Bytča B–Hliník nad Váhom – Hlboké 2:2 (0:1). Zátek

Bytča B-Hliník: Gabriš - Šutarík, Čmárik, Dodek, Siatko, Zátek, Janec, Weber, Koniar, Gabaj, Paiš, striedali Michel, Zabavčík). Hlboké: Tencer - Daniel Konečný, Pavlík, Slavomír Konečný, Blaško, Milan Puchoň, Pinčík, Sikel, Roman Puchoň, Hoferica, Paták, striedal Maráček.

Rajecké Teplice–Konská – Zbyňov 1:1

(0:1). Šimún - Nikodém Jánošík.

V Rajeckých Tepliciach sa hralo veľmi nervózne susedské derby. Futbal mal veľmi slabú úroveň a remíza je zaslúženým vajadrením síl na ihrisku.

Rajecké Teplice-Konská: Frátrik - Hodás, Šramo, Murárik, Blahušiak, Pleva, Urbanec, Úkrop, Miroslav Baránek, Žilinčár, Ďuratný, striedali Šimún a Ladislav Baránek. Zbyňov: Stráňanek - Miškovský, Roman Urík, Milan Urík, Jamečný, Pavol Jánošík, Mišiak, Martinka, Gažúr, Nikodém Jánošík, Súkeník, striedali Babčan, Dubec a Ján Urík.

Zádubnie – Bytčica 3:1 (1:0). Peter Talafa, Martin Holeš, Pavol Belanec - Ján Paráč.

V prvom polčase padol len jediný gól, ktorým sa domáci ujali vedenia. Za stáleho tlaku hostia v druhom polčase vyrovnali, z pokutového kopu však domáci zvýšili na 2:1, tretí dali prakticky pri power play do prázdnej brány.

Zádubnie: Kvašay - Gašpierik, Sýkora, Minich, Pechočiak, Belanec, Majerčík, Frátrik, Talafa, Holeš, Januš, striedali Hulín, Sucháň, Studník. Bytčica: Malich - Krajčí, Dubovec, Morvay, Zuziak, Štaffen, Dietrich, Klobucký, Ťažký, Dudoň, Paráč, striedali Baleja a Hlaváč.

Turie – Dlhé Pole 2:1 (0:1). Štaffen, Chupáň - Ján Šimulák.

V prvom polčase hostia pôsobili zohratejšie. Domáci nepremenili dve šance, hostia skórovali a tak sa cez polčas v šatni domácich dosť tvrdo hodnotilo. Po zmene strán to bolo poznať, domáci hrali pozornejšie, súpera zatlačili na jeho polovicu a z tlaku prišli i góly. Vyrovnávajúci padol 13 minút pred koncom, ten víťazný z pokutového kopu asi 5 min. pred koncom, po samostatnom nájazde na brankára hostí, keď útočiaceho hráča faulovali.

Turie: Mičky - Valíček, Ľuboš Lonc, Machyna, Knapec, Manga, Štaffen, Chupáň, Špagľa, Andrej Chovanec, Kúdelka, striedali Ján Lonc a Tandara.

Nezbudská Lúčka – Bánová B–Brezany 1:0 (1:0). Marek Švejdík.

Hostia mali takmer počas celého zápasu navrch, vytvorili si veľmi veľa gólových šancí, ale nedokázali ich premeniť. Nakoniec sa všetko zvrátili, keď domáci z jednej z mála svojich šancí skórovali a zabezpečili si tri body.

Nezbudská Lúčka: Karol Hruška - Mrázik, Patrik Samec, Maroš Samec, Ondráš, Peter Samec, Švejdík, Repáň, Šipčiak, Hrmo, Husárik, striedal Kubo.

Bánová B-Brezany: Medveď - Zuziak, Michulek, Kadík, Podhradský, Hudec, Franek, Trnovec, Michal Trnka, Pavol Trnka, Zavadzan, striedali Jamečný a Fuhrich.

Kotešová – Trnové 5:1 (3:1). Kendy 2, Adamík, Pavol Ostrochovský, Urban - Milan Kuba.

Hostia sa ujali vedenia už v 5. minúte po hrubej chybe domáceho obrancu. Netrvalo dlho a domácim sa v 20. minúte podarilo vyrovnať. Domáci začali hrať útočný futbal a v rozmedzí troch minút dali ešte dva góly. Gólom začali v 49. minúte aj druhý polčas, v 62. min. upravili na konečných 5:1. V pomerne slušnom zápase po vzájomnej potyčke hosťujúceho Kubu a domáceho Laceka, tomuto povolili nervy a rozhodca Hôrecký ho poslal predčasne pod sprchy. Na zápas sa prišlo pozrieť asi 200 divákov.

Kotešová: Pavlusík - Lacek, Milan Bujný, Pavol Ostrochovský, Branislav Bujný, Peter Galovič, Tomaník, Šukala, Adamík, Kendy, striedali Polák, Žilinčiar, Igor Ostrochovský. Trnové: Turčan - Jozef Filo, Šindelář, Pirošík, Peter Kuba, Vrabec, Výboch, Gier, Martin Filo, Malík, striedali Hruška a Frátrik.

Hrabové – Višňové 1:2 (0:0). Riljak - Michal Stromček, Vojtyla.

Aj domáci uznali, že hra hostí ich vysoko prevažovala, lepší boli počas celého zápasu. Domáci začali hrať až v 20. minúte druhého polčasu, keď už prehrávali 0:2. Pred 150 divákmi slušne rozhodoval Krupík.

Hrabové: Štefan Bunta - Remeš, Jozef Hrabovský, Peter Hrabovský, Rastislav Gajdošík, Marián Sedliak, Jozef Gajdošík ml., Juraj Sedliak, Martin Sedlák, Michal Rástočný, Michal Hrabovský, striedali Jozef Gajdošík st., Ján Riljak a Deckár. Višňové: Výboch - Mitringa, Paur, Husárik, Kotrbanec, Vojtyla, Peter Stromček, Varinčiak, Laš, Strelička, Michal Stromček, striedali Šupej, Valica, Hruboš.

14. Bytčica 3 0 1 2 4:7 1

Program 4. kola – sobota 23. augusta o 16.00 h: Bánová B–Brezany – Bytča B–Hliník nad Váhom (Taraba st., Žiak), nedeľa 24. augusta o 16.00 h: Zbyňov – Višňové (Kováč, Gaňa), Trnové – Hrabové (Masár, Taraba st.), Hlboké – Kotešová (Oravec, Gamboš), Dlhé Pole – Nezbudská Lúčka (Kozina, Mintál), Bytčica – Turie (Bronček, Mikurda, Sobola), Rajecké Teplice–Konská – Zádubnie (Sluka, Krupík).(bvá, db)

8. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  9. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  10. Zelená Bratislava
  1. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Žilinská Kia ruší pre nedostatok dielov od zahraničného dodávateľa nočné zmeny

Do stredy bude fabrika fungovať iba v dvojzmennej prevádzke.

Predlžujeme akciu o 24h

Ak nemôžete za novinami, noviny prídu k vám. Dnes to máte s 50% zľavou na celý rok

V Pandemickom pavilóne je hospitalizovaných 17 pacientov.

ONLINE DISKUSIA: Môže byť Žilina moderné a životaschopné mesto?

Ako dostať Žilinu na mapu moderných miest? Má krajské mesto priestor na rozširovanie? Aj tieto témy odznejú v LIVE diskusii v utorok 27.októbra o 9. hodine na FB Žilina na Facebooku.