Piatok, 15. január, 2021 | Meniny má DobroslavKrížovkyKrížovky

Vedúce Trnové zakoplo v Hlbokom

I. trieda Vo vzájomnom stretnutí dvoch v edúcich

Vo vzájomnom stretnutí dvoch v

edúcich tímov tabuľky si domáce Hlboké nenechalo ujsť šancu a k Trnovému sa priblížilo na 4 body. Posledná Bytča B-Hliník nepricestovala na stretnutie s Rajeckými Teplicami-Konskou a zápas sa bude pravdepodobne kontumovať.

Zbyňov – Turie 2:0 (1:0). 10. Gažúr, 88. M. Mišiak. Domáci sa ujali vedenia krásnou strelou do vinkla, potom sa väčšinou hralo len v strede ihriska. V druhom polčase sa obraz hry nezmenil a 2. minúty pred koncom uzavrel skóre M. Mišiak hlavou. R Rogoň, 20.

ZBYŇOV: Stranianek - M. Urík, Miškovský, Dolník, Martinka, Jánošík, Martin Mišiak, Miloš Mišiak, Gažúr, R. Urík (60. Sandanus, 75. Dubec), Babčan. TURIE: Štaffen - Brezáni, Valíček, Machyna, Špagľa, Kúdelka, R. Chupáň, I. Chupáň, Mičky, Pirošík.

Zádubnie – Nezbudská Lúčka 4:1. R Knapec

Rajecké Teplice-Konská - Bytča B-Hliník - hostia z Bytče B-Hliníka na stretnutie nepricestovali.

Bytčica – Kotešová 1:0 (0:0). 70. Dubovec. Zápas pomerne slušný, ale obojstranne dosť vyrovnaný. Domáci premenili jedinú šancu, strelou asi z 25 metrov. R Mihálik, 60.

BYTČICA: Malich - Kudla, Dubovec, Zuziak, Ďuriš, Štaffen, Dietrich (70. Baleja), Keblušek (46. Dudoň), Repkovský, Mintál, Drahno. KOTEŠOVÁ: Žák - Lacek, Adamík, Mikulík, Bujný, Šukala (55. Tomaník), Urban, Galovič, Žilinčiar (46. Podkrivacký), Hranica (85. Fekete), Kendy.

Dlhé Pole – Hrabové 3:0 (2:0).

3., 27., 87. (z pokutového kopu) Dzúrik. Na výborne pripravrenom ihrisku si celozápasovú prevahu vytvorili domáci a zápas už v prvom polčase rozhodol kapitán mužstva Dzúrik dvoma gólmi. Hostia za celý zápas poriadne neohrozili bránu domácich. Skóre 3. minúty pred koncom uzavrel z pokutového kopu opäť Dzúrik. R Kováč, 70.

DLHÉ POLE: Bohdan - R. Fuljer, M. Feranec, Štrbánik, P. Fuljer, Janešík, Šimulák, K. Feranec, Tornáry, Hlavoň, Dzúrik. HRABOVÉ: Bunta - Remeš, R. Gajdošík, J. Gajdošík st., P. Hrabovský, J. Sedlák, Rástočný, Sedliak, V. Hrabovský, Hrobárik, M. Sedlák.

Bánová B-Brezany – Višňové 3:2 (2:0). 20, Červený, 42. Hudec, 88. Trnka - 67. M. Valica, 70. P. Stromček. Domáci sa ujali vedenia v 20. min. po peknom centri Kadíka, po ktorom skóroval Červený. Zápas pokračoval v miernom tlaku domácich, v 30. min. nevyužil čistú šancu domáci Štaffen. Druhý gól padol po peknej individuálnej akcii a strele Hudeca. 2. polčas začal náporom domácich, po nevyužitých šanciach Podhradského, ktorá skončila na brvne a Zavadzana tesne mimo brány, mohli viesť aj vyšším rozdielom. V 67. min. po úniku po ľavom krídle znížili hostia gólom Valicu, hra sa vyrovnala, o dve minúty sa vyrovnalo aj skóre. Potom sa už domáci na ihrisku len trápili, až v 88. minúte po chybe brankára hostí P. Trnka vsietil víťazný gól domácich. R Kúdelka, 30.

BÁNOVÁ B-BREZANY: Medveď - Kadík, Pranda, Michúlek, Podhradský, M. Trnka (60. Švík), Mariniak, Štaffen, Červený, Hudec, Zavadzan (65. P. Trnka). VIŠŇOVÉ: Majtaník - P. Valica, Paur, Hruboš, Šupej, Pivko (80. Mitringa), P. Stromček, Franek, M. Valica, Strelička, M. Stromček.

Hlboké – Trnové 1:0 (0:0). 91. Pinčík. Veľmi dobrý zápas, ktorý dokázal upútať divákov. Keď sa už oba tímy zmierili s remízou, v nadstavovanom čase skóroval „bombou“ z priameho kopu Pinčík.

R Masár, 150.

HLBOKÉ: Zaduban - Adamov, Pavlík, S. Konečný, Hvorečný, Blaško (60. Blaško), Pinčík, V. Konečný, Puchoň, Hoferica, Suchomel. TRNOVÉ: Turčan - Bolibruch, Šindelář, Pirošík, J. Filo, Vrabec, Výboch, Malík, Gier, M. Filo, Machyna.

14. Bytča B 19 4 6 9 26:41 18

Po skončení súťaže budú TJ Hrabové odpočítané 3 body.(bvá)

1. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť
  2. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  4. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  5. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  8. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  9. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  10. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  1. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  2. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  5. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  6. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?

Žilinskí cestári najazdili za dva dni 24-tisíc kilometrov

Cestárov preverila prvá výraznejšia várka snehu počas tejto zimy.

Na dokončenie Tunela Višňové – Dubná skala prišli v decembri minulého roka tri súťažné ponuky

Situácia sa zhoršuje. Fakultná nemocnica eviduje narastajúce množstvo pacientov v kritickom stave

Nemocnica vyzýva lekárov, ktorí prerušili ordinačnú činnosť, na návrat do ambulancií.