o zväzuVyrovnané čelá mládežníckych tabuliek
Po zasadnutí komisie mládeže Oblastného futbalového zväzu
Žilina - Komisia mládeže Oblastného futbalového zväzu na svojom zasadnutí prerokovala viacero aktuálnych otázok.
Dodatočne schválila výsledky majstrovských futbalových zápasov – dorast, I. trieda, 6. kolo Stráža – Nededza 0:2, žiaci, II. trieda, skupina A, 4. kolo Fačkov – Lietava 3:3, mladší žiaci, 4. kolo Nededza – Žilina A 0:10. Na základe námietky šetrenia námietky TJ Turie – žiaci, ponecháva v platnosti výsledok zápasu Stránske – Turie 1:3 a upustila od potrestania.
Komisia upozornila rozhodcov M. Dubovca, I. Pučeka, M. Markuliaka, aby zápisy zo zápasov posielali originál + dve kópie, súčasne požiadala komisiu rozhodcov o prešetrenie nedoručenia zápisov zo zápasov dorast I. trieda Hrabové – Krasňany, II. trieda Rašov – Stráža, žiaci,, II. trieda, skupina C Hrabové – Súľov.
Za neospravedlnenú neúčasť na zasadnutí komisie bola vznesená žiadosť o potrestanie TJ Divinka a TJ Nezbudská Lúčka.
Dorast
I. trieda
Závodie – Veľké Rovné 6:2, Hôrky – Kunerad 5:2, Mojš – Lietava 3:0, Kotešová – Zástranie 2:0, Hrabové – Krasňany, bez zápisu, Trnové – Varín 3:0, Turie – Višňové 1:0.
1. Kotešová 7 6 1 0 23:5 19
2. Závodie 7 6 0 1 29:11 18
3. Mojš 7 5 1 1 24:7 16
4. Hôrky 7 4 2 1 21:10 14
5. Varín 7 4 1 2 18:11 13
6. Trnové 7 4 1 2 11:6 13
7. Kunerad 7 4 0 3 21:18 12
8. V. Rovné 7 4 0 3 21:20 12
9. Turie 7 1 4 2 8:14 7
10. Višňové 7 1 2 4 9:14 5
11. Zástranie 7 1 0 6 14:28 3
12. Krasňany 6 1 0 5 7:21 3
13. Hrabové 6 0 2 4 7:21 3
14. Lietava 7 0 0 7 4:31 0
Program 9. kola: Hôrky – Veľké Rovné (Dubovec, Puček, hrá sa 28. 9. v ÚHČ), Mojš – Závodie (Daubrava, L. Rogoň), Kotešová – Kunerad (Milo, Bariak), Hrabové – Lietava (Krupík, Kováč), Trnové – Zástranie (Knapec, Ruček), Turie – Krasňany (Žiak, Taraba), Višňové – Varín (Mintál, Gamboš).
II. trieda
Rašov – Stráža, bez zápisu, Hlboké – Považský Chlmec 6:2, Podhorie – Zádubnie 5:2, Zbyňov – Horný Hričov 3:1, Nededza – Jasenové 8:0.
1. Podhorie 7 6 0 1 28:14 18
2. Zbyňov 7 5 0 2 22:12 15
3. Hlboké 7 4 0 3 19:18 12
4. Rašov 6 3 2 1 11:7 11
5. P. Chlmec 7 3 2 2 18:16 11
6. Zádubnie 7 3 0 4 35:20 9
7. Nededza 7 2 1 4 14:11 7
8. H. Hričov 7 2 1 4 7:16 7
9. Stráža 6 1 2 3 7:11 5
10. Jasenové 7 1 0 6 12:48 3
Program 9. kola: Hlboké – Stráža (Beháň, Mackovčin), Podhorie – Rašov (Kudelka, Oravec), Zbyňov – Považský Chlmec (Lietavec, Oravec, hrá sa 28. 9. v ÚHČ), Nededza – Zádubnie (Cinko, Ondrušík), Jasenové – Horný Hričov (Taraba ml., Hôrecký).
Žiaci
I. trieda
Belá – Teplička nad Váhom 1:3, Mojš – Divinka 5:0, Horky – Rajec 1:0, Predmier – Dlhé Pole 4:0, Petrovice – Kamenná Poruba 5:0, Terchová – Višňové 9:0.
1. Hôrky 5 5 0 0 26:1 15
2. Teplička 5 5 0 0 15:4 15
3. Belá 5 4 0 1 12:2 12
4. Petrovice 5 4 0 1 12:2 12
5. Mojš 5 3 0 2 17:8 9
6. Predmier 5 3 0 2 10:10 9
7. Terchová 5 2 0 3 16:6 6
8. Rajec 5 2 0 3 17:8 6
9. K. Poruba 5 1 0 4 7:23 3
10. D. Pole 5 1 0 4 2:31 3
11. Višňové 5 0 0 5 2:25 0
12. Divinka 5 0 0 5 0:31 0
Program 7. kola: Mojš – Teplička nad Váhom (Daubrava), Hôrky – Belá (Rybárik), Predmier – Divinka (Kováč ), Petrovice – Rajec (Vaškovič), Terchová – Dlhé Pole (Strna), Višňové – Kamenná Poruba (Mintál).
II. trieda
Skupina A
Rajecké Teplice- Konská - Trnové 7:0, Lietava – Ďurčiná 1:4, Stránske – Fačkov 3:0, Turie – Zbyňov 2:3.
1. Turie 4 3 0 1 13:5 9
2. Zbyňov 5 3 0 2 12:6 9
3. Stránske 5 3 0 2 10:9 9
4. Fačkov 5 2 2 1 11:10 8
5. R. Teplice 4 2 1 1 12:6 7
6. Ďurčiná 5 2 0 3 8:11 6
7. Lietava 5 1 1 3 8:14 4
8. Trnové 5 1 0 4 6:19 3
Program 7. kola: Lietava – Trnové (M. Dubovec), Stránske – Rajecké Teplice – Konská (Ondrušík), Turie – Ďurčiná (Markuliak), Zbyňov – Fačkov (Kľačanský).
Skupina B
Kotrčina Lúčka – Nededza 2:0, Nezbudská Lúčka – Zádubnie 3:2, Bitarová – Gbeľany, Brezany – Krasňany 7:1.
1. Gbeľany 5 4 1 0 19:0 13
2. K. Lúčka 5 4 1 0 14:1 13
3. Nededza 5 3 0 2 16:10 9
4. Brezany 5 3 0 2 20:20 9
5. Krasňany 5 2 1 2 7:12 7
6. Bitarová 5 1 1 3 10:45 4
7. N. Lúčka 5 1 0 4 4:21 3
8. Zádubniec 5 0 0 5 5:16 0
Program 7. kola: Nezbudská Lúčka – Nededza (Sklenár), Bitarová – Kotrčiná Lúčka (Podhradský), Brezany – Zádubnie (Červený, hrá sa 28. 9. v ÚHČ), Krasňany – Gbeľany (Súkeník).
Skupina C
Rašov – Hričovské Podhradie 1:1, Kotešová – Hvodznica 2:1, Hrabové – Súľov, bez zápisu, Hlboké – Jablonové 0:6.
1. Jablonové 5 5 0 0 27:2 15
2. Hvozdnica 5 3 0 2 16:5 9
3. Hrabové 4 3 0 1 14:7 9
4. Kotešová 5 3 0 2 10:10 9
5. Rašov 5 1 2 2 4:11 5
6. H. Podhradie 5 1 1 3 5:20 4
7. Hlboké 5 1 0 4 2:14 3
8. Súľov 4 0 1 3 0:9 1
Program 7. kola: Kotešová – Hričovské Podhradie (Hazda), Hrabové – Rašov (Krupík), Hlboké – Hvozdnica (Beháň), Jablonové – Súľov (Krajči).
Mladší žiaci
Stráňavy – Žilina B 1:0, Bytčica – Štiavnik 1:2, Rajecké Teplice – Konská – Závodie 0:7, Kamenná Poruba – Nededza 7:3, Belá – Teplička 0:8.
1. Teplička 5 4 0 1 33:6 12
2. Žilina A 4 4 0 0 0 24:3 12
3. Štiavnik 4 3 1 0 20:9 10
4. Stráňavy 4 3 0 1 15:7 9
5. Žilina B 5 2 1 2 16:9 7
6. Belá 4 2 0 2 17:12 6
7. Bytčica 4 2 0 2 8:7 6
8. Závodie 5 1 0 4 12:22 3
9. K. Poruba 4 1 0 3 7:22 3
10. Nededza 5 1 0 4 13:29 3
11. R. Teplice 4 0 0 4 1:40 0
Program 7. kola: Bytčica – Žilina B (Matejčík), Rajecké Teplice – Konská – Stráňavy (J. Martinec), Žilina A – Štiavnik (Puček, hrá sa 29. 9. o 8.30 h na umelej tráve), Kamenná Poruba – Závodie (R. Martinec, hrá sa 10.10. o 15.30 h), Teplička nad Váhom – Nededza (Markuliak).
Delegovanie na zápasy
riadené SsFZ
Dorast
IV. liga
Nedeľa 29. septembra o 12.30 h
Rosina – Stráňavy (A 1 Sluka)
V. liga
Sobota 28. septembra o
15.00 h
Dolný Hričov – Zborov (A 1 Hôrecký)
Nedeľa 29. septembra o12.30 h:
Kamenná Poruba – Teplička nad Váhom (A 1 Chaban).
Žiaci
II. liga SŽ a MŽ
Sobota 28. septembra o 10.00 a 12.00 h
Bánová – Závažná Poruba (A 2
Knapec)
Belá – Martin B (A 2 Podhradský)
Nedeľa 29. septembra o 10:00 a 12.00 h
Žilina B – Dolný Kubín (A 2 Červený)
IV. liga
Nedeľa 29. septembra o 10.00 h
Štiavnik – Vysoká (HR Charbuliak)
Dolný Hričov – Strečno (HR Hrabovský)
Veľké Rovné – Stráňavy (HR Mikurda)
(mg)