Utorok, 27. júl, 2021 | Meniny má BoženaKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie dorasteneckých futbalových súťaží – jeseň 2003

1. liga staršieho

a mladšieho dorastu

1. kolo – streda 6. augusta o 14.00 a 16.30 h: Ružomberok – Žilina, Inter Bratislava – Nitra, Bardejov – Púchov, Košice – Vranov nad Topľou, Prešov – Myjava, Dubnica nad Váhom – Trenčín, Trnava – Trebišov, Slovan Bratislava – Banská Bystrica.

2. kolo – sobota 9. augusta: Žilina – Banská Bystrica, Trebišov – Slovan Bratislava, Trenčín – Trnava, Myjava – Dubnica nad Váhom, Vranov nad Topľou – Prešov, Púchov – Košice, Nitra – Bardejov, Ružomberok – Inter Bratislava.

Skryť Vypnúť reklamu

3. kolo – sobota 16. augusta: Inter Bratislava – Žilina, Bardejov – Ružomberok, Košice – Nitra, Prešov – Púchov, Dubnica nad Váhom – Vranov nad Topľou, Trnava – Myjava, Slovan Bratislava – Trenčín, Banská Bystrica – Trebišov.

4. kolo – sobota 23. augusta: Žilina – Trebišov, Trenčín – Banská Bystrica, Myjava – Slovan Bratislava, Vranov nad Topľou – Trnava, Púchov – Dubnica nad Váhom, Nitra – Prešov, Ružomberok – Košice, Inter Bratislava – Bardejov.

5. kolo – sobota 30. augusta: Bardejov – Žilina, Košice – Inter Bratislava, Prešov – Ružomberok, Dubnica nad Váhom – Nitra, Trnava – Púchov, Slovan Bratislava – Vranov nad Topľou, Banská Bystrica – Myjava, Trebišov – Trenčín.

6. kolo – sobota 6. septembra: Žilina – Trenčín, Myjava – Trebišov, Vranov nad Topľou – Banská Bystrica, Púchov – Slovan Bratislava, Nitra – Trnava, Ružomberok – Dubnica nad Váhom, Inter Bratislava – Prešov, Bardejov – Košice.

Skryť Vypnúť reklamu

7. kolo – sobota 13. septembra: Košice – Žilina, Prešov – Bardejov, Dubnica nad Váhom – Inter Bratislava, Trnava – Ružomberok, Slovan Bratislava – Nitra, Banská Bystrica – Púchov, Trebišov – Vranov nad Topľou, Trenčín – Myjava.

8. kolo – sobota 20. septembra: Žilina – Myjava, Vranov nad Topľou – Trenčín, Púchov – Trebišov, Nitra – Banská Bystrica, Ružomberok – Slovan Bratislava, Inter Bratislava – Trnava, Bardejov – Dubnica nad Váhom, Košice – Prešov.

9. kolo – sobota 27. septembra: Prešov – Žilina, Dubnica nad Váhom – Košice, Trnava – Bardejov, Slovan Bratislava – Inter Bratislava, Banská Bystrica – Ružomberok, Trebišov – Nitra, Trenčín – Púchov, Myjava – Vranov nad Topľou.

10. kolo – streda 1. októbra: Žilina – Vranov nad Topľou, Púchov – Myjava, Nitra – Trenčín, Ružomberok – Trebišov, Inter Bratislava – Banská Bystrica, Bardejov – Slovan Bratislava, Košice – Trnava, Prešov – Dubnica nad Váhom.

Skryť Vypnúť reklamu

11. kolo – streda 15. októbra: Dubnica nad Váhom – Žilina, Trnava – Prešov, Slovan Bratislava – Košice, Banská Bystrica – Bardejov, Trebišov – Inter Bratislava, Trenčín – Ružomberok, Myjava – Nitra, Vranov nad Topľou – Púchov.

12. kolo – sobota 18. októbra: Žilina – Púchov, Nitra – Vranov nad Topľou, Ružomberok – Myjava, Inter Bratislava – Trenčín, Bardejov – Trebišov, Košice – Banská Bystrica, Prešov – Slovan Bratislava, Dubnica nad Váhom – Trnava.

13. kolo – sobota 25. októbra: Trnava – Žilina, Slovan Bratislava – Dubnica nad Váhom, Banská Bystrica – Prešov, Trebišov – Košice, Trenčín – Bardejov, Myjava – Inter Bratislava, Vranov nad Topľou – Ružomberok, Púchov – Nitra.

14. kolo – štvrtok 30. októbra o 11.00 a 13.30 h: Žilina – Nitra, Ružomberok – Púchov, Inter Bratislava – Vranov nad Topľou, Bardejov – Myjava, Košice – Trenčín, Prešov – Trebišov, Dubnica nad Váhom – Banská Bystrica, Trnava – Slovan Bratislava.

15. kolo – sobota 8. novembra: Slovan Bratislava – Žilina, Banská Bystrica – Trnava, Trebišov – Dubnica nad Váhom, Trenčín – Prešov, Myjava – Košice, Vranov nad Topľou – Bardejov, Púchov – Inter Bratislava, Nitra – Ružomberok.

* Hracie časy sú o 10.00 h a 12.30 h, pokiaľ nie je určený iný hrací čas.

3. liga staršieho

a mladšieho dorastu

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 14.00 a 16.30 h: Kysucké Nové Mesto B – Ružomberok B, Námestovo – Podlavice, Žilina B – Brezno, Revúca – Krásno nad Kysucou, Bánová – Dolný Kubín, Zvolen – Lučenec, Radvaň B – Dubová, Nová Baňa – Liptovský Mikuláš.

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 14.00 a 16.30 h: Ružomberok B – Liptovský Mikuláš, Dubová – Nová Baňa, Lučenec – Radvaň B, Dolný Kubín – Zvolen, Krásno nad Kysucou – Bánová, Brezno – Revúca, Podlavice – Žilina B, Kysucké Nové Mesto – Námestovo.

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 13.30 a 16.00 h: Námestovo – Ružomberok B, Žilina B – Kysucké Nové Mesto, Revúca – Podlavice, Bánová – Brezno – Zvolen – Krásno nad Kysucou, Radvaň B – Dolný Kubín, Nová Baňa – Lučenec, Liptovský Mikuláš – Dubová.

14. kolo – streda 20. augusta o 13.30 a 16.00 h: Ružomberok B – Podlavice, Kysucké Nové Mesto – Brezno, Námestovo – Krásno nad Kysucou, Žilina B – Dolný Kubín, Revúca – Lučenec, Bánová – Dubová, Zvolen – Liptovský Mikuláš, Radvaň B – Nová Baňa.

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 13.30 a 16.00 h: Ružomberok B – Dubová, Lučenec – Liptovský Mikuláš, Dolný Kubín – Nová Baňa, Krásno nad Kysucou – Radvaň B, Brezno – Zvolen, Podlavice – Bánová, Kysucké Nové Mesto – Revúca, Námestovo – Žilina B.

15. kolo – streda 27. augusta o 13.30 a 16.00 h: Nová Baňa – Ružomberok B, Liptovský Mikuláš – Radvaň B, Dubová – Zvolen, Lučenec – Bánová, Dolný Kubín – Revúca, Krásno nad Kysucou – Žilina B, Brezno – Námestovo, Podlavice – Kysucké Nové Mesto.

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 13.30 a 16.00 h: Žilina B – Ružomberok B, Revúca – Námestovo, Bánová – Kysucké Nové Mesto, Zvolen – Podlavice, Radvaň B – Brezno, Nová Baňa – Krásno nad Kysucou, Liptovský Mikuláš – Dolný Kubín, Dubová – Lučenec.

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 13.00 a 15.30 h: Ružomberok B – Lučenec, Dolný Kubín – Dubová, Krásno nad Kysucou – Liptovský Mikuláš, Brezno – Nová Baňa, Podlavice – Radvaň B, Kysucké Nové Mesto – Zvolen, Námestovo – Bánová, Žilina B – Revúca.

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 13.00 a 15.00 h: Revúca – Ružomberok B, Bánová – Žilina B, Zvolen – Námestovo, Radvaň B – Kysucké Nové Mesto, Nová Baňa – Podlavice, Liptovský Mikuláš – Brezno, Dubová – Krásno nad Kysucou, Lučenec – Dolný Kubín.

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 12.30 a 15.00 h: Ružomberok B – Dolný Kubín, Krásno nad Kysucou – Lučenec, Brezno – Dubová, Podlavice – Liptovský Mikuláš, Kysucké Nové mesto – Nová Baňa, Námestovo – Radvaň B, Žilina B – Zvolen, Revúca – Bánová.

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 12.30 a 15.00 h: Bánová – Ružomberok B, Zvolen – Revúca, Radvaň B – Žilina B, Nová Baňa – Námestovo, Liptovský Mikuláš – Kysucké Nové Mesto, Dubová – Podlavice, Lučenec – Brezno, Dolný Kubín – Krásno nad Kysucou.

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 a 14.30 h: Ružomberok B – Krásno nad Kysucou, Brezno – Dolný Kubín, Podlavice – Lučenec, Kysucké Nové Mesto – Dubová, Námestovo – Liptovský Mikuláš, Žilina B – Nová Baňa, Revúca – Radvaň B, Bánová – Zvolen.

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 12.00 a 14.30 h: Zvolen – Ružomberok B, Radvaň B – Bánová, Nová Baňa – revúca, Liptovský Mikuláš – Žilina B, Dubová – Námestovo, Lučenec – Kysucké Nové Mesto, Dolný Kubín – Podlavice, Krásno nad Kysucou – Brezno.

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 11.30 a 14.00 h: Ružomberok B – Brezno, Podlavice – Krásno nad Kysucou, Kysucké Nové Mesto – Dolný Kubín, Námestovo – Lučenec, Žilina B – Dubová, Revúca – Liptovský Mikuláš, Bánová – Nová Baňa, Zvolen – Radvaň B.

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 11.30 a 14.00 h: Radvaň B – Ružomberok B, Nová Baňa – Zvolen, Liptovský Mikuláš – Bánová, Dubová – Revúca, Lučenec – Žilina B, Dolný Kubín – Námestovo, Krásno nad Kysucou – Kysucké Nové Mesto, Brezno – Podlavice.

* Kysucké Nové Mesto, Revúca, Bánová, Zvolen, Radvan B (ihrisko Lučatín), Liptovský Mikuláš, Krásno nad Kysucou, Brezno, Podlavice majú výnimku hrať v nedeľu o 10.00 a 12.30 h, Žilina B – nedeľa o 13.00 a 15.00 h, Námestovo, Dubová, Lučenec – všetci v sobotu o 10.00 a 12.30 h, Nová Baňa – sobota o 9.30 a 12.00 h, Ružomberok B – sobota o 10.30 a 13.00 h, Dolný Kubín – sobota o 11.00 a 13.30 h.

4. liga skupina Sever

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 14.00 h:

Rajec – Bytča, Strečno – Rudina, Zuberec – Lisková, Stráňavy – Rosina, Štiavnik – Predmier, Dolný Hričov – Liptovský Hrádok, Rabča – Turčianske Teplice.

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 14.00 h:

Bytča – Turčianske Teplice, Liptovský Hrádok – Rabča, Predmier – Dolný Hričov, Rosina – Štiavnik, Lisková – Stráňavy, Rudina – Zuberec, Rajec – Strečno.

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 13.30 h:

Strečno – Bytča, Zuberec – Rajec, Stráňavy – Rudina, Štiavnik – Lisková, Dolný Hričov – Rosina, Rabča – Predmier, Turčianske Teplice – Liptovský Hrádok.

4. kolo - nedeľa 24. augusta o 13.30 h:

Bytča – Liptovský hrádok, Predmier – Turčianske Teplice, Rosina – Rabča, Lisková – Dolný Hričov, Rudina – Štiavnik, Rajec – Stráňavy, Strečno – Zuberec.

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 13.30 h:

Zuberec – Bytča, Stráňavy – Strečno, Štiavnik – Rajec, Dolný Hričov – Rudina, Rabča – Lisková, Turčianske Teplice – Rosina, Liptovský Hrádok - Predmier.

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 13.00 h: Bytča – Predmier, Rosina – Liptovský Hrádok, Lisková – Turčianske Teplice, Rudina – Rabča, Rajec – Dolný Hričov, Strečno – Štiavnik, Zuberec – Stráňavy.

7. kolo nedeľa 14. septembra o 13.00 h: Stráňavy – Bytča, Štiavnik – Zuberec, Dolný Hričov – Strečno, Rabča – Rajec, Turčianske Teplice – Rudina, Liptovský Hrádok – Lisková, Predmier – Rosina.

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 12.30 h: Bytča – Rosina, Lisková – Predmier, Rudina – Liptovský Hrádok, Rajec – Turčianske Teplice, Strečno – Rabča, Zuberec – Dolný Hričov, Stráňavy – Štiavnik.

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 12.30 h: Štiavnik – Bytča, Dolný Hričov – Stráňavy, Rabča – Zuberec, Turčianske Teplice – Strečno, Liptovský Hrádok – Rajec, Predmier – Rudina, Rosina – Lisková.

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 h: Bytča – Lisková, Rudina – Rosina, Rajec – Predmier, Strečno – Liptovský Hrádok, Zuberec – Turčianske Teplice, Stráňavy – Rabča, Štiavnik – Dolný Hričov.

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 12.00 h: Dolný Hričov – Bytča, Rabča – Štiavnik, Turčianske Teplice – Stráňavy, Liptovský Hrádok – Zuberec, Predmier – Strečno, Rosina – Rajec, Lisková – Rudina.

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 11.30 h: Bytča – Rudina, Rajec – Lisková, Strečno – Rosina, Zuberec – Predmier, Stráňavy – Liptovský Hrádok, Štiavnik – Turčianske Teplice. Dolný Hričov – Rabča.

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 11.30 h: Rabča – Bytča, Turčianske Teplice – Dolný Hričov, Liptovský Hrádok – Štiavnik, Predmier – Stráňavy, Rosina – Zuberec, Lisková – Strečno, Rudina – Rajec.

* Dolný Hričov, Rudina majú výnimku hracieho dňa sobota v úradný hrací čas dospelých, Turčianske Teplice – sobota v ÚHČ, Liptovský Hrádok o 14.00 h.

5. liga – skupina A

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 14.00 h:

Bytčica – Skalité, Zborov – Teplička nad Váhom, Svrčinovec – Belá, Raková – Vysoká nad Kysucou, Divina – Radoľa, Žilina-Závodie – Kysucký Lieskovec, Kamenná Poruba – Podvysoká.

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 14.00 h:

Skalité – Podvysoká, Kysucký Lieskovec – Kamenná Poruba, Radoľa – Žilina-Závodie, Vysoká nad Kysucou – Divina, Belá – Raková, Teplička nad Váhom – Svrčinovec, Bytčica – Zborov.

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 13.30 h:

Zborov – Skalité, Svrčinovec – Bytčica, Raková – Teplička nad Váhom, Divina – Belá, Žilina-Závodie – Vysoká nad Kysucou, Kamenná Poruba – Radoľa, Podvysoká – Kysucký Lieskovec.

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 13.30 h:

Skalité – Kysucký Lieskovec, Radoľa – Podvysoká, Vysoká nad Kysucou – Kamenná Poruba, Belá – Žilina-Závodie, Teplička nad Váhom – Divina, Bytčica –Raková, Zborov – Svrčinovec.

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 13.30 h:

Svrčinovec – Skalité, Raková – Zborov, Divina – Bytčica, Žilina-Závodie – Teplička nad Váhom, Kamenná Poruba – Belá, Podvysoká – Vysoká nad Kysucou, Kysucký Lieskovec – Radoľa.

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 13.00 h:

Skalité – Radoľa, Vysoká nad Kysucou – Kysucký Lieskovec, Belá – Podvysoká, Teplička nad Váhom – Kamenná Poruba, Bytčica – Žilina-Závodie, Zborov – Divina, Svrčinovec – Raková.

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 13.00 h: Raková – Skalité, Divina – Svrčinovec, Žilina-Závodie – Zborov, Kamenná Poruba – Bytčica, Podvysoká – Teplička nad Váhom, Kysucký Lieskovec – Belá, Radoľa – Vysoká nad Kysucou.

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 12.30 h: Skalité – Vysoká nad Kysucou, Belá – Radoľa, Teplička nad Váhom – Kysucký Lieskovec, Bytčica – Podvysoká, Zborov – Kamenná Poruba, Svrčinovec – Žilina-Závodie, Raková – Divina.

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 12.30 h: Divina – Skalité, Žilina B-Závodie – Raková, Kamenná Poruba – Svrčinovec, Podvysoká – Zborov, Kysucký Lieskovec – Bytčica, Radoľa – Teplička nad Váhom, Vysoká nad Kysucou – Belá.

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 h:

Skalité – Belá, Teplička nad Váhom – Vysoká nad Kysucou, Bytčica – Radoľa, Zborov – Kysucký Lieskovec, Svrčinovec – Podvysoká, Raková – Kamenná Poruba, Divina – Žilina-Závodie.

11. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 h:

Žilina-Závodie – Skalité, Kamená Poruba – Divina, Podvysoká – Raková, Kysucký Lieskovec – Svrčinovec, Radoľa – Zborov, Vysoká nad Kysucou – Bytčica, Belá – Teplička nad Váhom.

12. kolo – nedeľa 12. októbra o 11.30 h: Skalité – Teplička nad Váhom, Bytčica – Belá, Zborov – Vysoká nad Kysucou, Svrčinovec – Radoľa, Raková – Kysucký Lieskovec, Divina – Podvysoká, Žilina-Závodie – Kamenná Poruba.

13. kolo – nedeľa 16. októbra o 11.30 h: Kamenná Poruba – Skalité, Podvysoká – Žilina-Závodie, Kysucký Lieskovec – Divina, Radoľa – Raková, Vysoká nad Kysucou – Svrčinovec, Belá – Zborov, Teplička nad Váhom – Bytčica.

* Zborov má výnimku hracieho dňa v sobotu v úradný hrací čas dospelých.

1. trieda

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 14.00 h: Krasňany Veľké Rovné, Rajecké Teplice-Konská – Mojš, Kunerad – Podhorie, Turie – Lietava, Varín – Trnové, Hôrky – Višňové, Kotešová – Hrabové.

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 14.00 h:

Veľké Rovné – Hrabové, Viňové – Kotešová, Trnové – Hôrky, Lietava – Varín, Podhorie – Turie, Mojš – Kunerad, Krasňany – Rajecké Teplice-Konská.

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 13.30 h:

Rajecké Teplice-Konská – Veľké Rovné, Kunerad – Krasňany, Turie – Mojš, Varín – Podhorie, Hôrky – Lietava, Kotešová – Trnové, Hrabové – Višňové.

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 13.30 h:

Veľké Rovné – Višňové, Trnové – Hrabové, Lietava – Kotešová, Podhorie – Hôrky, Mojš – Varín, Krasňany – Turie, Rajecké Teplice-Konská – Kunerad.

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 13.30 h:

Kunerad – Veľké Rovné, Turie – Rajecké Teplice-Konská, Varín – Krasňany, Hôrky – Mojš, Kotešová – Podhorie, Hrabové – Lietava, Višňové – Trnové.

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 13.00 h:

Veľké Rovné – Trnové, Lietava – Višňové, Podhorie – Hrabové, Mojš – Kotešová, Krasňany – Hôrky, Rajecké Teplice-Konská – Varín, Kunerad – Turie.

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 13.00 h: Turie – Veľké Rovné, Varín – Kunerad, Hôrky – Rajecké Teplice-Konská, Kotešová – Krasňany, Hrabové – Mojš, Višňové – Podhorie, Trnové – Lietava.

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 12.30 h: Veľké Rovné – Lietava, Podhorie - Trnové, Mojš – Višňové, Krasňany – Hrabové, Rajecké Teplice-Konská – Kotešová, Kunerad – Hôrky, Turie – Varín.

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 12.30 h: Varín – Veľké Rovné, Hôrky – Turie, Kotešová – Kunerad, Hrabové – Rajecké Teplice-Konská, Višňové – Krasňany, Trnové – Mojš, Lietava – Podhorie.

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 h:

Veľké Rovné – Podhorie, Mojš – Lietava, Krasňany – Trnové, Rajecké Teplice-Konská – Višňové, Kunerad – Hrabové, Turie – Kotešová, Varín- Hôrky.

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 12.00 h:

Hôrky – Veľké Rovné, Kotešová – Varín, Hrabové – Turie, Višňové – Kunerad, Trnové – Rajecké Teplice-Konská, Lietava – Krasňany, Podhorie – Mojš.

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 11.30 h:

Veľké Rovné – Mojš, Krasňany – Podhorie, Rajecké Teplice-Konská – Lietava, Kunerad – Trnové, Turie – Višňové, Varín – Hrabové, Hôrky – Kotešová.

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 11.30 h:

Kotešová – Veľké Rovné, Hrabové – Hôrky, Višňové – Varín, Trnové – Turie, Lietava – Kunerad, Podhorie – Rajecké Teplice-Konská, Mojš – Krasňany.

2. trieda

1. kolo – nedeľa 3. augusta o 14.00 h:

Zástranie – Zbyňov, Rašov – Bitarová, Zádubnie – Fačkov, Gbeľany – Hlboké, Nededza – Považský Chlmec, Dlhé Pole – Terchová, Stráža – Horný Hričov.

2. kolo – nedeľa 10. augusta o 14.00 h:

Zbyňov – Horný Hričov, Terchová – Stráža, Považský Chlmec – Dlhé Pole, Hlboké – Nededza, Fačkov – Gbeľany, Bitarová – Zádubnie, Zástranie – Rašov.

3. kolo – nedeľa 17. augusta o 13.30 h:

Rašov – Zbyňov, Zádubnie – Zástranie, Gbeľany – Bitarová, Nededza – Fačkov, Dlhé Pole – Hlboké, Stráža – Považský Chlmec, Horný Hričov- Terchová.

4. kolo – nedeľa 24. augusta o 13.30 h:

Zbyňov – Terchová, Považský Chlmec – Horný Hričov, Hlboké – Stráža, Fačkov – Dlhé Pole, Bitarová – Nededza, Zástranie – Gbeľany, Rašov – Zádubnie.

5. kolo – nedeľa 31. augusta o 13.30 h:

Zádubnie – Zbyňov, Gbeľany – Rašov, Nededza – Zástranie, Dlhé Pole – Bitarová, Stráža – Pačkov, Horný Hričov – Hlboké, Terchová – Považský Chlmec.

6. kolo – nedeľa 7. septembra o 13.00 h: Zbyňov – Považský Chlmec, Hlboké – Terchová, Fačkov – Horný Hričov, Bitarová – Stráža, Zástranie – Dlhé Pole, Rašov – Nededza, Zádubnie – Gbeľany.

7. kolo – nedeľa 14. septembra o 13.00 h: Gbeľany – Zbyňov, Nededza – Zádubnie, Dlhé Pole – Rašov, Stráža – Zástranie, Horný Hričov – Bitarová, Terchová – Fačkov, Považský Chlmec – Hlboké.

8. kolo – nedeľa 21. septembra o 12.30 h: Zbyňov – Hlboké, Fačkov – Považský Chlmec, Bitarová – Terchová, Zástranie – Horný Hričov, Rašov – Stráža, Zádubnie – Dlhé Pole, Gbeľany – Nededza.

9. kolo – nedeľa 28. septembra o 12.30 h: Nededza – Zbyňov, Dlhé Pole – Gbeľany, Stráža – Zádubnie, Horný Hričov – Rašov, Terchová – Zástranie, Považský Chlmec – Bitarová, Hlboké – Fačkov.

10. kolo – nedeľa 5. októbra o 12.00 h:

Dlhé Pole – Zbyňov, Stráža – Nededza, Horný Hričov – Gbeľany, Terchová – Zádubnie, Považský Chlmec – Rašov, Hlboké – Zástranie, Fačkov – Bitarová.

11. kolo – nedeľa 12. októbra o 12.00 h: Dlhé Pole – Zbyňov, Stráža – Nededza, Horný Hričov – Gbeľany, Terchová – Zádubnie, Považský Chlmec – Rašov, Hlboké – Zástranie, Fačkov- Bitarová.

12. kolo – nedeľa 19. októbra o 11.30 h: Zbyňov – Bitarová, Zástranie – Fačkov, Rašov – Hlboké, Zádubnie – Považský Chlmec, Gbeľany – Terchová, Nededza- Horný Hričov, Dlhé Pole – Stráža.

13. kolo – nedeľa 26. októbra o 11.30 h: Stráža – Zbyňov, Horný Hričov – Dlhé Pole, Terchová – Nededza, Považský Chlmec – Gbeľany, Hlboké – Zádubnie, Fačkov – Rašov, Bitarová.

Najčítanejšie na My Žilina

Inzercia - Tlačové správy

  1. Najzelenšie nákupné centrum na Slovensku otvorí druhú etapu
  2. M. Šmigura: Pozeráme sa smerom na Varšavu
  3. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom
  4. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  5. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  6. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  7. Lenivý brunch s Muchom
  8. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti
  9. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny
  10. Od Česka až po Jadran
  1. Keď ekológia spája
  2. Wüstenrot predstavuje novú stratégiu pre slovenský trh
  3. Na zmenu zdravotnej poisťovne vám po novom stačia 3 minúty
  4. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  5. Osviežujúci skúter legendárnej talianskej značky
  6. Čítajte SME.sk odomknuté a bez reklamy
  7. Slovník investora 07: Bitcoin a jeho úloha v portfóliu investora
  8. Túžite sa konečne zbaviť dioptrií, ale bráni vám v tom strach?
  9. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  10. Ako zvýšiť produktivitu vašej prevádzky?
  1. Úchvatná Petra: Stovky rokov zabudnutá v jordánskej púšti 10 740
  2. Prečo by ste si nemali odoprieť balenú bagetu? 5 764
  3. Ako nájsť dobrý jogurt? Ak neobsahuje toto, ani ho nekupujte 5 275
  4. Slovenské čučoriedky? Nemusíte ísť do lesa, kúpite ich v reťazci 4 342
  5. Investovať do akcií a ETF v malom sa teraz dá výhodnejšie 4 284
  6. Od Česka až po Jadran 3 948
  7. Ako sa nepripraviť o zákazníkov bez hotovosti 3 148
  8. Nikto im nezatlieska. Koľko medailí získajú Slováci v Tokiu? 3 116
  9. Nová sála i námestie. Trnavské Mýto sa stane novým centrom 2 636
  10. Sudoku na leto: Nenechajte sivé bunky zaháľať ani cez prázdniny 2 178
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Členovia Atletického oddielu Žilina podávali výborné výkony.


(red) 2 h

Výstavba by mala byť ukončená do konca júna budúceho roka.


10 h
Relácia MY Športujeme denne prináša dynamický prehľad športových aktualít, exkluzívne rozhovory a aj rady a tipy nielen pre športovcov.

Dozviete sa aj, kto zo Slovákov je bližšie k medaile na Olympiáde a aj to, ktorý futbalový veterán má ambíciu trénovať AS Trenčín.


15 h

Futbalový tréner upozorňuje svojimi statusmi na nebezpečenstvo ocherenia COVID-19.


26. júl

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zaznamenaná bola aj škodová udalosť.


26. júl

Voda zaliala viaceré domy a podmyla cesty. Starosta odhadol škody na státisíce eur. Do obce smerujú ťažké mechanizmy.


26. júl

Za Chovana sme nedostali šesťcifernú sumu, prezradil Martin Ondrejka.


(KIJ) 26. júl

Pôvodný vlastník zomrel v roku 1978.


26. júl

Už ste čítali?