Streda, 4. august, 2021 | Meniny má Dominik, DominikaKrížovkyKrížovky

3. trieda, skupina A

Na čelo tabuľky sa po víťazstve 3:0 v Stráži dosta

lo Stránske. Bez straty bodu zostala i Bitarová, ktorá zvíťazila v Dolnej Tižine 3:2. Bez bodu a streleného gólu zostáva Zádubnie B.

Dolná Tižina – Bitarová 2:3 (0:2). T. Gaňa (vl.), J. Gaňa (vl.) – vlastný, Capanda, Tvrdý.

Stretnutie sa vyznačovalo veľkou bojovnosťou na úkor futbalovej kvality. Hostia v prvom polčase nepustili domácich do tradičného tlaku a po pol hodine hry ich prekvapili dvoma rýchlymi gólmi. Snaha domácich v druhom polčase bola zavŕšená vlastnými gólmi bitarovských stopérov, ale v zápätí hostia potrestali chvíľkové uspokojenie domácich tretím gólom a so šťastím ubránili vedenie do konca. Rozhodoval Červený, 150 divákov.

Bitarová: B. Capanda – M. Capanda, J. Gaňa, T. Gaňa (70. Krajči), J. Labuda, K. Gaňa (87. B. Labuda), Džalaj, Tvrdý, Holáň, J. Capanda.

Kunerad – Zástranie 1:2 (0.0). Dolník - V. Gašpierik, Škorvánek.

Vyrovnaný zápas v ktorom mali viac z hry hostia. Obe mužstvá nepremenili množstvo šancí a tak Zástranie zaslúžene zvíťazilo. 50 divákov

Zástranie: Kuba – V. Gašpierik, Martinek, Mičica, Kopas, J. Škorvánek, Šmehýl, Kapitulčin, Vajčove.

Nededza – Jasenové 2:1 (1:0). Peťko, Žiak - Čerňanský. Prvý polčas mali domáci prevahu, dali gól a ďalšie príležitosti zahodili. V posledných 5 minútach Jasenovčania gólom na 2:1 prehru skorigovali. 60 divákov, ŽK: Zajac.

Nededza: Sabadoš – Drábik, Lutišan, Vajda, Zajac, Peťko, Hreus, Stenchlák, Pavel, Balala (30. Žiak), Kočiš. Jasenové: Mikolka – Mandáček, Dubec, Boroň, Čerňanský, Davidík, Imrišek, Kupka, M. Čerňanský, L. Geľatík (70. P. Davidík), M. Geľatík.

Mojš – Zádubnie B 4:0 (2:0). Koštek 2, Belan, Vršanský.

Zo začiatku bolo stretnutie vyrovnané, ale od 20. min. Mojšania prebrali iniciatívu. Po prvom strelenom góle pridali ďalšie. V druhom polčase už mali jasnú prevahu a zaslúžene zvíťazili. ŽK: Fuljer. 90 divákov.

Mojš: Čuraj – Šarkózy, Remek, Martinec, Vršanský, Koštek, Hanus, Šutara, Solár, Belan, Buchta, Martinec. Zádubnie: Šašváry – Stárek, Buňo, Borák, Poliaček, Hlaváč, Androvič, Filip, Hošťák, Fuljer, Peťko.

Stráža – Stránske 0:3 (0:2). Kasman, Krajči, Gabčík.

Na začiatku prvého polčasu dali hostia dva góly a boli jednoznačne lepší. V druhom sa hra vyrovnala, ale Stráža pridala i tretí gól a zvíťazila. Rozhodoval Melo, 60 divákov.

Stráža: Vajda – Poliak, Kubala, P. Bugáň, M. Bugáň, L. Kubala, P. Kubla, M. Poliak (60. R. Poliak) Hlavka P. Sotolár. Stránske: Dovičík – M. Kasman, Štrba, R. Chrachala, L. Gabčík, Krajči (84. Dubeň), Fašanok (80. Baranek), M. Kasman, Lorenčík, L. Gabčík (70. P. Chrachala), Ďurjan.

11. Zádubnie 3 0 0 3 0:10 0 (-3)

Program 4. kola – sobota 6. septembra o 15.30 h: Zádubnie B – Stráža (Kristlbauer, Škvaridlo). Nedeľa 7. septembra o 15.30 h: Bitarová – Stránske (Vaškovič, Tarač), Jasenové – Mojš (Beháň, Mintál), Zástranie – Veľká Čierna (Škvaridlo, Ondrušík), Dolná Tižina – Kunerad (Sklenár, Mackovčin).(mif)