Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Líder zaváhal v Stráži

III.A TRIEDA Stráža – Bitarová 0:0 (0:0), Obojstr

III.A TRIEDA

Stráža – Bitarová 0:0 (0:0), Obojstranne slabý výkon na oboch stranách. Oba tímy sa nevedeli presadiť a v priebehu prvého polčasu sa nebolo na čo pozerať. V druhom polčase sa domáci pustili do hostí, vytvorili si pár pekných akcií, ktoré nevyužili. Hostia sem-tam pohrozili protiútokmi ale stroskotali na domácej obrane. Hostia ako líder tabuľky neoslnili a po priemernom výkone si odnášajú remízový bod. R Lietavec, 80. STRÁŽA: Š. Poliak – Kováč, A. Kubala (75. Poliak), J. Bugáň, P. Bugáň, Vajda, M. Hazda, Hlávka, R. Kubala, Sotolár, P. Kubala. Bitarová: B. Capanda, P. Žalaj, J. Gaňa, Tomaščík, T. Gaňa, Belák, Tvrdý, Hubočan, Krajči, J. Capanda, Labuda.

Mojš – Stránske 0:2 (0:1). Od začiatku stretnutia boli herne lepší futbalisti Stránskeho, vypracovali si množstvo príležitostí, ktoré nedokázali premeniť. Podarilo sa im to v 20. minúte prvého polčasu. Domáci nedokázali do konca polčasu vyrovnať po obrovskej príležitosti. V druhom polčase hostia poistili víťazstvo a odniesli si tri cenné body. R Filip, 100.

MOJŠ: Kincl – Šarkózy, Remek, Hanko, Martinec, Vršanský, Milo, Hanus, Solár, Bulejčík, Buchta.

Nededza – Zádubnie B 1:1 (0:0),

Peťko – vlastný. Prvý polčas bol v réžii domácich, ktorí v útoku boli bezzubí a nevedeli sa gólovo presadiť. V druhom polčase mali obe mužstvá po jednej vyloženej šanci z ktorých nezapršalo. Domáci sa ujali vedenia gólom Peťka. Za pätnásť minút hostia vyrovnali vlastným gólom domácich a zabezpečili si remízový bod. R Milo, 150. NEDEDZA: Szabadoš – Žeriava, Horecký, Drábik, Balala, Pavel, Kluch, Podešva, R. Peťko.

Veľká Čierna – Jasenové 1:1

(0:1), Ľ. Harant – Mandáček. Prvý polčas bol v réžií domácich, no nevyužili dobré gólové šance. Hostia v úvode stretnutia strelili vedúci gól Mandáčkom. Do konca polčasu sa snažili vyrovnať, ale nevyšlo im to. V druhom polčase sa domáci veľmi snažili vyrovnať ale nevyužili množstvo pekných streleckých príležitostí. Napokon si hostia plný bodový zisk neodniesli, keď päť minút do konca zápasu sa domáci dočkali gólom Haranta.

R Skotnický, 50.

VEĽKÁ ČIERNA: J. Bohdal – Lednický, M. Domanický, M. Bohdal (60. P. Bohdal), J. Domanický, P. Mucha (60. Mikula), Biely, R. Bohdal, L. Harant, R. Harant, L. Mihál.

JASENOVÉ: Mikolka – Mandáček, V. Geľatík, Súkeník (45. Dubec), Chupek, Ľ. Dávidík, Imrišek, Kupka, Čerňanský, Babčan, J. Geľatík (75. P. Dávidík).

Dolná Tižina - Zástranie 0:2 (0:1),

25. Kubica, 75. Šmehýľ. Domáci sa ukázali od úvodných minút v dobrom svetle, keď si vypracovali množstvo šancí a mali hru pevne v rukách. Hostia sa snažili viac zakladať rýchle protiútoky, ktorými sa snažili skórovať. V 25. minúte sa to podarilo hosťujúcemu Kubicovi ktorý postavil hostí na nohy. V dobrom futbalovom predstavení diváci videli množstvo pekných akcií na oboch stranách. Rozhodli nakoniec hostia, keď v 75. minúte presne trafil Šmehýľ. R Skukalek, 150. Zástranie: Kuba – Pe. Mičica, Martinek, Gašpierik, Poliak, Jašo, Pa. Mičica (Kopas), Šmehýľ, Laurenčík, Ma. Kuba (Holeš).

1. Prvá 2-stupňová akumulátorová snehová fréza na trhu
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  3. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  7. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  8. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  9. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  10. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  1. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  3. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  4. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  5. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Menovec slovenskej národnej legendy chce s Bytčou skončiť do šiesteho miesta

Futbalistom mesta s viac ako jedenásťtisíc obyvateľmi jesenná časť absolútne nevyšla.

Mužstvo MFK Bytča pred začiatkom súťažného ročníka 2020/2021. Kapitán Juraj Jánošík v hornom rade druhý zľava.

Koronavírus: Odberné miesta v Bytči (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Bytči.

Ilustračná fotografia.

Koronavírus: Odberné miesta v Rajci (Celoplošné testovanie)

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Rajci.