 67

3. Slovan 36 19 6 11 60:42 63

4. Trnava 36 15 11 10 55:47 56

5. Púchov 36 14 8 14 46:47 50

6. Inter 36 12 7 17 48:58 43

7. Dubnica 36 12 7 17 41:52 43

8. Ružomberok 36 12 6 18 45:60 42

9. Trenčín 36 11 5 20 48:69 38

10. Košice 36 6 12 18 41:64 30

* Majstrom Slovenska sa stala Žilina, Petržalka bude hrať Pohár UEFA, rovnako ako Púchov. S ligou sa rozlúčili Košice.

2. liga

1. B. Bystrica 30 21 6 3 53:18 69

Skryť Vypnúť reklamu

2. Ličartovce 30 19 4 7 59:33 61

3. Senec 30 18 5 7 48:27 59

4. R. Sobota 30 16 8 6 51:34 26

5. Podbrezová 30 13 9 8 45:24 48

6. Topoľčany 30 12 8 10 45:25 44

7. Dubová 30 12 6 12 41:52 42

8. D. Streda 30 11 8 11 39:40 41

9. Prešov 30 11 6 13 40:37 39

10. Senica 30 11 6 13 29:37 39

11. Humenné 30 11 6 13 30:42 39

12. Nitra 30 11 5 14 36:29 38

13. Čaňa 30 8 5 17 32:59 29

14. Slovan B 30 7 6 17 33:51 27

15. Devín 30 6 6 18 37:65 24

16. V. Leváre 30 3 6 21 20:65 15

* Do prvej ligy postupuje Banská Bystrica, so súťažou sa lúčia Čaňa, Slovan Bratislava B, Devín a Veľké Leváre.

Mládež

Dorast - starší

1. liga

1. Dubnica 14 10 1 3 33:11 34

2. Ružomberok 14 8 5 1 28:11 32

Skryť Vypnúť reklamu

3. Prešov 14 6 3 5 20:15 23

4. Inter 14 6 3 5 20:17 22

5. Slovan 14 5 4 5 11:12 21

6. Košice 14 4 2 8 16:31 15

7. Žilina 14 2 4 8 8:21 10

8. Trenčín 14 2 4 8 8:26 10

Dorast - mladší

1. liga

1. Žilina 14 7 5 2 26:14 29

2. Nitra 14 7 5 2 26:16 27

3. Ružomberok 14 8 1 5 27:18 25

4. B. Bystrica 14 6 3 5 20:22 23

5. Dubnica 14 6 3 5 18:20 21

6. Slovan 14 3 4 7 17:22 16

7. Prešov 14 3 3 8 12:22 13

8. Trnava 14 3 2 9 18:30 13

Žiaci – starší

1. liga Stred

1. Ružomberok 30 21 6 3 79:15 69

2. Žilina 30 20 6 4 71:15 66

3. Podbrezová 30 19 3 8 57:35 60

4. B. Bystrica 30 16 5 9 56:46 53

5. Čadca 30 14 10 6 57:29 52

6. R. Sobota 30 13 8 9 48:37 47

7. Podlavice 30 14 3 13 45:51 45

Skryť Vypnúť reklamu

8. L. Mikuláš 30 11 9 10 52:48 42

9. Lučenec 30 11 8 11 44:38 41

10. Revúca 30 12 4 14 52:48 40

11. Krásno 30 11 4 15 62:72 37

12. Martin 30 11 2 17 57:61 35

13. Zvolen 30 10 4 16 40:65 34

14. Žiar n. Hr. 30 6 4 20 31:68 22

15. Dlhá 30 6 1 23 31:91 19

16. Námestovo 30 5 3 22 34:97 18

Žiaci – mladší

1. liga Stred

1. Žilina 29 26 2 1 149:16 80

2. Podbrezová 30 23 5 2 90:29 74

3. Podlavice 30 19 4 7 69:33 61

4. Martin 30 17 6 7 81:37 57

5. R. Sobota 30 18 2 10 67:49 56

6. Ružomberok 30 16 4 10 68:36 52

7. Žiar n. Hr. 30 15 6 9 56:27 51

8. L. Mikuláš 30 14 6 10 59:44 48

9. Revúca 30 13 5 12 54:37 44

10. Lučenec 30 12 5 13 48:48 41

11. B. Bystrica 30 10 6 14 46:65 36

12. Zvolen 29 9 2 18 39:76 29

13. Námestovo 29 6 3 20 25:83 21

14. Dlhá 30 4 4 22 12:91 16

15. Čadca 29 2 3 24 16:86 9

16. Krásno 30 2 1 27 9:131 7

Ženy

1. liga

1. Žiar n. Hr. 14 12 2 0 70:14 42

2. Slovan 14 9 3 2 27:8 33

3. V. Krtíš 14 7 3 4 29:16 28

4. Nitra 14 7 3 4 32:15 26

5. Žilina 14 3 5 6 18:45 17

6. M. Dvorníky 14 4 2 8 20:32 15

7. Košice 14 3 1 10 8:31 12

8. Čadca 13 1 1 12 5:50 4

* Bonifikácia po jesennej časti: Žiar nad Hronom, Veľký Krtíš – 4 body, Slovan, Žilina – 3 body, Nitra, Košice – 2 body, Malé Dvorníky – 1 bod, Čadca – 0 bodov.

Žiačky

1. liga

1. Slovan 12 10 2 0 61:6 32

2. Košice 12 10 1 1 82:7 31

3. Žiar n. Hr. 12 6 2 4 22:25 20

4. Žilina 12 6 1 5 40:14 19

5. Čadca 12 4 2 6 27:27 14

6. M. Dvorníky 12 2 0 10 9:55 6

7. V. Krtíš 12 0 0 12 1:108 0

Stredoslovenský

futbalový zväz

Dospelí

3. liga Stred

1. Žiar n. Hr. 30 21 7 2 93:18 70

2. T. Teplice 30 21 6 3 63:19 69

3. Kremnička 30 16 8 6 54:26 56

4. Tomášovce 30 15 8 7 57:35 53

5. K. Liesk. 30 13 6 11 43:47 45

6. Podbr. B 30 11 9 10 42:28 42

7. Žilina B 30 12 4 14 48:58 40

8. Lučenec 30 10 7 13 41:52 37

9. D. Hričov 30 11 4 15 44:67 37

10. Bytča 30 10 6 14 37:44 36

11. L. Mikuláš 30 10 6 14 42:59 36

12. Rakytovce 30 10 4 16 43:60 34

13. Ružomb. B 30 9 6 15 33:48 33

14. Čadca 30 8 7 15 35:58 31

15. K. N. M. 30 8 6 16 35:59 30

16. Selce 30 6 4 20 42:74 22

* Do druhej futbalovej ligy postupuje Žiar nad Hronom, so súťažou sa lúčia posledné Selce.

4. liga Sever

1. Martin 26 18 2 6 57:22 56

2. Lisková 26 16 4 6 46:25 52

3. Krásno 26 13 4 9 46:38 43

4. Diviaky 26 10 6 10 40:35 36

5. Tvrdošín 26 10 6 10 35:35 36

6. D. Kubín 26 10 6 10 46:49 36

7. Valča 26 11 3 12 37:42 36

8. Trebostovo 26 11 3 12 31:41 36

9. Stráňavy 26 11 1 4 39:32 34

10. L.Hrádok 26 10 7 9 34:37 34

11. Bánová 26 7 4 13 34:39 31

12. Námestovo 26 9 3 13 29:39 31

13. Istebné 26 7 5 13 33:37 29

14. Čierne 26 8 2 16 24:60 26

* Do III. futbalovej ligy Stred postupuje Martin, so súťažou sa lúči Čierne. Liptovskému Hrádku boli odpočítané tri body.

5. liga skupina A

1. Rudinská 26 17 1 8 54:32 52

2. Skalité 26 17 0 9 48:39 51

3. L. Lúčka 26 16 2 8 61:25 50

4. Strečno 26 16 2 8 47:30 50

5. Teplička 26 12 6 8 31:22 42

6. Predmier 26 12 4 10 43:36 40

7. Belá 26 11 6 9 46:35 39

8. Raková 26 9 8 9 33:33 35

9. Rajec 26 10 5 11 39:40 35

10. Varín 26 10 2 14 34:34 32

11. St. Bystrica 26 8 6 12 24:45 30

12. K. N. M.. B 26 8 5 13 31:44 29

13. Trnové 26 6 4 16 28:52 22

14. N. Lúčka 26 3 3 20 22:74 12

* Do IV. futbalovej ligy Sever postupuje Rudinská, so súťažou sa lúčia Trnové a Nezbudská Lúčka.

Mládež

Dorast – starší

3. liga

1. Podbrezová 30 25 3 2 89:15 78

2. Žilina B 30 20 7 3 77:12 67

3. Podlavice 30 17 7 6 87:29 58

4. L. Mikuláš 30 17 3 10 79:60 54

5. Ružomb. B 30 16 3 11 75:58 51

6. D. Kubín 30 14 6 10 54:45 48

7. Dubová 30 13 5 12 58:53 44

8. Bánová 30 14 4 12 46:48 46

9. Lučenec 30 13 4 13 56:67 43

10. Námestovo 30 11 2 17 51:62 35

11. Radvaň B 30 9 6 15 50:63 33

12. Brezno 30 10 2 18 40:81 32

13. Istebné 30 9 2 16 46:84 29

14. N. Baňa 30 9 4 17 55:84 31

15. Krásno 30 7 5 18 45:66 26

16. Dudince 30 3 3 24 33:114 12

Dorast – mladší

3. liga

1. Žilina B 30 27 1 2 149:15 82

2. Ružomb. B 30 23 5 2 96:13 74

3. Lučenec 30 20 6 4 94:20 66

4. L. Mikuláš 30 21 3 6 88:26 66

5. Podbrezová 30 20 3 7 86:24 63

6. Námestovo 30 17 3 10 56:45 54

7. Podlavice 30 14 7 9 66:34 49

8. Dubová 30 14 1 15 46:59 43

9. Bánová 30 13 3 14 38:67 42

10. Radvaň B 30 8 8 14 45:54 32

11. D. Kubín 30 8 4 18 38:64 28

12. Istebné 30 6 5 19 25:81 23

13. N. Baňa 30 6 4 20 37:104 22

14. Brezno 30 5 2 23 26:92 17

15. Krásno 30 6 2 22 24:95 20

16. Dudince 30 3 1 26 16:137 10

Dorast

4. liga Sever

1. K. N. M. 26 20 3 3 86:24 63

2. Štiavnik 26 1 4 6 87:42 52

3. Strečno 26 15 5 6 89:46 50

4. Lisková 26 14 3 9 68:43 45

5. Bytča 26 11 6 9 56:44 39

6. Rudina 26 11 4 11 57:46 37

7. Zuberec 26 10 4 12 50:56 34

8. L. Hrádok 26 9 6 11 34:45 33

9. Rosina 26 9 3 14 58:78 30

10. T. Teplice 26 8 5 13 50:62 29

11. Rajec 26 8 5 13 40:79 29

12. Stráňavy 26 7 7 12 36:65 28

13. Predmier 26 9 0 17 36:77 27

14. Palúdzka 26 5 5 16 44:87 20

Dorast

5. liga skupina A

1. D. Hričov 26 19 3 4 73:17 60

2. K. Liesk. 26 17 6 3 67:26 57

3. Teplička 26 14 3 9 42:51 45

4. Svrčinovec 26 13 3 10 57:35 42

5. Radoľa 26 13 3 10 55:39 42

6. Skalité 26 11 4 11 37:48 37

7. Bytčica 26 10 5 11 53:51 35

8. K. Poruba 26 11 2 13 47:51 35

9. Belá 26 10 3 13 45:52 33

10. Divina 26 8 7 11 44:49 31

11. Vysoká 26 8 5 13 44:60 29

12. Raková 26 8 4 14 40:58 28

13. Zborov 26 17 3 16 28:52 24

14. R. Teplice 26 6 3 17 31:74 21

Žiaci - starší

2. liga Sever

1. Ružomb. B 26 23 1 2 100:15 70

2. Žilina B 26 22 2 2 171:13 68

3. Belá 26 19 4 3 111:19 61

4. Martin B 26 16 2 8 85:33 50

5. Trstená 26 14 5 7 57:38 47

6. D. Kubín 26 11 7 8 66:55 40

7. K. N. M. 26 12 2 12 76:49 38

8. Istebné 26 9 5 12 36:62 32

9. Sučany 26 9 4 13 25:70 31

10. Raková 26 7 7 12 38:60 28

11. K. Liesk. 26 4 7 15 29:96 19

12. Bánová 26 3 3 20 25:98 12

13. Radoľa 26 3 3 20 18:160 12

15. Z. Poruba 26 3 2 21 16:85 11

Žiaci – starší

3. liga Sever

1. Nižná 22 16 2 4 66:24 50

2. Skalité 22 13 2 7 46:28 41

3. Zborov 22 12 4 6 54:31 40

4. Závodie 22 11 3 8 51:35 36

5. Čierne 22 10 6 6 41:32 36

6. Svrčinovec 22 9 7 6 39:33 34

7. L. Hrádok 22 9 4 9 35:30 31

8. Rabča 22 7 6 9 35:33 27

9. Turzovka 22 8 1 13 31:53 25

10. Makov 22 7 4 11 32:58 25

11. Bytča 22 5 6 11 27:38 21

12. Tvrdošín 22 2 1 19 28:90 7

Žiaci – mladší

3. liga Sever

1. Čierne 22 21 1 0 103:12 64

2. Svrčinovec 22 14 3 5 63:33 45

3. Skalité 22 14 3 5 41:15 45

4. Makov 22 14 2 6 82:31 44

5. Nižná 22 10 4 8 36:47 34

6. Bytča 22 9 2 11 33:48 29

7. Závodie 22 8 3 11 51:55 27

8. L. Hrádok 22 7 4 11 38:43 25

9. Turzovka 22 7 3 12 27:54 24

10. Rabča 22 6 2 14 34:49 20

11. Zborov 22 5 3 14 28:49 18

12. Tvrdošín 22 1 2 19 14:114 5

Oblastný futbalový zväz Žilina

Dospelí

1. trieda

1. Rosina 26 19 3 4 66:30 60

2. Bytčica 26 17 6 3 55:28 54

3. R. Teplice 26 14 5 7 58:37 47

4. Turie 26 10 8 8 58:52 38

5. Kotešová 26 11 5 10 47:48 38

6. Hrabové 26 10 3 13 30:40 33

7. Bytča B 26 10 3 13 38:59 33

8. Bánová B 26 10 2 14 43:42 32

9. Zbyňov 26 7 10 9 43:43 31

10. Dlhé Pole 26 9 6 11 46:49 30

11. Višňové 26 7 8 11 47:49 29

12. Zádubnie 26 9 2 15 49:68 29

13. Terchová 26 8 6 12 39:44 27

14. Hvozdnica 26 5 5 16 23:53 20

* Bytčici, Dlhému Poľu a Terchovej boli odpočítané tri body.

2. trieda

1. Hlboké 26 20 1 5 74:36 61

2. Fačkov 26 16 3 7 61:42 51

3. K. Lúčka 26 14 4 8 59:35 46

4. H. Podhradie 26 13 5 8 66:48 44

5. K. Poruba 26 11 5 10 55:46 38

6. Závodie 26 11 4 11 55:41 37

7. P. Chlmec 26 10 6 10 49:41 36

8. Rašov 26 10 6 10 47:47 36

9. Krasňany 26 10 6 10 46:48 36

10. Štiavnik 26 10 4 12 52:43 34

11. Podhorie 26 9 2 15 45:63 29

12. Hôrky 26 7 4 15 43:78 25

13. Kunerad 26 5 7 14 29:66 22

14. Stráža 26 6 3 17 30:74 21

* Stráži boli odpočítané tri body.

3. trieda skupina A

1. Lietava 18 13 3 2 40:9 42

2. Stránske 18 11 1 6 55:25 34

3. Bitarová 18 8 6 4 35:23 30

4. Nededza 18 9 1 8 38:34 28

5. D. Tižina 18 8 3 7 29:27 33

6. Zástranie 18 8 2 8 32:31 26

7. Jasenové 18 6 4 8 26:28 22

8. Brodno 18 5 3 10 18:34 18

9. Mojš 18 4 3 11 21:37 15

10. Zádubnie B 18 4 2 12 24:61 14

3. trieda skupina B

1. H. Hričov 16 11 4 1 38:14 37

2. Divinka 16 10 5 1 42:10 35

3. Jablonové 16 10 1 5 34:16 31

4. Súľov 16 8 3 5 39:27 27

5. V. Rovné 16 5 2 9 37:37 17

6. Ovčiarsko 16 5 2 9 22:44 17

7. Kolárovice 16 4 3 9 25:44 15

8. Divina 16 4 2 10 15:33 14

9. Petrovice 16 3 2 11 19:46 11

Mládež

Dorast

1. trieda

1. Závodie 24 18 3 3 96:32 57

2. Mojš 24 15 3 6 61:33 48

3. Varín 24 15 2 7 70:36 47

4. Trnové 24 13 5 6 51:31 44

5. Kotešová 24 13 4 7 52:30 43

6. V. Rovné 24 10 1 13 49:63 31

7. Hôrky 24 8 5 11 56:58 29

8. Hrabové 24 8 5 11 40:51 29

9. Kunerad 24 9 1 14 51:56 28

10. Višňové 24 8 4 12 33:38 28

11. Krasňany 24 8 1 15 39:74 25

12. Turie 24 6 4 14 29:76 22

13. Lietavaa 24 6 0 18 23:72 18

2. trieda

1. Podhorie 16 12 0 4 68:26 36

2. Zbyňov 16 10 2 4 40:26 32

3. Hlboké 16 8 3 5 43:35 27

4. Rašov 16 6 5 5 22:35 23

5. Zadubnie 16 7 1 8 46:42 22

6. P. Chlmec 16 6 4 6 39:56 22

7. Nededza 16 5 2 9 30:36 17

8. Stráža 16 5 2 9 31:31 17

9.H. Hričov 16 2 3 11 14:46 9

Žiaci

1. trieda

1. Teplička 22 19 2 1 87:18 59

2. Terchová 22 15 2 5 71:24 47

3. Rajec 22 13 3 6 76:21 42

4. Petrovice 22 13 3 6 71:26 42

5. Belá 22 13 2 7 92:29 41

6. Hôrky 22 12 2 8 71:34 38

7. Predmier 22 10 4 8 36:35 34

8. Mojš 22 10 1 11 47:66 31

9. K. Poruba 22 8 0 14 53:67 24

10. Višňové 22 5 0 17 22:85 15

11. Divinka 22 2 1 19 9:111 7

12. D. Pole 22 2 0 20 10:129 6

II. trieda skupina A

1. Turie 14 10 1 3 43:21 31

2. R. Teplice 14 9 3 2 36:18 30

3. Stránske 14 7 1 6 28:24 22

4. Trnové 14 6 2 6 23:27 20

5. Zbyňov 14 6 1 7 22:26 19

6. Ďurčina 14 4 1 9 22:34 13

7. Fčkov 14 2 5 7 16:28 11

8. Lietava 14 3 2 9 21:39 11

II. trieda skupina B

1. K. Lúčka 14 10 2 2 37:7 32

2. Nededza 14 9 2 3 48:20 29

3. Brezany 14 9 1 4 48:33 28

4. Gbeľany 14 8 1 5 37:15 25

5. Zádubnie 14 6 0 8 32:38 18

6. Bitarová 14 5 1 8 30:45 16

7. Krasňany 14 3 2 9 16:37 11

8. N. Lúčka 14 1 1 12 6:59 4

II. trieda skupina V

1. Jablonové 14 12 0 2 70:11 36

2. Hvozdnica 14 11 0 3 55:14 33

3. Kotešová 14 11 0 3 45:14 33

4. Hrabové 14 8 0 6 33:46 24

5. H. Podhradie 14 4 1 9 17:50 13

6. Hlboké 14 4 0 10 20:43 12

7. Rašov 14 2 2 10 12:51 8

8. Súľov 14 2 1 11 15:38 7

Mladší žiaci

1. Štiavnik 20 16 3 1 96:22 51

2. Žilina A 20 14 3 3 90:19 45

3. Žilina B 20 14 2 4 68:33 44

4. Teplička 20 13 0 7 101:34 39

5. Bytčica 20 12 1 7 49:28 37

6. Belá 20 9 3 8 53:52 30

7. Stráňavy 20 7 2 11 51:64 23

8. Závodie 20 6 3 11 37:61 21

9. K. Poruba 20 5 1 14 32:76 16

10. Nededza 20 4 0 16 13:108 12

11. R. Teplice 20 1 0 19 8:121 3

(lh, mg)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  2. Na výpadok elektriny vás môže upozorniť aj SMS
  3. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  4. Ako inovácie menia naše návyky? Čo už dnes môžete robiť inak
  5. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  6. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  7. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  8. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  9. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  10. Vianočné vydanie magazínu SME Ženy
  1. Čo musíte vedieť, ak chcete prežiť Vianoce v zdraví a so svojimi
  2. Nová škôlka 21. storočia na Kramároch
  3. Do Turecka sa dostanete bezpečne z Bratislavy bez potreby testu
  4. Štedré dni s Niké: Vyhraj lyže s podpisom Petry Vlhovej!
  5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
  6. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  7. COOP Jednota je najdôveryhodnejším slovenským predajcom potravín
  8. Tip na vianočný darček? Kvalitný zrak so zľavou 1 000 €
  9. Budeme môcť v budúcnosti pracovať len z domu?
  10. 8 inšpirácií, ako využiť zvyšky jedla a nič nevyhodiť
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári 16 897
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 15 729
  3. Aká je chémia vôní 12 362
  4. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 9 744
  5. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 9 631
  6. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 9 194
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 690
  8. ARÓNIA najsilnejšia prírodná prevencia proti respiračným vírusom 8 438
  9. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 7 964
  10. Bývanie v meste predlžuje život 7 769
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Peter Fiabáne: Po dvoch rokoch sa podarilo naplniť tretinu Plánu ZA

Za neúspech považujestav verejného priestoru a nevysporiadanie vzťahov s Georgom Trabelssiem.

Peter Fiabáne

Máme veľmi dobré mužstvo s obrovským potenciálom. Len sme to neukázali v zápasoch

S kapitánom Višňového a dvojnásobným majstrom v drese MŠK Žilina Martinom Minarčíkom sme zhodnotili jesennú časť tradičného účastníka piatej ligy.

Podľa kapitána Martina Minarčíka (vľavo) nastal zlom v zápase s Liptovským Mikulášom.

E- športový turnaj HernaZona.sk UNIZA Masters začína už tento piatok

Každý, komu je blízky herný svet, môže súťažiť online.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zdravotná sestra z Čadce prekonala COVID-19: Myslela som si, že zomriem

Pri pociťovaní príznakov sa začala liečiť sama. Bola to chyba.

V Okoličnom zhorel človek

Tragédia sa stala v stredu popoludní.

Pri kolízii s vlakom sa zranil vodič auta

Cestujúcich odviezol autobus na stanicu.

Už ste čítali?