Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Prehra Bánovej i Stráňav

V IV. futbalovej lige Sever Žilina – Zástupcom re

V IV. futbalovej lige Sever

Žilina – Zástupcom regiónu sa v zápasoch 8. kola nedarilo. Baníci prehrali najtesnejším rozdielom v domácom prostredí a ani Bánová nebodovala a je s Istebným na posledných priečkach.

Liptovský Hrádok – Bánová 2:0 (0:0),

Nemec, Pribilinec.

Rozhodoval: Paňko, ŽK: Janek, Priblinec, Brodka, Galet – Pranda, Pecko, Červený, 150.

Valča – Trebostovo 2:1 (1:1), Jeťko 2 – L. Lukášik.

Lisková – Istebné 3:1 (0:0), Surový 2, Švárny – Drengubjak.

Martin – Diviaky 1:0 (1:0), Bulvas.

Dolný Kubín – Námestovo 1:1 (0:1),

Ondrek – Babinský.

Čierne – Krásno nad Kysucou 3:2

(2:1), Pastucha 2, Fonš – Jozefík, Kasaj.

Čierne: Krišica – Ďurkáč, Bocko, Krkoška, Benko (Mrmus), Privarčák, Kotrbanec, R. Fonš, Kríž, Janeček (Strýček), Pastucha.

Krásno: Buchta – Chlebek, Jozefík, Švábik, Šadlák, Ďurana (Kolembus), Gábor, Labák, Šutý, Kasaj, Kopásek.

Zápas sa začal vo veľmi svižnom tempe, veď po šiestich minútach už bolo 2:1! V 3. min. Pastucha na dvakrát prekonal Buchtu v bráne hostí z pokutového kopu. Hneď na to hosťujúci Jozefík dopravil loptu do Krišicovej siete, keď tento prvú hlavičku vyrazil. V 6. min. zasa domáci R. Fonš hlavou po centri Pastuchu upravil na 2:1. Po tejto gólovej sérii sa hra trochu upokojila, aj keď šance boli na oboch stranách.

Raketový nástup do druhého polčasu mali hostia, keď už v 46. min. Kasaj pekne spracoval prihrávku a vyrovnal stav zápasu na 2:2. Spôsobil tak šok v radoch domácich hráčov, ktorý ich prinútil k zvýšenému tlaku. Ten sa však prejavil iba sériou rohových kopov a nevyužitými šancami Krkošku, R. Fonša a Janečka. Na druhej strane kontrovali hostia Šutým a Kopáskom. V 81. min. išli traja domáci na dvoch hosťujúcich obrancov, ale nezakončili. Dočkali sa však v 88. min., keď si na center nabehol skúsený Pastucha a hlavou upravil na konečných 3:2.

Stráňavy – Tvrdošín 0:1 (0:0), Pavčo.

Stráňavy: Tatranský – Hreus, M. Bielek, Kompas, Bukovčan, R. Barošinec, Belko, Š. Bielek, A. Barošinec, Hrbek, Janči, striedali – Ceter, Sirovátka.

Rozhodoval: Čambora, ŽK: R. Barošinec, Š. Bielek – D. Kliment, Gallo, Pleskáň, 200.

V úvode to bolo vyrovnané. Domáci sa snažili, ale Tvrdošín úpenlivo bránil. Baníci vyrobili prakticky jednu hrubú chybu a hostia z rýchleho protiútoku dali svoj víťazný gól.

14. Bánová 8 1 1 6 4:17 4

Program 9. kola – nedeľa 29. septembra o 15.00 h: Tvrdošín – L. Hrádok (Vorel), Krásno nad Kysucou – Stráňavy (Fekeč – Kapusta, Havko – P. Mušák), Námestovo – Čierne (Braučok), Diviaky – Dolný Kubín (T. Kučera), Istebné – Martin (Hurík), Trebostovo – Lisková (Grenčík), Bánová – Valča (Gajdoš).(lh, gm)

1. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  2. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  3. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 952

Koronavírus Žilinský kraj: Pred odbernými miestami sa tvoria rady (minúta po minúte)

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Žilina, Martin, Čadca, Tvrdošín, Liptovský Mikuláš a ostatných okresoch ZA kraja.