Utorok, 22. jún, 2021 | Meniny má PaulínaKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

Muži, Dorastenci, Žiaci

Muži

3. liga, 18. kolo – nedeľa 11.

apríla o 15.30 h

Kysucké Nové Mesto – Turčianske Teplice (Hreus, Tokár, Poláček, Macák), Ružomberok B – Čadca (10.30 h., Glončák, Koša, Doboš, Holáčik), Tomášovce – Kremnička (10. 4., Kubačka, Horváth, Ihring, Kolibáč), Bytča – Liptovský Mikuláš (Putra, Fízel, Ambróz, Ševec), Revúca – Podbrezová B (Králik, Likavcová, Repa, Krahulec), Rakytovce – Martin (I. Krško, Ďuroška, Vorel, Jasenák), Lučenec – Dolný Hričov (Čiernik, Fazekaš, T. Kučera, Spišiak), Žilina B – Žiar (10.30 h., Palušák, I. Szabó, Tilesch, Kuteľ).

Skryť Vypnúť reklamu

4. liga sk. Sever, 16. kolo

– nedeľa 11. apríla o 15.30 h

Trebostovo – Krásno (Coma, Hurík, Michulek, Šmilňák), Diviaky – Dolný Kubín (Debnár, Gajdoš, Peter Turňa, Mastiš), Nižná – Stráňavy (Halfar, Čuboň, Cerchlan, Bomba), Lisková – Rudinská (harezník, Kubáni, Kapusta, Jekkel), Námestovo – Tvrdošín (L. Ondák, Košarník, Bariak, Baják), Bánová – Valča (Dvorštiak, Mikula, Drozd, Perašin), Liptovský Hrádok – Bešeňová (Hlava, Hnilica, Korenčík, Mušák).

5. liga sk. A, 16. kolo – nedeľa 11.

apríla o 15.30 h

Skalité – Strečno (Močiliak, Žbirka, Gladiš, Oravec), Rajec – Raková (Škvarek, Lisická, Zelezník, Kysel), Teplička – Kysucké Nové Mesto (Jacko, Tutura, Ligas, Kovacs), Belá – Varín (Holeša, Sitár, Ľ. Čunderlík, Hurík), Rosina – Lietavská Lúčka (Uhorskai, Ondruš, M. Krško, Turský), Predmier – Čierne (Gnida, Droppa, Reguly, Hubka), Makov – Stará Bystrica (Luciak, Cimprich, Dobroň, Vrteľ).

Skryť Vypnúť reklamu

1. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 15.30 h

Zbyňov – Rajecké Teplice (Daubrava, Chaban), Bytčica – Zádubnie (Krupík, Švorčík), Dlhé Pole – Turie (Bronček, Žiak), Bánová B – Nezbudská Lúčka (10. 4., Mihálik, M. Rogoň, Knapec), Hlboké – Bytča B (Bariak, Masár, Filip, Papík), Trnové – Kotešová (Gaňa, Oravec, Krško), Višňové – Hrabové (Taraba st., Mihálik).

2. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 15.30 h

Štiavnik – Terchová (Martinec, Knapec, Skukálek), Krasňany – Kotrčina Lúčka (Mikurda, Tarač), Podhorie – Hričovské Podhradie (Lemeš, Matejčík), Lietava – Závodie (Gamboš, Kúdelka), Považský Chlmec – Kamenná Poruba (Gašpierik, Sobola), Rašov – Hričovské Podhradie (Ondrušík, Kľačanský).

3. trieda sk. A, 12. kolo –

11. apríla o 15.30 h

Skryť Vypnúť reklamu

Bitarová – Zástranie (Cinko, Bugala), Jasenové – Kunerád (L. Rogoň, Vanák), Zádubnie B – Veľká Čierna (10. 4., Kľačanský, Ondrušík, Skotnický), Stránske – Nededza (Mackovčin, Kováč). Stráža – Mojš (Taraba ml., Kubo).

3. trieda sk. B, 10. kolo –

11. apríla o 15.30 h

Veľké Rovné – Súľov (Skotnický, Lietavec), Brodno – Petrovice (Bucha, Vaškovič, Bačinský), Jablonové – Divinka (Mintál, Bugáň, Šupka), Kolárovice – Hôrky (M. Rogoň, Milo, Pršek), Ovčiarsko – Divina (Krajči, Kristlbauer).

Dorastenci

1. liga starší dorast, 20. kolo

– 9. apríla o 11.00 h

Žilina - Bardejov (Podhradský, Putra, Vojtek), Ružomberok – Prešov (P. Hrčka, Ihring, Košarník).

1. liga mladší dorast, 20. kolo

– 9. apríla o 13.30 h

Žilina – Bardejov (Putra, Vojtek, Podhradský), Ružomberok – Prešov (Ihring, Košarník, P. Hrčka).

3. liga starší dorast a mladší

dorast, 18. kolo – 11. apríla

o 10.00 – 12.30 h

Kysucké Nové Mesto – Žilina B (Tokár, Poláček, ObFZ CA, Macák), Brezno – Bánová (21. 4. o 15.00 – 17.00, Ambróz, Fazekaš, Konček, Konečný), Krásno – Zvolen (Valášek, Korista, ObFZ CA, Kahan).

4. liga dorast skupina Sever,

16. kolo – 11. apríla o 13.00 h

Bytča – Strečno (Ambróz, fízel, Ševec), Rajec – Zuberec (Zelezník, lisická, Kysel), Rudina – Stráňavy (10. 4. O 15.30, Kubala, ObFZ CA).

5. liga dorast skupina A,

16. kolo – 11. apríla o 13.00 h

Skalité – Zborov (10. 4. o 14.00, Klušák, ObFZ CA), Bytčica – Svrčinovec (Švorčík, ObFZ ZA), Teplička – Raková (Tutura, Ligas, Kovacs), Belá – Divina (Sitár, Čunderlík, Hurík), Vysoká – ZA Závodie (Čambora, ObFZ CA), Radoľa – Kamená Poruba (Grznár, ObFZ CA), Kysucký lieskovec – Podvysoká (Ježík, ObFZ CA).

1. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 13.00 h

Veľké Rovné – Rajecké Teplice (Lietavec, Skotnický), Krasňany – Kunerad (Tarač, Mikurda), Mojš – Turie (Rybárik, Puček), Podhorie – Varín (Matejčík, Lemeš), Trnové – Kotešová (Oravec, Gaňa), Višňové – Hrabové (Mihálik, Taraba st.).

2. trieda, 16. kolo – 11. apríla

o 13.00 h

Zástranie – Zádubnie (Vaškovič), Bitarová – Gbeľany (Bugala, Cinko), Hlboké – Dlhé pole (Filip, Masár), Terchová – Horný Hričov (Martinec).

Žiaci

2. liga starší žiaci a mladší

žiaci, 16. kolo – 10. apríla o 10.00

– 12.00 h

Kysucké Nové Mesto – Krásno (Meliš, Žeriava), Žilina B – Belá (11. 4. o 14.00 – 15.50, um. Tráva, Szabó, Tilesch), Martin B – Kysucký Lieskovec (Kaprusta, Lisická).

3. liga starší žiaci a mladší

žiaci skupina A, 16. kolo –

10. apríla o 10.00 – 12.00 h

Stečno – Zborov (Michulek, Švorčík), Turzovka – ZA Závodie (Drozd, Hlava), Čierne – Svrčinovec (Špila, Cerchlan), Čadca B – Veľké Rovné (Čuboň, Masary,), Teplička – Bytča (Krško, Šedík), Korňa – Staškov (14.00 – 15.30, Hlava, Drozd), Makov – Skalité (kupka, Greňo).

3. liga starší žiaci a mladší

žiaci skupina B, 12. kolo –

10. apríla o 10.00 – 12.00 h

O. Veselé – Turčianske Teplice (13.30 – 15.30, Kubáni, ObFZ DK), Tvrdošín – Lisková (Paňko, Gnida).

1.trieda starší žiaci a mladší

žiaci, 18. kolo – 10. apríla

o 10.00 – 12.00 h:

Predmier – Bytčica (Horecký, Krajči), Rajec – Rajecké Teplice (Martinec ml., Pršek), Turie – Hôrky (Červený, Chabada), Štiavnik – Varín (Skukálek, Papík), Žilina – Stráňavy (14.00 a 15.45 Rybárik, Gabriš), Belá – Lietavská Lúčka (Podhradský, Gabriš), Rosina – Krasňany (Knapec, Bačinský).

2. trieda A, 10. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Lietava – Babkov (Rendek), Višňové – Stránske (Martinec st.), Jasenové – Ďurčiná (Hazda), Zbyňov – Lietavská Svinná (Súkeník).

2. trieda B, 10. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Brezany – Dolná Tižina (10. 4. Rendek), Bitarová – Zádubnie (Martinec ml.), Mojš – Kotrčina Lúčka (Sedliaček), Terchová – Nezbudská Lúčka (Martinec), Gbeľany – Nededza (Gabriš).

2. trieda C, 12. kolo – 11. apríla

o 10.00 h

Dlhé Pole – Súľov (Bičanský), Hlboké – Divinka (Pršek), Rašov – Hričovské Podhradie (Papík), Dolný Hričov – Jablonové (Chabada), Hrabové – Kotešová (Skukálek).

Ženy

1. liga ženy (žiačky), 17. kolo

– 10. apríla o 15.00 h:

Čadca – Nitra (11. 4. Čierne, Staník, Klušák, Špila), Žilina – Veľký Krtíš (Andová, Hreus, Ondák), Žiar – M. Dvorníky (Repiský, Šegúl, Švehlík).(jm)

Inzercia - Tlačové správy

  1. Regeneračný spánok s ideálne podopretou chrbticou
  2. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  3. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom
  4. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  5. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
  6. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  7. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  8. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  9. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
  10. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
  1. Spoločnosť ASBIS uvádza na európske trhy novinku
  2. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  3. V BILLA pokračuje Doba slovenská
  4. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto
  5. Legislative intention - recodification of the corporate law
  6. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  7. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  8. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  9. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
  10. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
  1. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 352
  2. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 10 864
  3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 8 996
  4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 030
  5. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 6 883
  6. Po Slovensku na motorke 6 800
  7. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 099
  8. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 4 375
  9. Crème de la crème po slovensky 3 229
  10. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania 2 717
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Renomovaní slovenskí tvorcovia a obľúbení slovenskí a českí herci. Muž so zajačími ušami je prísľubom kvalitného filmového zážitku. Môžete si ho pozrieť už v regionálnej predpremiére.


(pw) 6 h
Futbalisti Turzovky sa radujú z postupu do IV. ligy.

Dohrávka 13. kola bude rozhodne zaujímavá.


a 1 ďalší 9 h

ŽSK si in memoriam uctil aj pamiatku učiteľa Jaroslava Budza, ktorý tragicky zahynul počas minuloročného útoku na vrútockú školu.


SITA 18 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Sudkyňa konštatovala, že dlažobné kocky na pešej zóne sú v dosť dezolátnom stave. Pani Beáta, ktorá spadla cestou z divadla, má v ruke voperované klince.


19 h

Policajti vyzývajú ľudí k vyššej opatrnosti.


a 1 ďalší 20 h

Starohaličana zavalila slama. Neprežil.


18. jún

Američania skupujú drevo v celej Európe, výsledkom je cena, ktorá likviduje slovenský drevospracujúci priemysel.


21 h

Už ste čítali?