Hetrik Pecku v Závodí

II. TRIEDA Rašov sa víťazstvom nad Štiavnikom pri

II. TRIEDA

Rašov sa víťazstvom nad Štiavnikom priblížil na dva body k vedúcemu Závodiu, posun hore zaznamenali aj ďalšie mužstvá.

Rašov - Štiavnik 1:0 (1:0). 30. Michálek. Derby zápas sa hral aj v Rašove, v ktorom boli asi domáci hráči viac motivovaní, išli razantnejšie do súbojov a rozhodla jediná štandardná situácia. R Mihálik, 50.

RAŠOV: Hubocký - Gombár (46. J. Butko), Prášek, M. Kadáček (70. M. Butko), Križňan, Michálek, Tretinár, M. Lacko (46. P. Baláž st.), P. Baláž ml., S. Lacko, R. Kadáček.

ŠTIAVNIK: Parčiš - Frolo (60. Putirka), Machciník, Šutara, M. Gajdoš, Radvan, Gašperec (80. Mišejka), J. Pobjak, Hraboš (70. Fujáček), P. Pobiak, R. Gajdoš..

Horný Hričov – Považský Chlmec 3:1

(3:1). 30. Marčiš, 34. Polák, 40. Krajíček - 25. Stenchlák. Hostia vyhrávali 1:0, keď Marčiš po sóle cez celé ihrisko vyrovnal na 1:1. Potom prišli chvíle domácich, ktorí pridali ďalšie dva góly a víťazstvo si už nedali zobrať. Pod zápas sa dobrým výkonom podpísal aj hlavný rozhodca. R Bugáň, 150.

HORNÝ HRIČOV: Uhrík - Jahvodka, M. Vydra (75. Skupeň), Rondík, Barták, Polák, Káčer, Marčiš, Ďuriník, Šumichrast (85. Rezák), Krajíček. POVAŽSKÝ CHLMEC: R. Kozlík - Beňo, M. Kozlík, J. Čejka, Vaňovič, Stenchlák, Kubány (70. Matúš), Teichgrab, Peter Čejka, Pavol Čejka, Ambra.

Kamenná Poruba – Lietava 0:0. V Kamennej Porube sa hral vyrovnaný zápas. Aj vďaka tomu, že na oboch stranách boli vynikajúci brankári, diváci sa góla nedočkali. Možno aj preto to bol dosť nervózny zápas, v oboch tímoch videli hráči po tri žlté karty. R Lemeš, 150.

KAMENNÁ PORUBA: Kmetík - J. Hodás (56. Ľ. Tretina), M. Tretina, Bielik, Sandanus (75. Š. Hodas), Chovančík, Sádecký, Stupňan, Kiška, Kavecký, Vereš. LIETAVA: Koša - M. Gašpierik (46. Gaňa), Sedliak, J. Brezáni (80. Kudla), M. Brezáni, Ďurajka, Súkeník, Tužinčin (46. P. Gašpierik), Stenchlák, Hradský, Belan.

Závodie – Podhorie 3:0 (1:0). 30., 60., 75. Pecko. V prvom polčase sa hral vyrovnaný futbal, skôr medzi oboma šestnástkami. Po vedúcom góle domácich začala prevaha Závodia. Prispelo k tomu aj vylúčenie hráča hostí v druhom polčase, kedy domáci pridali druhý gól. Nasledovalo ďalšie vylúčenie hráča Podhoria a domáci svoj náskok upevnili tretím gólom.

R Rogoň, 250.

ZÁVODIE: Trnka - Sagan, Brezovský, Mitringa, Hruboška, Židek, Pecko, Kučera, Randík, Kudla (75. Gajerský), Bičan (80. Baláž). PODHORIE: Nižný - B. Mazúr, Šupej, Borák, P. Mazúr, Štefánik, Bukový, Chobot, Poľko, Danech, Chládek.

Fačkov – Krasňany 4:1 (2:0). 36. V. Bielik, 43., 62. M. Vríčan, 77. B. Bielik - 70. Kostúl. Prvý polčas hrali domáci vynikajúco, hostia sa iba bránili. Z množstva šancí premenili domáci ku koncu dve. Okrem toho nastrelili asi trikrát žrď a raz brvno. Druhý polčas bol trochu vyrovnanejší, ale domáci si už víťazstvo nenechali ujsť. R Bariak, 130.

FAČKOV: P. Galia - Záň, R. Galia, Ľ. Galia (85. Mikula), J. Bielik, T. Hollý, B. Bielik, D. Hollý, Rajčan (55. Ligas), Vríčan, V. Bielik. KRASŇANY: Mahút - Jozef Vrábel, Ján Vrábel, Ďurina, Krajčík, Cigánik, Martinický, Berešík (57. Suráň), Dávidík, Gacho, Košťál (87. Štankovič).

Kotrčina Lúčka – Terchová 2:0 (2:0).

25. (z pokutového kopu), 30. Praták. Na tvrdom teréne domáci začali náporom, ktorý vyústil do prvého gólu. Svoj náskok spečatili o 5 minút druhým gólom. Druhý polčas sa na ihrisku nič zvláštne nedialo, v podstate sa len dohrávalo. R Bugala, 50.

KOTRČINA LÚČKA: Trnovec - Šmehýl, Jašurek, Slúčik, Káčerík, Ďurnek, Orieščík, Mikolaj, Praták, Bielik, Martinček. TERCHOVÁ: Závacký - P. Hanuliak (75. Nemček), P. Sotolár,

R. Sotolár, M. Hanuliak, Š. Chovanec, P. Chovanec (85. Meško), Gajdošík, Bobáň, Vantúch, Kováč.

1. Závodie 16 9 4 3 36:16 31

2. Rašov 16 8 5 3 24:17 29

3. Kotrč. Lúčka 15 8 4 3 36:27 28

4. Terchová 16 8 2 5 26:23 26

5. Lietava 16 7 4 5 24:17 25

6. Podhorie 16 7 3 6 33:29 24

7. Pov. Chlmec 16 6 6 4 23:26 24