Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Kam za futbalom

III. liga, 19. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Žilina

B – K. N. Mesto (10.30, Repa, Králik, Likavcová, Kondek), Dolný Hričov – Rakytovce (I. Szabó, Špila, Staník, Zavaterník), Podbrezová B – Bytča (Petrinec, Pocklan, Fajčík, Orság), Čadca – T. Teplice (Valášek, Meliš, Horváth, Hubka). IV. liga sk. SEVER, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Bešeňová – Bánová (Uhorskai, Harezník, Havko, Spišiak), Stráňavy – Diviaky (Migaľová, Lauček, Dvorštiak, Mušák). V. liga sk. A, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Stará Bystrica – Predmier (Žbirka, Beňo, Perašín, Borcovan), Lietavská Lúčka – Belá (Vrtich, Glončák, Farský, Kolibáč), Varín – Teplička (Droppa, Kubačka, Repa, Holáčik), K. N. Mesto B – Rajec (17. 4., Žuffa, Gladiš, Močiliak, V. Ďurana), Raková – Strečno (Holub, Kuska, V. Šalata, Muráň), Čierne – Rosina (Ligas, Blahušiak, Chmúrny, Šmilňák). I. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Višňové – Zbyňov (Gašpierik, Krupík, Papík), Hrabové – Trnové (Hôrecký, Mintál, Žiak, Schmidt), Kotešová – Hlboké (Kováč, Mackovčin), Bytča B-Hliník – Bánová B-Brezany (17. 4., Rogoň, Taraba ml., Krajči), N. Lúčka – Dlhé Pole (Masár, Daubrava, Sobola), Turie – Bytčica (Mikurda, Kozina, Rujbr), Zádubnie – Rajecké Teplice-Konská (Bronček, Kúdelka) II. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 16.00 H: Rašov - Štiavnik (Mihálik, Rogoň), Horný Hričov – Považský Chlmec (Bugáň, Matejčík), Kamenná Poruba – Lietava (Lemeš, Šedík), Závodie – Podhorie (Rogoň, Žeriava), Fačkov – Krasňany (Ondrušík, Bariak), Kotrčina Lúčka – Terchová (Bugala, Gaňa, Krajči, Krško). III. trieda sk. A, 13. kolo - nedeľa 18. apríla o 16.00 H: Stráža - Bitarová (Lietavec, Taraba st.), Mojš - Stránske (Filip, Oravec), Nededza - Zádubnie B (Milo, Taraba ml.), Veľká Čierna - Jasenové (Skotnický, Martinec st.), Dolná Tižina - Zástranie (Skukálek, Knapec). III. trieda sk. B, 11. kolo - nedeľa 18. apríla o 16.00 H: Ovčiarsko - Veľké Rovné (Bucha, Kubo), Divina - Kolárovice (Kľačanský, Brodňan), Hôrky - Jablonové (Ondrušík, Gamboš), Divinka - Brodno (Vanák, Cinko), Petrovice - Súľov (Tarač, Kristlbauer, Baláž).

Skryť Vypnúť reklamu

Dorastenci

III. LSD a LMD, 19. kolo - 18. apríla o 10.00 a 12.30 H: Bánová - Podlavice (Kubačka, Glončák, ObFZ ZA, Perašín), Žilina B - Námestovo (13.00 a 15.00, Králik - Likavcová, ObFZ ZA - Hurík). IV. liga sk. SEVER, 17. kolo - 18. apríla o 13.30 h: L. Hrádok - Bytča (17. 4. o 14.00 h., Lihavcová - Vrtich), T. Teplice - Predmier (17. 4., Kapusta - ObFZ MT), Rabča - Rosina (Kubáni - ObFZ DK), D. Hričov - Lisková (17. 4. o 15.30 h., Michulek - ObFZ ZA), Štiavnik - Rudina (Kubala - ObFZ ZA), Stráňavy - Rajec (Dvorštiak, Lauček, Mušák), Zuberec - Strečno (Paňko - ObFZ DK). V. liga sk. A, 17. kolo - 18. apríla o 13.30 H: K. Poruba - Vysoká (Šedík - ObFZ Za), Žilina Závodie - Belá (Žeriava, ObFZ ZA), Divina - Teplička (Brodňan - ObFZ ZA), Raková - Bytčica (Kuska, V. Šalata, Muráň). I. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 13.30 H: Višňové – Veľké Rovné (Krupík, Gašpierik), Hrabové – Trnové (Žiak, Mintál), Kunerad – Rajecké Teplice (Martinec st., Skotnický), Hôrky – Podhorie (Gamboš, Ondrušík), Varín – Mojš (17. 4., Matejčík, Bačinský), Turie – Krasňany (Kozina, Mikurda). II. trieda, 17. kolo – 18. apríla o 13.30 H: Horný Hričov – Považský Chlmec (Matejčík, Bugáň), Zádubnie – Rašov (Kúdelka, Bronček), Nededza – Bitarová (Taraba ml., Milo), Gbeľany – Zástranie (Oravec, Filip). I.LSŽS a LMŽS, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.30 H: Žilina – Čadca (9.00 – 15.30, Hreus, Ondák M., Ondák L.). II. LSŽS a LMŽS, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.00 H: Radoľa – Žilina B (Drozd, Chládek), Belá – Nižná (Valášek, Brodňan). III. LSŽ a LMŽ sk. A, 17. kolo – 17. apríla o 10.00 – 12.00 H: Makov- Stečno (Kubala, Cimprich), Staškov – Teplička (Kupka, Staškovan), Bytča – Čadca B (Korenčík, Zachar), Veľké Rovné – Čierne (Korista, Šedík), Žilina Závodie – Zborov (Coma, Capko). I. trieda SŽ a MŽ, 19. kolo – 17. apríla o 10.00 a 12.00 H: Bánová – Predmier (Martinec ml., Chabada), Kamenná Poruba – Rosina (Martinec R., Súkeník), Krasňany – Belá (Pršek, Sedliaček), Lietavská Lúčka – Stráňavy (Hazda, Gábriš T.), MŠK Žilina – Štiavnik (14.00 a 15.45, Strna, Papík), Varín – Turie (Matejčík, Bačinský), Hôrky – Rajec (Rybárik, Rendek), Rajecké Teplice – Bytčica (Puček, Gábriš A.). II. A trieda, 11. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Jasenvé – Zbyňov (Pršek), Ďurčiná – Višňové (Bačinský), Stránske – Trnové (Martinec st.), Babkov – Lietavská Svinná (Súkeník). II. B trieda, 11. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Nededza – Brezany (Sedliaček), Gbeľany – Terchová (Rendek), Nezbudská Lúčka – Mojš (Kubo), Kotrčina Lúčka – Bitarová (Gábirš A.), Zádubnie – Dolná Tižina (Knapec). II. C trieda, 13. kolo – 18. apríla o 10.00 H: Hrabové – Dlhé Pole (Papík), Kotešová – Dolný Hričov (Hazda), Jablonové – Rašov (Krajči J.), Hričovské Podhradie – Hlboké (Chabada), Petrovice – Súľov (Kristlbauer).(jm)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  6. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  7. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  8. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 24 691
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 16 699
  3. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 12 956
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 199
  5. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 544
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 6 705
  7. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 664
  8. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 650
  9. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 342
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 086
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Žilina - aktuálne správy

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.

Testovanie v Rajci

Mesto Žilina bude počas víkendu testovať. Zdravotníci dostanú 15 eur za hodinu

V termíne od 18. do 26. januára sa bude na celom území Slovenska realizovať skríningové testovanie na ochorenie COVID-19.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Informácie o skríningovom testovaní v Martine

Zatiaľ je v meste k dispozícií deväť funkčných odberových miest, celoplošne sa v metroplote Turca bude testovať najmä počas víkendu.

Zoznam mobilných odberových miest v Turci

Tieto mobilné odberové miesta fungujú už dlhšie, ďalšie odberové miesta budú mestá a obce vytvárať.

V Banskej Bystrici nahlásili hromadné prepúšťanie 1 486 zamestnancov

Ohrození sú zamestnanci z oblasti poštových služieb, ide o avizované prepúšťanie v Slovenskej pošte.

Už ste čítali?