Bytča B–Hliník nad Váhom – Hlboké 2:2 (0:1). Zátek

Bytča B-Hliník: Gabriš - Šutarík, Čmárik, Dodek, Siatko, Zátek, Janec, Weber, Koniar, Gabaj, Paiš, striedali Michel, Zabavčík). Hlboké: Tencer - Daniel Konečný, Pavlík, Slavomír Konečný, Blaško, Milan Puchoň, Pinčík, Sikel, Roman Puchoň, Hoferica, Paták, striedal Maráček.

Rajecké Teplice–Konská – Zbyňov 1:1

(0:1). Šimún - Nikodém Jánošík.

V Rajeckých Tepliciach sa hralo veľmi nervózne susedské derby. Futbal mal veľmi slabú úroveň a remíza je zaslúženým vajadrením síl na ihrisku.

Rajecké Teplice-Konská: Frátrik - Hodás, Šramo, Murárik, Blahušiak, Pleva, Urbanec, Úkrop, Miroslav Baránek, Žilinčár, Ďuratný, striedali Šimún a Ladislav Baránek. Zbyňov: Stráňanek - Miškovský, Roman Urík, Milan Urík, Jamečný, Pavol Jánošík, Mišiak, Martinka, Gažúr, Nikodém Jánošík, Súkeník, striedali Babčan, Dubec a Ján Urík.

Zádubnie – Bytčica 3:1 (1:0). Peter Talafa, Martin Holeš, Pavol Belanec - Ján Paráč.

V prvom polčase padol len jediný gól, ktorým sa domáci ujali vedenia. Za stáleho tlaku hostia v druhom polčase vyrovnali, z pokutového kopu však domáci zvýšili na 2:1, tretí dali prakticky pri power play do prázdnej brány.

Zádubnie: Kvašay - Gašpierik, Sýkora, Minich, Pechočiak, Belanec, Majerčík, Frátrik, Talafa, Holeš, Januš, striedali Hulín, Sucháň, Studník. Bytčica: Malich - Krajčí, Dubovec, Morvay, Zuziak, Štaffen, Dietrich, Klobucký, Ťažký, Dudoň, Paráč, striedali Baleja a Hlaváč.

Turie – Dlhé Pole 2:1 (0:1). Štaffen, Chupáň - Ján Šimulák.

V prvom polčase hostia pôsobili zohratejšie. Domáci nepremenili dve šance, hostia skórovali a tak sa cez polčas v šatni domácich dosť tvrdo hodnotilo. Po zmene strán to bolo poznať, domáci hrali pozornejšie, súpera zatlačili na jeho polovicu a z tlaku prišli i góly. Vyrovnávajúci padol 13 minút pred koncom, ten víťazný z pokutového kopu asi 5 min. pred koncom, po samostatnom nájazde na brankára hostí, keď útočiaceho hráča faulovali.

Turie: Mičky - Valíček, Ľuboš Lonc, Machyna, Knapec, Manga, Štaffen, Chupáň, Špagľa, Andrej Chovanec, Kúdelka, striedali Ján Lonc a Tandara.

Nezbudská Lúčka – Bánová B–Brezany 1:0 (1:0). Marek Švejdík.

Hostia mali takmer počas celého zápasu navrch, vytvorili si veľmi veľa gólových šancí, ale nedokázali ich premeniť. Nakoniec sa všetko zvrátili, keď domáci z jednej z mála svojich šancí skórovali a zabezpečili si tri body.

Nezbudská Lúčka: Karol Hruška - Mrázik, Patrik Samec, Maroš Samec, Ondráš, Peter Samec, Švejdík, Repáň, Šipčiak, Hrmo, Husárik, striedal Kubo.

Bánová B-Brezany: Medveď - Zuziak, Michulek, Kadík, Podhradský, Hudec, Franek, Trnovec, Michal Trnka, Pavol Trnka, Zavadzan, striedali Jamečný a Fuhrich.

Kotešová – Trnové 5:1 (3:1). Kendy 2, Adamík, Pavol Ostrochovský, Urban - Milan Kuba.

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte po hrubej chybe domáceho obrancu. Netrvalo dlho a domácim sa v 20. minúte podarilo vyrovnať. Domáci začali hrať útočný futbal a v rozmedzí troch minút dali ešte dva góly. Gólom začali v 49. minúte aj druhý polčas, v 62. min. upravili na konečných 5:1. V pomerne slušnom zápase po vzájomnej potyčke hosťujúceho Kubu a domáceho Laceka, tomuto povolili nervy a rozhodca Hôrecký ho poslal predčasne pod sprchy. Na zápas sa prišlo pozrieť asi 200 divákov.

Kotešová: Pavlusík - Lacek, Milan Bujný, Pavol Ostrochovský, Branislav Bujný, Peter Galovič, Tomaník, Šukala, Adamík, Kendy, striedali Polák, Žilinčiar, Igor Ostrochovský. Trnové: Turčan - Jozef Filo, Šindelář, Pirošík, Peter Kuba, Vrabec, Výboch, Gier, Martin Filo, Malík, striedali Hruška a Frátrik.

Hrabové – Višňové 1:2 (0:0). Riljak - Michal Stromček, Vojtyla.

Aj domáci uznali, že hra hostí ich vysoko prevažovala, lepší boli počas celého zápasu. Domáci začali hrať až v 20. minúte druhého polčasu, keď už prehrávali 0:2. Pred 150 divákmi slušne rozhodoval Krupík.

Hrabové: Štefan Bunta - Remeš, Jozef Hrabovský, Peter Hrabovský, Rastislav Gajdošík, Marián Sedliak, Jozef Gajdošík ml., Juraj Sedliak, Martin Sedlák, Michal Rástočný, Michal Hrabovský, striedali Jozef Gajdošík st., Ján Riljak a Deckár. Višňové: Výboch - Mitringa, Paur, Husárik, Kotrbanec, Vojtyla, Peter Stromček, Varinčiak, Laš, Strelička, Michal Stromček, striedali Šupej, Valica, Hruboš.

14. Bytčica 3 0 1 2 4:7 1

Program 4. kola – sobota 23. augusta o 16.00 h: Bánová B–Brezany – Bytča B–Hliník nad Váhom (Taraba st., Žiak), nedeľa 24. augusta o 16.00 h: Zbyňov – Višňové (Kováč, Gaňa), Trnové – Hrabové (Masár, Taraba st.), Hlboké – Kotešová (Oravec, Gamboš), Dlhé Pole – Nezbudská Lúčka (Kozina, Mintál), Bytčica – Turie (Bronček, Mikurda, Sobola), Rajecké Teplice–Konská – Zádubnie (Sluka, Krupík).(bvá, db)