Divinka na čele v trháku

III. B trieda Veľké Rovné – Petrovice 1:1 (0:0)

III. B trieda

Veľké Rovné – Petrovice 1:1

(0:0). 50. D. Ovseník – 80. H. Adamík. Polstovka divákov videla vyrovnané stretnutie. Domáci boli aktívnejší, ale nedokázali premeniť ponúknuté šance, tak sa v zápase tabuľkových susedov zrodila spravodlivá remíza. R Daubrava, 50. VEĽKÉ ROVNÉ: S. Frolo – Mišút, Kulík( 80. T. Šedivý), Krigovský, J. Šmurík (P. Šedivý), Korček, Ninis, Pacíg, P. Frolo, Ovseník, A. Šmurík. PETROVICE: Š. Adamík – J. Hrtánek, M. Černek, M. Hôrečný, Mar. Černek, M. Vrbka, J. Vároš, J. Marek, P. Cigánik, P. Adamík, Caránek. Striedali: Pav. Cigánik, Dodok.

Súľov – Divinka 1:2 (0:1). 75. M. Ďurajka – 30. D. Kubáň, 55. J. Lokaj. V derby III. A triedy sa ujali vedenia hostia, keď po chybe v obrane domácich strelil Kubáň spoza šestnástky gól. Hra bola potom vyrovnaná, šance boli na obidvoch stranách. Do druhého polčasu mali lepší vstup domáci, ale strelou z rohu šestnástky zvýšil Lokaj na 2:0. Domácim sa už len podarilo Ďurajkovým gólom znížiť, na remízu im už sily nestačili. Domáci mali viac šancí, ale gól sa im už streliť nepodarilo. V 85. odpadol v hľadisku jeden z verných fanúšikov Divinky. R Ondrušík, 100. SÚĽOV: Marek Ďurajka – M. Hrehor, Ďurec, Bušovský, R. Húdek, R. Hrehor, Tvrdý (70. Danížek), Bušvy (80. Ďurkovský), Ľ. Hrehor, M. Ďurajka, Kereš. DIVINKA: Puškár - Slovák, Korista, Buček, Mourtda, Matejčík, D. Kubáň, A. Kubáň, Ľalík (Lokaj), Holeša (Gaštan), Hložný.

Brodno – Hôrky 3:4 (3:1). Balta 2, Virdzek – Kováčik, Úkrop, Žídek, Sagan. Domáci dobre hrajúcich hostí prekvapili bojovnosťou a v polčase nečakane viedli 3:1. Potom sa ukázala lepšia kondícia na strane hostí. Najskôr Úkrop strelou z 20 metrov znížil a neskôr Židek po prihrávke Kováčika vyrovnal. Víťaznú bodku za stretnutím zaznamenal Sagan. Hostí v celom zápase podržal dobre chytajúci brankár Hollý. R Kľačanský, 50. BRODNO: Niník – Michalovič, Šmehýl, Randa, Špirec, Vrábel, Bříza (Kultán), Virdzek, Balta, Trnka, Colóň. HORKY: Hollý – Mandúch (65. Šmárik), Špánik, R. Michalovič, Ritrav, Šuja, Úkrop, Kačiak (65. Michalovič), Sagan, Kováčik, Židek

Jablonové – Divina 4:0 (1:0). 10., 55. J. Krajči, 65., 75. M. Krajči. Domáci mali vo vyrovnanom zápase miernu prevahu, ktorú však dokázali pretaviť len do jedného gólu v prvom polčase. V druhom polčase rozhodli domáci v priebehu dvadsaťminútovky tromi gólmi o prekvapujúcom, ale zaslúženom víťazstve. R. L Rogoň, 100. JABLONOVÉ: Sedlák – J. Krajči, M. Krajči, Budko, J. Krajči, Galo (70. T. Čička), J. Hanulík, J. Čička, Husár, Jur. Hanulík, M. Krajči (80. Sakala). DIVINA: A. Hroš –Šenkáš (11. Bukový), Cigánik, Mureš, Kováčik, Čuraj, Kaper, Gašpierik, Lašút, Ďurčo, Ovečka.

Kolárovice – Ovčiarsko 1:3 (1:1). Sládek, Kotuláč, Pekárik. Vo vyrovnanom prvom polčase sa ujali vedenia domáci gólom z pokutového kopu. Hosťom sa podarilo vyrovnať v nadstavenom čase prvého dejstva. V druhom polčase hostia po drvivom tlaku dvoma gólmi jednoznačne rozhodli zápas vo svoj prospech.

R Vaškovič, 50. KOLÁROVICE: Lukniš - Bunčo, M. Šechrana, Kubán, Jandík, Dvorák, Šebeňa, Chobot, K. Šechrana, Hrobárik (50. Kušo), Dorušinec. OVČIARSKO: Dobroň – Laščiak, Pekárik, Nekoranec, Blaško, Vršanský, Zaduban, Rašovec, Galbavý, Kotuláč, Čilík. Striedali: Sládek, Jurčo, Novotný.

1. Divinka 12 10 2 0 41:12 32

2. Hôrky 12 9 0 3 35:22 27

3. Súľov 12 8 1 3 44:12 25

4. Divina 12 6 3 3 27:14 21

5. Petrovice 12 5 3 4 22:20 18

6. V. Rovné 12 5 1 6 20:26 16

7. Ovčiarsko 12 4 3 5 16:20 15