Kiná
Pondelok 10. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - MILOVAŤ JE ZÁBAVNÉ - USA, MP 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - HORE BEZ - VB, MP 12, 18.00 a 20.00 h
Utorok 11. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - OCEÁN OHŇA - USA, MP 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - SCARY MOVIE 3 - USA, MP 12, 18.15 h
Kino klub - Projekt 100: PRÍBEH Z TOKIA - Japonsko, MP 12, 20.00 h
Streda 12. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - OCEÁN OHŇA - USA, MP 12, 17.45 a 20.00 h
Kino klub - SCARY MOVIE 3 - USA, MP 12, 18.15 a 20.00 h
Štvrtok 13. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - TRÓJA - USA, MP 12, 16.30 a 19.30 h
Kino klub - nepremieta
Piatok 14. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - TRÓJA - USA, MP 12, 16.30 a 19.30 h
Kino klub - PEKNÉ SVINSTVO - VB, MP 12, 18.00 a 20.00 h
Sobota 15. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - TRÓJA - USA, MP 12, 16.30 a 19.30 h
Kino klub - PEKNÉ SVINSTVO - VB, MP 12, 18.00 a 20.00 h
Nedeľa 16. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - TRÓJA - USA, MP 12, 16.30 a 19.30 h
Kino klub - PEKNÉ SVINSTVO - VB, MP 12, 18.00 a 20.00 h
Pondelok 17. mája
Centrum – VAN HELSING - USA, MP 12, 17.00 a 19.00 h
Úsvit - TRÓJA - USA, MP 12, 16.30 a 19.30 h
Kino klub - CHOUCHOU-MILÁČIK PARÍŽA - Fr., MP 12, 18.00 a 20.00 h
Divadlá
Pondelok 10. mája
Mestské divadlo - BAČOVA ŽENA - 11.00 h
Mestské divadlo - MICHAL DOČOLOMANSKÝ A DH FATRANKA - 19.00 h
Utorok 11. mája
Mestské divadlo - ZMÚDRENIE DONA QUIJOTA - 11.00 h
Streda 12. mája
Mestské divadlo - ZMÚDRENIE DONA QUIJOTA - 10.00 h
Mestské divadlo - CABARET (Mestské divadlo Brno) - 19.00 h
Štvrtok 13. mája
Mestské divadlo - ZMÚDRENIE DONA QUIJOTA - 10.00 h
Piatok 14. mája
Mestské divadlo - SLÁVIKOV NIK NEPOČÚVA - 9.00 a 11.00 h
Mestské divadlo - OSCAR A RUTH, HELVEROVA NOC (ŠD Košice) - 19.00 h
Sobota 15. mája
Mestské divadlo - IMPROLIGA (Div. spol. MAKOVICE) - 19.00 h
KLUBY
Pondelok 10. mája
Guruklub - SALZA DANCE SCHOOLE kurz latino tancov - 20.00 h
Utorok 11. mája
Guruklub - MENZOWICA - 20.00 h
Streda 12. mája
Guruklub - RETRO ICON, DJ Zsirosz - 20.00 h
Štvrtok 13. mája
Guruklub - GURU ROCK KLUB, DJ Gashko - 20.00 h
Rondel klub - ROBO OPATOVSKÝ + COOLFISH, live koncert - 19.30 h
Piatok 14. mája
Guruklub - FREEFUNDAY - 20.00 h
Kompas Café - DJ MICHALES & MAROSH - 20.00 h
Sobota 15. mája
Guruklub - HIGH TECH, techno party DJ JEFF MILLIGAN - 20.00 h
Rondel klub - Cesta je prach (VLADIMÍR MERTA, IGOR CVACHO& DRIVE) - 20.00 h
Pondelok 17. mája
Guruklub - SALZA DANCE SCHOOLE kurz latino tancov -
20.00 h