Športovo–technická komisia
* Predseda Libor Kolibáč, zasadnutie 4. septembra 2003, zápisnica č. 8.
42. ŠTK schvaľuje výsledok dohrávaného MFS II. triedy 15. kolo: Terchová - Hvozdnica 2:1.
43. ŠTK kontumuje výsledok MFS 5. kola II. triedy Hričovské Podhradie – Krasňany na 0:3 (4:1) v prospech TJ Krasňany pre neoprávnený štart hráča TJ Hričovské Podhradie.
44. ŠTK žiada DK o potrestanie hráča TJ Hričovské Podhradie Jána Hofericu reg. 75120, vedúceho mužstva Tibora Randu a kapitána mužstva Petra Rakučáka, reg. 681002.
45. ŠTK schvaľuje výsledky 5. kola I. a II. triedy a 3. kola III. trieda skupina A a B:
I. trieda: Zádubnie – Zbyňov 2:3,
Turie – Rajecké Teplice-Konská 2:1, Nezbudská Lúčka - Bytčica 0:0, Bytča B-Hliník – Dlhé Pole 3:0, Kotešová – Bánová B-Brezany 0:1,
Hrabové – Hlboké 1:2, Višňové – Trnové 0:0.
II. trieda: Kotrč.Lúčka – Štiavnik 4:0, Fačkov – Terchová 2:3, Hrič.Podhradie – Krasňany 0:3 kont., Závodie – Hvozdnica 2:1, Kamenná Poruba – Podhorie 3:4, Horný Hričov - Lietava 0:0, Rašov – Pov.Chlmec 1:1.
III. trieda skupina A: Dolná Tižina – Bitarová 2:3, Kunerad – Zástranie 1:2, Nededza – Jasenové 2:1,
Mojš – Zádubnie B 4:0, Stráža – Stránske 0:2.
III. trieda skupina B: Petrovice – Veľké Rovné 2:1, Divinka – Súľov 2:2, Hôrky – Brodno 4:0, Divina – Jablonové 2:0, Ovčiarsko – Kolárovice 3:2.
46. ŠTK žiada DK o potrestanie TJ Zádubnie A za nedostatočnú usporiadateľskú službu v MFS Zádubnie – Zbyňov.
47. ŠTK predvoláva na zasadnutie 11. 9. 2003 o 15.45 h. zástupcu TJ Bytča B-Hliník Jozefa Voloníka.
48. ŠTK schvaľuje obsadenie delegátov zväzu na MFS hrané
13. - 14. 9. 2003.
Disciplinárna komisia
*Predseda Milan Meliš, zasadnutie 3. septembra 2003, zápisnica č. 6.
50. HOFERICA Ján , Hričovské Podhradie, 751205, 4 MFS N od 29. 8. 2003, DP príl. 1 3/b. Za prerokovanie zaplatiť 200 + 200 Sk.
51. TALAFA Peter, Zádubnie A, 760210, 3 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 4/a. Za prejednanie zaplatiť 200 Sk.
52. SEDLÁK Ján, Jablonové, 720907, 1 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 1/a.
53. OVČÍK Imrich, Veľké Rovné, 690621, 1 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 1/a. Za prejednanie zaplatiť 200 Sk
54. ŠKORÍK Lukáš, Bánová – žiak, 1 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 1/b.
55. MAKUKA Ľuboš, Podhorie 720313, 2 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 3/a.
55. BREZIANSKY Peter, Podhorie, 1 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 5/a.
56. KIŠKA Andrej, Závodie, 810503, 1 MFS N od 4. 9. 2003, DP príl. 1 5/a.
57. Žiadosť o odpustenie, resp. zmenu trestu: BLAHUŠIAK Michal, Raj.Teplice-Konská , 740913, zmena trestu na 1 MFS P od 4. 9. 2003 do 31. 12. 2003, DP čl. 31/2.
58. DK na návrh ŠTK trestá TJ Zádubnie pokarhaním a nariaďuje zvýšiť usporiadateľskú službu na 10 členov, DP príl. 2, bod 6 /predávanie nápojov v sklenených obaloch, nedostatočná usporiadateľská služba. Za prejednanie zaplatiť 300 Sk.
Komisia mládeže
* Predseda Vladimír Krajčí, zasadnutie 3. septembra 2003, zápisnica č. 8.
53. KM schvaľuje výsledky MFS odohratých dňa 30. a 31. 8. 2003.
Dorast
I. trieda: Kunerad – Veľké Rovné 3:1, Turie – Rajecké Teplice-Konská 0:2, Varín – Krasňany 2:0, Hôrky – Mojš 2:2, Kotešová – Podhorie 2:1, Hrabové – Lietava 6:0, Višňové – Trnové 1:0.
II. trieda: Gbeľany – Rašov 1:2,
Nededza – Zástranie 7:2, Dlhé Pole – Bitarová 6:0, Horný Hričov – Hlboké 1:0, Terchová – Pov. Chlmec 5:2.
Žiaci
I. trieda SŽ a MŽ: Rajecké Teplice-Konská – Predmier 0:12, 5:0, Hôrky – Bytčica 1:2, 0:11,Varín – Rajec 0:3, 0.3, MŠK Žilina C – Turie 8:0, 4:0, Liet.Lúčka – Štiavnik
1:6, 4:0, Krasňany – Stráňavy – 0:17,
0,4, Kamenná Poruba - Belá B 3:2, 13:0, Bánová – Rosina 4:0, 1:3.
II. trieda skupina A: Babkov – Zbyňov 1:2, Stránske – Lie-
tava 1:2, Ďurčiná – Trnové – chýba zápis, Jasenové – Višňové 0:5.
II. trieda skupina B: Zádubnie – Brezany 9:2, Kotrč. Lúčka – Dolná Tižina 0:1, Nezb. Lúčka – Bitarová 6:0, Gbeľany – Mojš 2:0, Nededza – Terchová 2:3.
II. trieda skupina C: Petrovice – Dlhé Pole 4:2, Divinka – Súľov 1:3, Hrič. Podhradie – Hvozdnica 7:0, Jablonové – Hlboké 2:1, Kotešová – Rašov 2:1, Hrabové – Dolný Hričov 0:8.
54. KM dodatočne schvaľuje výsledky MFS žiakov: Hlboké – Hričovské Podhradie 0:3, Lietavská Svinná - Zbyňov 3:2, dorastu: Dlhé Pole – Terchová 6:4, Rašov – Zádubnie 3:0.
55. KM upozorňuje rozhodcov V. Dubovca, J. Kristlbauera, M. Hazdu, V. Bugalu na RS str. 11, bod 7.
56. KM predvoláva na zasadnutie 10. 9. 2003 o 17.00 h. rozhodcov Hazdu (Gbeľany – Mojš), Dubovca M. (Stránske – Lietava), Kristlbauera (Kotešová – Rašov/, Papík (MŠK Žilina – Turie).
57. KM nariaďuje pre TJ Varín (dorast) úradný hrací čas o 13.35 h
v sobotu, vždy po skončení MFS ml. žiakov.
58. KM žiada TJ Brezany o nahlásenie výsledku z MFS žiakov Brezany – Nededza 2. kolo.
59. KM žiada KR o prešetrenie nedoručenia zápisov z MFS Ďurčiná – Trnové (žiaci), Rajec – Predmier (SŽ a MŽ).
60. KM žiada DK o potrestanie TJ Dolný Hričov za nerešpektovanie ÚS č. 7, KM bod 50.
61. KM schvaľuje výsledky MFS I. trieda SŽ a MŽ odohratých 1.9.2003: Rajec – Predmier – chýba zápis, Bytčica – Turie 11:0, 8:0, Rajecké Teplice-Konská – Štiavnik 0:8, Hôrky – Stráňavy 0:1, 1:9, Varín – Belá B 3:1, 0:12, MŠK Žilina C – Rosina 8:2, 6:1, Lietavská Lúčka – Bánová 0:5, 0:3, Krasňany – Kamenná Poruba 1:13, 0:13.
62. KM predvoláva na zasadnutie dňa 10. 9. 2003 o 17.15 h Pavla Midulu.
Pokuty a poplatky uvedené v tejto Úradnej správe sú splatné do 15 dní od jej zverejnenia!
Proti rozhodnutiam uvedeným v tejto Úradnej správe je možno sa odvolať do 15 dní od jej zverejnenia!
(mg)